Фальшборти для човнів, катамаранів

     Фальшборту - це додаткові надувні балони з німецької пвх тканини, які встановлюються на катамаранах Boathouse у верхній частині основних балонів із зовнішнього боку. Фальшборту можуть бути 3-х діаметрів: 15см, 21см і 32см. Все залежить від обраної моделі катамарана і поставлених завдань. Фальшборту щільно закріплені до основних балонів спеціальними кріпленнями, так що на них без проблем розміщуються кочета, весла і веслодержателі. Вони мають такі ж клапана, як і сам катамаран, і накачуються після основних балонів.
     Розглянемо основні переваги катамаранів, обладнаних фальшбортами.
   1) Значно підвищуються морехідні якості катамарана, так як висота надводного борту збільшується на 12-28см.
   2) Дуже добре захищають від бризок і є найкращим відбійником.
   3) Значно збільшують глибину кокпіта і життєвий простір - вся верхня поверхня балонів може бути використана.
   4) Чи підвищують безпеку, - так як це додаткові балони, і є відмінним захистом для активних дітей від випадання за борт.
   5) Солідний зовнішній вигляд і підняття статусу вашого судна з простого позашляховика в підготовленого до серйозних випробувань.
     Адекватна ціна, реальні переваги і невелика надбавка у вазі катамарана, дозволили завоювати популярність катамаранів Boathouse, обладнаних фальшбортами.
Необхідно відзначити, що на великих моделях катамаранів необов'язково встановлювати фальшборту від носа і до транця. Можна залишити місце в кормовій частині для установки сходи для купання і якірного обладнання.

     «Маючи Boathouse - живеш із задоволенням».