Оплата і доставка


З усіх питань з придбанням і вибором моделі

або комплектації звертайтеся до нашого менеджера

+38 067 570 32 08           boathouse.ua@gmail.com

 

1

Після того, як ви вибрали модель і визначилися з комплектацією, складається специфікація, яку ви стверджуєте. Потім укладається міжнародний договір (якщо ви перебуваєте за межами України), за яким ви оплачуєте аванс, в розмірі 50% від суми контракту. Якщо ви перебуваєте в Україні, авансовий платіж можна зробити будь-яким, зручним для вас способом: готівкою, на карту Приват Банку або на розрахунковий рахунок.

Для клієнтів України ціни на сайті boathouse.ua перераховуються в гривні за курсом на момент покупки. Причому, при оплаті авансу курс валют фіксується в гривнях, і оплата решти не залежить від коливань курсу валют. Покупці України можуть оплатити решту 50% від суми замовлення при отриманні товару післяплатою.

Для всіх іноземних клієнтів інші правила. Після оплати 50% вартості замовлення за укладеним контрактом в доларах або в євро на розрахунковий рахунок компанії Boathouse, замовлення йде у виробництво. Після виконання замовлення робляться фотографії та відсилаються замовнику, після чого замовник оплачує решту 50% суми контракту.

Для клієнтів країн СНД діють такі ж ціни, як і на території України. Але додатково оплачується митні витрати і доставка.

Для клієнтів країн Європи ціни не включають митні витрати і адресну доставка замовнику.

2

Доставка по території України здійснюється Новою Поштою до населеного пункту, зазначеного замовником. Можлива адресна доставка, яка обговорюється окремо.

Доставка в країни СНД здійснюється оптимальним за ціною перевізником в місто замовника.

Адресна доставка товару замовнику з Європи здійснюється транспортною компанією, обраною компанією Boathouse.

Ви вибираєте модель і комплектацію
 
Вносите передоплату 50%
 
Ми доставимо човен на найближче до Вас відділення Нової Пошти