ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Александр Нколаев
5
SUP KAT FisherФ надувна дошка для риболовлі
Добрый день. Это Александр из Николаева. Это уже третья лодка, купленная мною у вас.
Двумя предыдущими довольны. Никаких проблем нет. Очередной комплимент  Читати відгук повністю
 
 

Бічні платформи для човнів

Бічна платформа являє собою майданчик, розміром 2,1 м на 1,5 м, зроблену з Лонжерон надувного настилу з човнової ПВХ тканини. Вона має досить велику подовжню жорсткість, але досить м'яка і комфортна для сну. Надувний настил кріпиться на каркасні алюмінієві труби, які, в свою чергу, кріпляться до додаткового балону і до борту основний човна. Перша і п'ята труба кріпиться болтами до шпангоутам човна, а друга, третя і четверта - на борт човна. Таким чином, досягається жорсткість всієї конструкції, яка посилюється фалом, натягнутим від носа човна до додаткового балону.

 Ця конструкція не нова, вона йде корінням глибоко в старовину, коли полінезійці, і інші народності, долали великі відстані на своїх човниках з бічної платформою з бамбукових або дерев'яних палиць, і встановленим на ній куренем або навісом. Сучасні матеріали і нові технології дозволили відтворити цю геніальну, по своїй простоті, і практичну конструкцію і зробити її набагато легше, безпечніше і комфортніше. Днем надувний настил використовується для відпочинку: на ньому можна засмагати, з нього можна купатися, можна ставати в повний зріст і ловити рибу, або просто використовувати як вантажну платформу. А на ніч, буквально за 5 хвилин, встановлюється якісна двошаровий намет, формулою 2 + 1. Вона дуже надійно кріпиться до платформи, так, що ні сильні вітри, ні проливні дощі не зможуть перешкодити вашому відпочинку.

Бічні платформи для надувних човнів

 Бічні платформи для надувних човнів розроблені для всіх модельних категорій човнів Boathouse - від байдарок до морських човнів. Єдине, чим вони відрізняються один від одного - додатковим балоном, діаметр якого повинен бути такий же, як і основний човна. Зрозуміло, що не всі моделі підходять для установки бічних платформ, а тільки ті, у яких крім великого кокпіта, до якого і кріпиться бічна платформа, попереду є ще хоча б один кокпіт. Візуалізація 3Д дозволить визначити найбільш підходящу модель човна саме для вас, і розглянути всю конструкцію з різних сторін.

 Завдяки гідродинамічним балонів, бічна платформа гальмує рух всього на 1 - 2 км на годину. Але які переваги надає всього 3 кв.м. житлової площі! Перш за все, це можливість жити на воді в комфорті тривалий час, не залежачи від місць стоянок на березі. Економити купу часу і сил на пошук відповідного місця на березі, на розбивку і збірку табору (монотонна і набридає діяльність). Чи не залежати від примх погоди: коли будинок завжди поруч, ви ні про що не турбуєтеся. І звичайно, подорож на Ботхаусе (плавучому будинку), дає зовсім інші відчуття - безпеки, комфорту, повної свободи і умиротворення. Це найкращий відпочинок на всі 100%!

 

 

«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».
$602,00
Порівняти
 Бічна платформа спеціально розроблена для великих моделей байдарок STREAM.  Оптимальна байдарка для установки двох бічних платформ - Стрім 680. Вона дозволяє капітану і штурману (в передньому кокпіті) керув..
Длина дополнительного баллона, см: 350 : Размер упаковки, см: 200x40x30 : Габаритные размеры 210x150 : Диаметр баллона 32 : Кол-во гермоотсеков 1+1 
$636,00
Порівняти
Бічна платформа для надувних човнів була розроблена для середніх і великих моделей надувних байдарок SPORT. Cамая маленька байдарка, підходяща для установки бічної платформи - Спорт 500В. Бічну платформу можна укомплекту..
Длина дополнительного баллона, см: 360 : Размер упаковки, см: 200x40x35 : Габаритные размеры 210x150 : Диаметр баллона 38 : Кол-во гермоотсеков 1+1 
$637,00
Порівняти
 Бічна платформа для човнів, на якій встановлюється якісна двошаровий намет з надійними кріпленнями, була спеціально розроблена для подорожей на далекі відстані. Cамая маленька модель, що підходить для установки біч..
Длина дополнительного баллона, см: 360 : Размер упаковки, см: 200x40x35 : Габаритные размеры 210x150 : Диаметр баллона 41 : Кол-во гермоотсеков 1+1 
$639,00
Порівняти
 Додаткова бічна платформа, на якій встановлюється якісна двошаровий намет з надійними кріпленнями, була спеціально розроблена для подорожей на далекі відстані. Cамая маленька модель, що підходить для установки бічн..
Длина дополнительного баллона, см: 370 : Размер упаковки, см: 200x40x40 : Габаритные размеры 210x150 : Диаметр баллона 45 : Кол-во гермоотсеков 1+1 
$745,00
Порівняти
 Бічні платформи для човнів, на якій встановлюється якісна двошаровий намет з надійними кріпленнями, була спеціально розроблена для середніх і великих моделей надувних човнів SEA FISHER. Cамая маленька модель, що пі..
Длина дополнительного баллона, см: 390 : Размер упаковки, см: 200x40x40 : Габаритные размеры 210x150 : Диаметр баллона 50 : Кол-во гермоотсеков 1+1 
$759,00
Порівняти
Бічна надувна платформа TRAVEL MAX для катамаранів, надувних човнів       Бічна платформа, на якій можна встановити якісну двошарову намет з одним або двома входами і надійними кріпленням..
Длина дополнительного баллона, см: 370 : Размер упаковки, см: 200x40x40 : Габаритные размеры 210x155 : Диаметр баллона 50 : Кол-во гермоотсеков 1+1