ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Александр Николаев
5
SUP KAT FisherФ надувна дошка для риболовлі
Добрый день. Это Александр из Николаева. Это уже третья лодка, купленная мною у вас.
Двумя предыдущими довольны. Никаких проблем нет. Очередной комплимент  Читати відгук повністю
 
 

Оплата | Доставка | Гарантія


1. Оплата 2. Доставка 3. Гарантія

     1. Якщо у вас виникли труднощі з вибором моделі або комплектації, наш менеджер обов'язково вам допоможе. Ви можете зателефонувати нам по телефону, Viber або WhatsApp: +38 067 570 32 08, або написати на пошту boathouse.ua@gmail.com на будь-якому, зручному вам мовою.

     Після того, як ви вибрали модель і визначилися з комплектацією, складається специфікація, яку ви стверджуєте. Потім укладається міжнародний договір (якщо ви перебуваєте за межами України), за яким ви оплачуєте аванс, в розмірі 50% від суми контракту. Якщо ви перебуваєте в Україні, авансовий платіж можна зробити будь-яким, зручним для вас способом: готівкою, на карту Приват Банку або на розрахунковий рахунок.

     Для клієнтів України ціни на сайті boathouse.ua перераховуються в гривні за курсом на момент покупки. Причому, при оплаті авансу курс валют фіксується в гривнях, і оплата решти не залежить від коливань курсу валют. Покупці України можуть оплатити решту 50% від суми замовлення при отриманні товару післяплатою.

     Для всіх іноземних клієнтів інші правила. Після оплати 50% вартості замовлення за укладеним контрактом в доларах або в євро на розрахунковий рахунок компанії Boathouse, замовлення йде у виробництво. Після виконання замовлення робляться фотографії та відсилаються замовнику, після чого замовник оплачує решту 50% суми контракту.

     Для клієнтів країн СНД діють такі ж ціни, як і на території України. Але додатково оплачується митні витрати і доставка, яка становить близько 10% від суми замовлення.

     Для клієнтів країн Європи діють ціни на англійській версії сайту boathouse.ua, в які вже включені митні витрати і адресна доставка замовнику.

     2. Доставка по території України здійснюється Новою Поштою до населеного пункту, зазначеного замовником. Можлива адресна доставка, яка обговорюється окремо.

     Доставка в країни СНД здійснюється оптимальним за ціною перевізником в місто замовника.

     Адресна доставка товару замовнику з Європи здійснюється транспортною компанією, обраною компанією Boathouse.

     3. Гарантія на всі моделі Boathouse становить 3 роки з моменту продажу. Гарантія на моделі Boathouse, що використовуються з комерційною метою (прокатах, перевезення вантажів, турів) становить 1 рік. Так як компанія Boathouse використовує тільки високоякісні матеріали (ПВХ і клею, виробництва Німеччини, алюміній і «морську» фанеру), термін експлуатації становить не менше 10 років при дотриманні правил, описаних в інструкції по експлуатації.

     Разом з товаром замовник отримує пакет документів: договір або контракт, чек про оплату, інструкцію по експлуатації, гарантійний талон і сертифікат якості від виробника європейського зразка.     Компанія Boathouse здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування, що гарантує якість і довговічність всієї продукції, що випускається.

"Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням"