надувные катамараны для рыбалки

Катамарани SUNDECK

Катамарани SUNDECK - це плоти з хорошими ходовими якостями і абсолютно рівній жорсткій палубою. Цілісні гідродинамічні балони з німецької ПВХ є надійною основою катамаранів SUNDECK. Вони розділені на кілька гермовідсіків і захищені знизу і збоку правальним брусом по всій довжині. Завдяки особливій формі балонів, опір при русі створюється мінімальне. Залежно від моделі, балони можуть бути діаметром 55 см або 65 см.
     Поздовжні алюмінієві труби, діаметром 40 мм, вставляються в пвх-кріплення і, при накачуванні балонів, надійно самі затискаються уздовж балонів з двох сторін. Поперечні алюмінієві труби такого ж діаметру з'єднуються з поздовжніми трубами болтами, на які зверху кріпиться жорсткий настил. Жорсткий настил з морської фанери, товщиною 12 мм і шириною 2,5 м, має протиковзке покриття і з'єднується між собою алюмінієвим профілем.
     Таким чином, виходить абсолютно жорстка і надійна конструкція, яка призначена «жити» на воді скільки буде потрібно. При необхідності, катамарани SUNDECK розбираються в перебігу години і перевозяться. Можна їх також перевозити на трейлері - ширина 2,5 м дозволяє пересуватися по будь-яких дорогах. Температурний режим - від - 50 до + 70, а термін експлуатації - не обмежений.
     У задній частині катамарани SUNDECK обладнані транцем для моторів, потужністю до 20 к.с .. Цієї потужності вистачить для швидкого переміщення навіть найбільшої моделі SUNDECK. А для спокійного і економічного руху цілком вистачить і 5 - 6 к.с .. Транец встановлюється при складанні в верхньому або нижньому положенні для двигуна з довгою або короткою ногою. У передній частині катамарана є відкидний трап для сходу на берег і відкритий рундук.
     Катамарани SUNDECK можна укомплектувати тентом, москітні сітки, наметом, кріслами, диванами, столами, обладнанням для риболовлі, сходами для купання, душем, рульовий консоллю і багатьом, багатьом іншим. Варіанти комплектації обмежуються тільки вашою фантазією і кількістю коштів. На площі до 16 кв.м можна побудувати справжній HOUSEBOAT з кухнею, спальними місцями, диванами, душем і Гальюном, який буде в десять разів дешевше нерозбірних аналогів! І живіть на воді в комфорті хоч все літо!


«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».

$2594,0
$2647,0
$2921,0
$2980,0
$3293,0
$3344,0
$3581,0
$3656,0
$4072,0
$4123,0
$4402,0
$4456,0
$4733,0
$4787,0