ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Александр Николаев
5
SUP KAT FisherФ надувна дошка для риболовлі
Добрый день. Это Александр из Николаева. Это уже третья лодка, купленная мною у вас.
Двумя предыдущими довольны. Никаких проблем нет. Очередной комплимент  Читати відгук повністю
 
 

ТЕНТ 280 Х 150

$188,00
Кількість:
Порівняти

Опис

ТЕНТ подвійний 280см на 150см
      Великий аеродинамічний ходової тент, зроблений з алюмінієвих труб і ПВХ тканини, призначений для максимального захисту екіпажу човнів FISHER від сонця і дощу. Він може бути також встановлений на будь-який човен, шириною від 130см до 170см.

     Завдяки своїй унікальній конструкції, він має рівну горизонтальну поверхню, що не створює аеродинамічного опору, тобто, як кажуть в народі, що не парусит. Тому він витримує будь-яку швидкість човна при русі і сильні вітри. Дослідним шляхом перевірено, що навіть при дуже сильному вітрі, досить двигуна, потужністю всього 2,5 к.с., для впевненого руху по обраної траєкторії. Цей великий тент не заважає веслування, тролінг і огляду. Якщо ж займатися активною риболовлею, то його за кілька хвилин можна скласти у вигляді вертикальної арки, або покласти на човен при проходженні перешкод.

ТЕНТ ходової на човен пвх У спекотну або дощову погоду, тент просто незамінний. Він створює максимально комфортні умови для риболовлі та відпочинку, незалежно від погоди. За нашою статистикою, 75% усіх проданих човнів БОТХАУС, комплектуються тентами. Установка тенту дуже проста і займає кілька хвилин. Як правильно і швидко зібрати тент, можна подивитися відео-інструкцію по збірці тенту на нашому сайті.

 Бережіть своє здоров'я, адже пекуче сонце може привести до теплового удару, а переохолодження, в результаті дощу - не менш небезпечне для вашого здоров'я. Набагато краще відпочивати з комфортом.

 

«Маючи БОТХАУС - живеш із задоволенням».

Загальна характеристика

     Компанія BOATHOUSE виробляє аеродинамічні тенти від сонця і дощу нової сучасної конструкції - з алюмінієвих труб і ПВХ тканини. Дана оригінальна конструкція тентів, є власною розробкою компанії БОТХАУС. Особливість тентів БОТХАУС - в їх аеродинамічних властивостях. Тобто, вони не створюють вітрі перешкод - «не парусят". Це досягається тим, що безпосередньо сам тент з тканини ПВХ утворює рівну горизонтальну площину з майже нульовою парусністю, - вітром "зачепитися" просто нема за що.
     Ще одна характерна особливість тентів БОТХАУС - якщо тент заважає рибалці або прийняття сонячних ванн, то він за хвилину складається у вигляді радарної арки, як на катерах, і залишається на човні в вертикальному положенні, абсолютно вам не заважаючи. Звичайно, його можна і покласти на човен при проходженні низьких мостів. Для цього потрібно просто відкрутити два баранчика на підпірних стійках. Майже всі човнові тенти при складанні просто лягають на човен, але будь-який лежачий тент займає місце і завжди заважає.
     Є ще одна перевага тентів БОТХАУС - вони абсолютно не заважають веслування і огляду околиць. Слід зазначити з практики, що в будь-яку погоду тент відмінно виконує свої функції, і човен з ним виглядає набагато солідніше, респектабельнее. Він прекрасно захищає від палючого сонця, але не від приємного ранкового або вечірнього. Також добре тент захищає і від дощу. Звичайно, якщо цей дощ не супроводжується сильним боковим вітром. Крім того, особливо в далекому поході, труби і мотузки тенту використовуються для сушки рушників і одягу. Але особливо добре захищають тенти під час жари, що виснажує - це просто порятунок.
     Незважаючи на легкість і великі розміри, все тенти БОТХАУС є ходовими і здатні витримувати штормові вітри (перевірено неодноразово на практиці). Справа в тому, що в конструкції застосовані яхтові методи - системи трикутників, які прекрасно розподіляють навантаження. А так як аеродинамічний опір тентів мінімально, ось і виходить прекрасний результат.
     Не тільки в далеких походах, а й на риболовлі, в спеку і негоду, аеродинамічні тенти БОТХАУС набагато підвищують комфортабельність човни і допомагають в досягненні головного завдання - отримання максимального задоволення від риболовлі, відпочинку і подорожі. Це і є головне завдання і, власне, основна мета нашої компанії:


«Маючи будь-яку модель BOATHOUSE - живеш із задоволенням».

Специфікація

ТЕНТ 280 Х 150
Модель: ТЕНТ 280 Х 150
Виробник
Габаритные размеры, см:
Габаритные размеры 280х150 (см)
Высота 115 (см)
Плотность ткани ПВХ:
Плотность ткани ПВХ 630
Диаметр алюминиевых труб, мм:
Диаметр алюминиевых труб 20 (мм)
Вес платформы в сборе, кг.:
Вес 4,5 (кг)

Комплектація

Комплектація тент 280 на 150

1. Конструкція з алюмінієвих труб, діаметром 20мм, з'єднувальні елементи на болтах і заклепках, і ПВХ тканину 280см на 150см - 1 шт.

2. Підстава тенту - 4 шт.

3. Болти-баранчики - 4 шт.

4. Бічні мотузки з фіксаторами - 2 шт.

5. Натяжні мотузки з фіксаторами - 4 шт.

6. Подпорочние мотузки з фіксаторами і кріпленням на борт - 2 шт.

7. Пакувальний чохол - 1 шт.

Відгуки


Написати відгук

Рекомендуємо