надувные катамараны для рыбалки

Катамарани пвх SEA FISHER

Катамрани ПВХ

Катамаран ПВХ для риболовлі      SEA FISHER - це катамарани пвх для рибалок, сплавів та подорожей за будь-якими водними просторами, в тому чисі та морским. Завдяки своїй строгості, вони також великолепно ходять по малому та гіркому рекам. Відмінна проходимость досягає тем, що навіть при повному навантаженні днище не має достовірності води. Точно, катамаран ідеально розташований на двох цільних, повністю захищених знімках і сбоку балонах, з мінімальним сопротивлением. У виробничій компанії Boathouse застосовуються лише найсучасніші та надійні матеріали: німецькі тканини ПВХ, найкраща фурнітура, морська фанера та алюміній. Все розраховано на довгу безпроблемну експлуатацію в складних умовах.

      Катамарани пвх SEA FISHER мають відмінний дизайн і сучасні строгі особливості гідродинамічної форми, які забезпечують чудові ходові якості. Вони обладають спокійно легким ходом на веслах і на моторах малої потужності. Відличаються безпечні поведені на волнах і хороших прохідмостях по заросших місцях водоемів і породистих рекам. На всіх моделях SEA FISHER, незалежно від їх довжини, швидкістні показники на моторах одинакової потужності - однакові. Нічого іншого дивного в цьому нема: у катамаранів водоізоляційний тип руху. Значить, чим довше корпус, тим меншим є його опір у воді. І ще, катамарана будова дозволяє використовувати весь діапазон швидкості - від тролінгової до максимальної - без усяких перехідних режимів. Причому, навіть при резких розгонах, носа катамаран ніколи не піднімає вище рівня очей.

      Габаритна ширина всіх моделей SEA FISHER становить 186 см, ширина жорсткого настилу - 87 см, діаметр баллонів - 50 см, використовувана ширина лодки (до страхової ліри) - 155 см. Така ширина дуже зручна для рибалки і дозволяє двоїм дорослим людям вільно сидіти рядом один з одним. У передній частині, за високим шпангоутом розміщується непромокаємий великий рундук на змійці, об'ємом 350 л. За транцем, толщєю 24мм, розташовані інтерцептори з пвх тканин, які виконують функцію гасителя бризг і додають підємної сили кормі. Якщо необхідно встановити транцові колеса, в інтерцепторах роблять прорези.

Надувний катамаран ПВХ  Внутрішня частина SEA FISHER обладнана боковими багажними кишенями, абсолютно рівним жорстким настилом в алюмінієвому профілі з нековзною поверхнею, фіксаторами настилу на балонах, транце і шпангоутах, веслами з нержавіючими кочетами, відпливними клапанами і страхувальної леєрах по всій довжині. Крісла можна встановлювати будь-які - надувні, катерні, складні, на поворотній опорі і, навіть, рибальські берегові. Уже в базовій комплектації SEA FISHER має чотири гермовідсіків, Реда, стабілізатори курсової стійкості, привальний брус, захист балонів знизу і ручки для буксирування, перенесення і швартування. Все це забезпечує додаткову безпеку непотопляемой конструкції катамарана. Якщо SEA FISHER з максимальним навантаженням повністю накриє хвилею, він все одно буде залишатися на поверхні (тобто запас плавучості), а відливні клапана поступово випустять всю воду назовні. І навіть, якщо вся команда сяде на один борт, катамаран чи не перевернеться. Це якість особливо важливо для дайвінгу та підводного полювання.

     Існує, як мінімум, 10 переваг катамаранів SEA FISHER перед кільовими човнами:

  • - проста і швидка збірка (від 10 до 25 хвилин - 8-ми метрова модель);
  • - найвищий рівень безпеки;
  • - підвищена прохідність і велика акваторія використання;
  • - відмінні швидкісні показники на веслах, моторах малої потужності і під вітрилом;
  • - економічність і низькі експлуатаційні витрати;
  • - легке і безпечне управління і відмінні ходові якості;
  • - великий внутрішній простір з абсолютно рівною палубою;
  • - можливість рибалити, займатися дайвінгом, підводним полюванням, сплавлятися, подорожувати і, навіть, жити на воді;
  • - величезний вибір моделей від 4 м до 8 м завдовжки;
  • - комфортабельність і надійність.​Катамаран ПВХ для морской рыбалки

      Величезний список додаткового обладнання для риболовлі, активного відпочинку та подорожей, дозволяє повною мірою реалізувати ваші мрії і бажання, створити свою ідеальну човен. У числі найцікавіших опцій - ходові тенти, надувні настили, намети, рундуки, зручні крісла, столики, бічні платформи з наметами, вітрильне спорядження. Чим краще оснащена човен, тим вище її комфортабельність, і тим приємніше буде відпочинок.

      Надувні катамарани пвх, ціна яких виправдана якістю виконання і застосовуваних матеріалів, а також величезною кількістю цікавих опцій - ходові тенти, пластикові столики, поворотні рибальські крісла, надувні настили, бічні платформи і навіть намети, що дозволяють рибалити, полювати, або просто подорожувати, тижнями живучи на човні в повному комфорті.

      Купити надувний катамаран пвх в Харкові, а також замовити доставку в Київ, Одесу, Маріуполь, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Миколаїв, Вінницю, Москву, Санкт-Петербург ви можете на сайті виробника "Boathouse.ua".

«Маючи БОТХАУС - живеш із задоволенням».

$1446,0
$1690,0
$1855,0
$2002,0
$2104,0
$2244,0
$2437,0
$2539,0
$2586,0