легкие катамараны для рыбалки

Легкі катамарани SMART FISHER

     Легкі катамарани SMART FISHER - повністю виправдовують свою назву. Це легкі компактні надувні катамарани, спеціально призначені для риболовлі та полювання в важкодоступних місцях. По-іншому кажучи, - легкі водні позашляховики. В основі SMART FISHER лежить особливе катамарани будова, всі достоїнства і недоліки якого описані в розділі «Про катамаранах» і на Головній сторінці сайту.

     Легкі катамарани SMART FISHER втілили в собі кращі якості катамаранів, кільових і плоскодонних човнів для риболовлі. Які ж зараз висуваються вимоги до сучасної човні для риболовлі та полювання?

 1. Легка вага і швидка збірка.

     SMART FISHER мають невелику вагу для своїх розмірів і збираються дуже легко і швидко. Наприклад, Smart-Fisher 370 важить 38 кг і збирається за 5 - 10 хвилин, а найбільша модель - 770 важить 78 кг і збирається за 15 - 20 хвилин.

 2. Правильна зручна ергономіка.

     Габаритна ширина всіх моделей SMART FISHER - 150 см, а використовувана ширина - 120 см. Це зручна ширина для використання однією людиною двох бортів катамарана, на яких розташовується обладнання для риболовлі: ехолот, власники вудилищ, якірні ролики і т.д. І оптимальна ширина для керування човном на веслах, особливо в важкопрохідних місцях. Всі моделі SMART FISHER мають абсолютно рівний жорсткий настил в алюмінієвому профілі, за яким можна впевнено пересуватися. Виготовлений він з морської фанери з нековзним покриттям.

     У передній частині катамарана знаходиться закритий непромокальний рундук на змійці, об'ємом 150л. Він може використовуватися для речей і спорядження. А якщо його обладнати відпливними клапанами, - то і для риби.

  3. Зручність посадки.

     Особливість конструкції SMART FISHER в тому, що днище не стосується води навіть при повному навантаженні. Тому, перебуваючи в човні, сидиш не в воді, а над водою. Це дуже зручно і для нахлистової рибалки, і для звичайної, особливо, якщо встановлені поворотні рибальські крісла. Можна тривалий час з комфортом перебувати в човні - рибалити і відпочивати.

4. Безпека і надійність.

SMART FISHER виготовляються тільки з німецької ПВХ тканини, морський фанери і алюмінію. Катамарани вже в базовій комплектації мають чотири гермовідсіків і додатково захищені знизу і збоку по всій довжині. Все розраховано на довгу безпроблемну експлуатацію в складних умовах.

Конструкція катамаранів SMART FISHER є непотопляемой: якщо навіть при повному навантаженні човен повністю залити водою - то вона не потоне (є запас плавучості). А через відливні клапана в днище, вся вода піде буквально за кілька хвилин.

SMART FISHER неможливо перевернути в звичайних умовах, перебуваючи всередині катамарана. Якщо навіть кілька людей посадити на один борт, катамаран не перевертається.

І ще один елемент безпеки: при різкому розгоні ніс катамарана ніколи не піднімається вище рівня очей - ви завжди бачите, куди направляти човен.

5. Легкість ходу на веслах і ефективне використання потужності моторів.

SMART FISHER мають мінімальний опір у воді. Тому, на веслах або на електродвигуні рухатися дуже легко навіть проти середньої течії річки. Потужний транец дозволяє встановити двигун, потужністю до 10 л.с., а посилений - до 20 к.с .. Але навіть самого легкого і економічного мотора досить для впевненого і економного пересування. У катамарани будови BOATHOUSE є ще одна особливість: швидкість катамарана ніяк не залежить від її довжини. Тому, найменша модель і найбільша йтимуть з однаковою швидкістю під однаковою силовою установкою. І ще один важливий момент: легкі катамарани SMART FISHER використовують весь діапазон швидкості (від троллинговой до максимальної) без всяких перехідних режимів. Тому, і вплив кожного додаткового пасажира дуже незначно - швидкість знижується на 2 км / год.

  6. Прохідність і економічність.

     SMART FISHER є водним позашляховиком, дуже економічним. На 1 л палива можна пройти до 30 км! І при цьому, він може ходити там, де звичайні кильові або плоскодонні човни не проходять. Це і порожисті річки, і зарослі рослинністю місця водойм, і великі водні простори. Незважаючи на середній діаметр балонів (42 см), завдяки своїм ходовим якостям і конструктивними особливостями, SMART FISHER ніколи не підведе вас навіть в найскладніших ситуаціях.

  7. Комфортабельність.

     На SMART FISHER встановлюються персональні зручні крісла, тенти від сонця і дощу, будь-яке обладнання для риболовлі та відпочинку, парус, і, навіть, бічна платформа з наметом! Якщо ви вирішили провести на рибалці відпустку або декілька днів, ви просто до свого SMART FISHER додаєте бічну платформу з наметом. І тоді ви можете з комфортом рибалити і жити на воді скільки завгодно.

     Безпека, надійність і комфорт - ось основні пріоритети нашої компанії.

«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».