ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Александр Нколаев
5
SUP KAT FisherФ надувна дошка для риболовлі
Добрый день. Это Александр из Николаева. Это уже третья лодка, купленная мною у вас.
Двумя предыдущими довольны. Никаких проблем нет. Очередной комплимент  Читати відгук повністю
 
 

Надувна підлога для човна

     Надувна підлога для човна є технологічно складну, але дуже надійну і довговічну конструкцію. За своєю конструкцією - це Лонжерон матрац високого тиску, виготовлений з німецької човнової тканини ПВХ, щільністю 750, і з застосуванням тієї ж технології, що і при виготовленні човнів.

За рахунок поздовжньо розташованих лонжеронів, надувний підлогу для човна пвх мають велику подовжню жорсткість, - що значно розширює їх область застосування. Їх можна використовувати на катамаранах, укладаючи їх на рамну конструкцію, при цьому, за ним можна вільно ходити. Сидіти і лежати на них дуже комфортно, тому їх доцільно використовувати у вигляді сандека (сонячної палуби), або як настил під намет.

 Надувна підлога для човна

     Саме тому, вони виготовляються і використовуються компанією БОТХАУС на бічних платформах і безпосередньо всередині човнів моделей TRAVEL і SEA FISHER під намет. Висота настилів підібрана таким чином, що утворюється разом з балонами майже рівнмайданчик. Спати на них - одне задоволення. Збирається надувний настил за хвилину, а в складеному стані займає мінімум місця.                                                                                                                                                                                                                       

     І на березі надувні настили дуже практичні, - не треба вибирати сухе рівне місце або розчищати його для підстилки. Палички, шишки, ямки і волога просто не будуть відчуватися. А в разі забруднення, надувні настили миються простою водою - дуже практично. Також, надувні настили зручно використовувати і як водні матраци. Полежати, позагарать на воді люблять багато. Плавучість (вантажопідйомність) надувних настилів дуже пристойна. Наприклад, настилу 197см на 95см, вона становить 180 кг.

Купити підлогу для надувного човна в інтернет-магазині «Boathouse.ua» по самій вигідною ціною можна в Харкові, Києві, Дніпропетровську, Одесі, Маріуполі, Львові, Івано-Франківську, Запоріжжі, Санкт-Петербурзі, Москві.

 Основні переваги надувних настилів БОТХАУС - це їх надійність, довговічність і багатофункціональність. Десятки років експлуатації, а головне - створення максимально комфортних умов своїм власникам.


«Маючи БОТХАУС - живеш із задоволенням».
$185,00
Порівняти
Надувний настил 125Х38, призначений для установки на транцеві байдарки SPORT, як альтернатива серійно встановлюються жорстким настилах. Настили для надувних човнів, байдарок Аірдек Надувний настил виготовлений з чо..
Габаритные размеры 125х38 (см) : Высота 9 (см) : Кол-во гермоотсеков 1 : Плотность ткани ПВХ 800 : Вес 1,5 (кг) 
$336,00
Порівняти
Надувний настил для підлоги човни Надувний настил 196Х95 виготовляється з човнової тканини ПВХ і призначений для установки на катамарани TRAVEL. Основне завдання цього настилу - створити дуже комфортні умови для відпо..
Габаритные размеры 196х95 (см) : Высота 10 (см) : Кол-во гермоотсеков 1 : Плотность ткани ПВХ 800 : Вес 5 (кг) 
$252,00
Порівняти
Надувний настил 188Х38 виготовлений з човнової тканини ПВХ, має лонжеронну конструкцію і витримує високий тиск. Настил днищевой надувний (Air Deck) Він опціонально встановлюється на транцеві байдаркіSPORT. Все, що..
Габаритные размеры 188х38 (см) : Высота 9 (см) : Кол-во гермоотсеков 1 : Плотность ткани ПВХ 800 : Вес 2,2 (кг) 
$235,00
Порівняти
Надувний настил Надувний настил 210Х150 - cамий великий, яку виробляє компанія БОТХАУС, довжиною 210см і шириною 150см, виготовляється з човнової пвх тканини, щільністю 800. Внутрішня конструкція настилу - лонжеронная..
Габаритные размеры 210х150 (см) : Высота 9 (см) : Кол-во гермоотсеков 1 : Плотность ткани ПВХ 800 : Вес 9 (кг)