ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Александр Нколаев
5
SUP KAT FisherФ надувна дошка для риболовлі
Добрый день. Это Александр из Николаева. Это уже третья лодка, купленная мною у вас.
Двумя предыдущими довольны. Никаких проблем нет. Очередной комплимент  Читати відгук повністю
 
 

Надувні човни для риболовлі

Надувні човни для риболовлі

Надувні човни для риболовлі BOBRENOK

     При створенні конструкції Бобрьонка були виділені 6 основних показників, які були названі рибалками, як найважливіші для рибальського човна.
 
1) Легка вага. Вага «Бобри» з жорстким настилом і транцем - від 19 кг (Бобрьонок 260) до 28 кг (Бобрьонок 390).

2) Компактність в складеному стані. Будь Бобрьонок поміщається в сумку 100 см на 50 см, а товщина - від 30 см до 40 см.

3) Швидка і проста збірка. Збірка будь-який з п'яти моделей дуже проста і займає від 3 до 6 хвилин, а жорсткий нековзний настил книжкою просто кладеться на днище човна, і при накачуванні - автоматично затискається балонами.

4) Ходкості і хороша керованість. Завдяки виступаючим вниз балонів, які виконують роль килей, гострим кутом атаки на воду передньої частини і стабілізаторів курсової стійкості в задній частині - Bobrenok має досить легким ходом, хорошою швидкістю, відмінною енерціі і курсовою стійкістю.

5) Надійність і безпеку. Безпека і надійність цих легких човнів забезпечується застосуванням тільки високоякісних матеріалів, німецькою якістю ПВХ тканини, додатковим захистом нижньої частини балонів і відсутністю бічних кренів. Перевернутися на Бобренки - потрібно ще дуже постаратися.

6) Приємна ціна. Ціна на надувні човни для риболовлі Bobrenok дуже демократична і її можна порівняти з самими звичайними надувними човнами.

 Надувні човни для риболовлі

 

Одномісні, двомісні надувні човни для риболовлі.
 
Ще необхідно відзначити комфортабельність цих легких човнів, як і будь-якої моделі BOATHOUSE: на вибір зручні крісла, тенти і обладнання для риболовлі. Нековзний рівний жорсткий настил, а для речей - непромокальний рундук на 90 л в носі човна!
 
«Маючи БОТХАУС - живеш із задоволенням».