Mobile Beach Мобільний пляж надувний пліт

ПВХ пліт

     Мобільний пляж він же надувний пліт, є великим рівним майданчиком, встановленим на два надувні балони малого діаметра. Таким чином, надувні плоти можуть ковзати по воді з мінімальним опором та з будь-якою швидкістю. При своїй легкій вазі, плавучість у надувних пвх плотів Mobile Beach величезна - від 800 до 1600 кг! Виготовлений надувний пвх пліт з німецької п'ятишарової човнової пвх. Елементарне складання надувного плоту Mobile Beach займає всього кілька хвилин - необхідно накачати три гермовідсіки.

Надувні ПВХ плоти

Mobile Beach (надувний пліт) має п'ять! основних засобів застосування.

  1. Буквально за секунди спеціальними бічними кріпленнями мобільний пляж можна закріпити до борту будь-якого човна або катамарану. Таке розташування дозволяє без проблем переміщатися з швидкістю. На дуже комфортно відпочивати, засмагати та купатися. Навіть сходи для купання є! Можна стати на якір у будь-якому місці водойми та насолоджуватися відпочинком.
  2. Для любителів походів насамперед – вантажна платформа. По всьому периметру проходить страхова леєра, за яку можна закріпити цілу купу речей. Та ще й для пікніка місце лишиться!
  3. На плавучому пляжі за кілька хвилин можна поставити 3-місний намет. Вийде! Ночувати на воді дуже приємно та комфортно. Але для тих, хто все-таки віддає перевагу ночівлям на березі, легко переноситься на сушу, і абсолютно рівний майданчик вам забезпечений!
  4. Чи можна використовувати як атракціон, прив'язавши його за кільце до транцю? Звичайно можна! Це не екстрим, але покатати дівчаток чи дітей дуже. Задоволення забезпечене!
  5. Навіть може самостійно пересуватися за допомогою весел, на електромоторі або бензиновому моторі малої потужності. Це реально круто – власний мобільний пляж! А якщо поставити на нього крісла, то можна й порибалити!

"Маючи мобільний пляж - живеш із задоволенням!"

$943,0 $754,4