туристическая байдарка

Надувні байдарки STREAM

Купить надувные байдарки Надувні байдарки STREAM за своєю конструкцією ще можна назвати каркасно-надувними. Після детального аналізу всіх існуючих каркасних, каркасно-надувних і надувних байдарок, були виявлені їх істотні недоліки. У каркасних байдарках - дуже низька безпека, складна і довга збірка, малий рівень комфорту і невелика вантажопідйомність. А в надувних байдарках - низькі ходові якості, мала швидкість, погана керованість і недолік місця для багажу. За допомогою талановитих конструкторів, майстрів спорту та професійних туристів була розроблена нова інноваційна платформа, в якій використовуються тільки сучасні високоякісні матеріали: німецькі пвх тканини, морська фанера і якісна фурнітура. Катамаран конструкція, яка лягла в основу байдарок STREAM, дозволила усунути перераховані вище недоліки, і вивести байдарки на зовсім інший рівень безпеки і комфорту.

     Цілісні балони малого діаметра мають відмінну гидродинамикой, мають захист знизу і обладнані стабілізаторами курсової стійкості. Днище не стосується води навіть при повному завантаженні байдарки. Така конструкція має дуже легким ходом, хорошою курсовою стійкістю і високим рівнем безпеки - Стрім не тонуть і не перевертаються. Можна навіть стати в повний зріст або купатися прямо з байдарки! А вся вода, що потрапила всередину, буде вилита відпливними клапанами.

Надувні байдарки для сплаву

Каркасно надувные байдарки

     Вклеєні поперечні шпангоути і жорстке полегшене днище з морської фанери роблять конструкцію дуже надійною з оптимальною жорсткістю корпусу. Якщо необхідно підвищити жорсткість до рівня каяка (для проходження серйозних порогів), опціонально встановлюються алюмінієві труби, і STREAM переходить з категорії надувних байдарок в каркасно-надувні. Конструкція всіх моделей, від найменшої - Stream 300, до найбільшої - Stream 681, абсолютно однакова, за винятком довжини корпусу.

Надувні байдарки - сплав, рибалка, туризм
     Для багажу передбачені передній і задній непромокальні рундуки, і місткі бічні багажні відсіки по обидва боки по всій довжині. Таким чином, всі речі знаходяться в спеціально відведених місцях. Загальний обсяг багажних відділень та вантажопідйомність, в середньому, розраховані на двотижневий похід в автономному режимі. Збірка і розбирання швидка і легка, як і звичайної надувний байдарки.

Надувные байдарки цена

Комфортабельність байдарок STREAM вже стала легендарною. Кажуть, що СТРИМ - це Ленд Круізер серед байдарок. Дуже зручні м'які надувні крісла зі спинками і упори для ніг; рівні, вільні персональні кокпіти, в яких можна навіть лежати; захисні фартухи і веслодержателі для весел; будь-яке обладнання для риболовлі; вітрильне спорядження, столик і навіть тент, що не заважає веслування! Просто величезний вибір додаткового обладнання дозволяє підготувати ваш STREAM за вашим бажанням для виконання будь-яких поставлених завдань. Цьому ж сприяє і підвищена прохідність: мала осадка і катамарани будова дозволяють сплави по порожистих річках, по зарослих водною рослинністю місцях, і навіть виходи в море.
       І ніякої офіційної реєстрації, ніяких моторів і експлуатаційних витрат, ніяких заборон по акваторії і часу використання - тільки активний відпочинок, здоровий спосіб життя і море задоволення.

«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».

$798,0 $638,4
$862,0 $689,6
$978,0 $782,4
$1039,0 $831,2
$1219,0 $975,2
$1394,0 $1115,2
$1462,0 $1169,6
$1530,0 $1224,0