Міні катамарани SUP-KAT

Падлборд, падлбордінг - що це таке?

sup міні катамарани

Абревіатура SUP розшифровується як stand up paddle board - ставай на дошку!) (SUP дошку). Сап борд в основному застосовується для катання, сплаву по спокійній воді, як стоячи, так і сидячи.

Міні катамарани

     Ідея створення міні-катамарана виникла в результаті детального вивчення конструкцій SUP-дощок і каяків різних виробників. Активний спосіб життя стає все більш популярним у всьому цивілізованому світу. Але ціни на SUP-дошки і пластикові каяки, досить високі. Крім того, ці плав.засобів мають істотні недоліки. SUP-дошка може використовуватися тільки в теплу пору року, передбачає греблю тільки SUP-веслом, чутлива до вантажопідйомності і дуже легко перевертається. Каяки теж перевертаються, теж чутливі до вантажопідйомності, і вони не складаються.

sup-naduvnaja-doska.jpg

При створенні міні-катамарана були враховані ці та інші недоліки, і в результаті вийшов осінь красивий маленький катамаранчік, вантажопідйомністю 200кг, який назвали SUP KAT. Він легко збирається за 5 хвилин, має легку вагу, компактний в складеному стані, не перевертається, відмінно управляється як на SUP-веслі, так і на звичайному веслі для байдарки або каяка. Крім того, SUP-KAT має відмінну прохідність, хорошу курсову стійкість і дуже легкий хід. На нього можна встановити обладнання для риболовлі та навіть електромотор!

SUP надувні дошки

     Дві моделі міні-катамаранів конструктивно однакові, крім розташування і форми жорсткого настилу. На моделі SUP KAT F жорсткий настил, розміром 125см х 63см знаходиться на балонах, а на моделі SUP KAT S легкий жорсткий настил, розміром 125см х 42см розташовується між балонами. Тому, SUP KAT F ближче до SUP-дошках, а SUP KAT S ближче до каяках.

     Таким чином, SUP KAT вийшов настільки вдалим і універсальним, що він необхідний при кожному виїзді на відпочинок або риболовлю. Практика показує, що міні-катамаран нікого не залишає байдужим - діти і мами сперечаються, хто буде кататися першим! Але ж рибалка - це святе! До речі, за вартість одного каяка можна купити два, а то і три САП-КАТА. Може це вихід з положення?))

      «Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».

$720,0
$833,0
$858,0
$984,0