надувные катамараны для рыбалки

Надувні катамарани FISHER

    Надувний вітрильний катамаранНадувні катамарани FISHER до останнього рестайлінгу називалися TRAVEL. Після Надувний вітрильний катамаранмногочісленних прохань клієнтів, передній рундук зробили більш містким (об'ємом 300л) і водонепроникним. У підсумку, конструкція вийшла ідентичною SMART-FISHER і SEA FISHER, за винятком діаметра балонів і габаритних розмірів. Тим більше, що ці катамарани сподобалися не тільки туристам, а й рибалкам і мисливцям.

     Надувні катамарани FISHER повністю виправдовують свою назву. Вони відмінно підходять для риболовлі та полювання в важкодоступних місцях, а великі моделі - для сплавів і подорожей. Завдяки великому вибору моделей, ці водні позашляховики поєднують в собі кращі якості човнів для риболовлі та катамаранів для подорожей. В їх основі лежить особливе катамарани будова, всі достоїнства і недоліки якого детально розбираються в розділі «Про катамаранах» і на Головній сторінці нашого сайту. Якими ж якостями повинна володіти сучасна човен для риболовлі та полювання, щоб бути зручною для сплавів і подорожей?

1. Швидка збірка.

     Всі моделі FISHER збираються дуже легко і швидко. Поки балони накачуються електронасосом, жорсткий настил просто вставляється між ними під фіксатори. А коли катамаран накачаний до потрібного тиску, настил вже жорстко зафіксований між балонами, транцем і шпангоутом. Все, катамаран зібраний. Так, Fisher 390 збирається за 5 - 10 хвилин, а найбільша модель - Fisher 790 - збирається за 20 хвилин.

2. Зручні розміри, гарне співвідношення ваги і внутрішнього простору.

     У катамаранів FISHER діаметр балонів становить 45 см, а габаритна ширина - 176 см. Використовувана ширина всередині (до страхувальної леєрах) - 145 см! Два дорослих людини вільно можуть сидіти поруч один з одним. А для риболовлі можна поставити навіть свої берегові крісла, розмістивши на борту ехолот і власники вудилищ. Абсолютно рівний жорсткий настил з покриттям, яке на найменшої моделі (Fisher 390) в довжину складає 197 см, а на найбільшій (Fisher 790) - майже 6 м! Співвідношення ваги катамаранів і внутрішнього простору виходить відмінне: Fisher 390 важить всього 49 кг, а Fisher 790 - з 6-ти метрової палубою і 10 кв.м використовуваної площі - 109 кг.

3. Зручність користування.

Надувний моторний катамаран

Особливість конструкції FISHER в тому, що днище не стосується води навіть при повному навантаженні. Це забезпечує відмінну прохідність і легкий хід. Таким чином, перебуваючи в катамарані, сидиш не в воді, а над водою. Це дуже зручно і для риболовлі, і для полювання, і для сплавів і подорожей. Всі моделі FISHER мають абсолютно рівний жорсткий настил в алюмінієвому профілі, за яким можна впевнено ходити. У передній частині катамарана знаходиться закритий непромокальний рундук на змійці, об'ємом 300л. Він може використовуватися для речей і спорядження. А якщо його обладнати відпливними клапанами, - то і для риби. Діаметр балонів 45 см можна вважати універсальним: завдяки малій осаді можна ходити по найменшим річках і зарослим мелководьям і, в той же час, безбоязно виходити на великі водні простори.

4. Безпека і надійність.

Надувні катамарани FISHER виготовляються тільки з німецької пятислойной ПВХ тканини, морський фанери і алюмінію. Катамарани вже в базовій комплектації мають чотири гермовідсіків, захист балонів знизу і збоку по всій довжині і відливні клапана. Вся конструкція розрахована на довге і безпроблемну експлуатацію в будь-яких умовах. Конструкція катамаранів FISHER є непотопляемой: якщо навіть при повному навантаженні човен повністю залити водою - то вона не потоне (є запас плавучості). А через відливні клапана в днище, вся вода піде буквально за кілька хвилин.

FISHER неможливо перевернути в звичайних умовах експлуатації. Якщо навіть всю команду посадити на один борт, катамаран чи не перевернеться. Завдяки правильній развесовке, навіть при різкому розгоні ніс катамарана ніколи не піднімається вище рівня очей - ви завжди бачите, куди направляти човен.

5. Легкість ходу на веслах і ефективне використання потужності моторів.

Катамарани FISHER мають мінімальний опір у воді. Тому, на веслах або на електродвигуні рухатися дуже легко навіть проти середньої течії річки. На стандартний транец можна встановити двигун, потужністю до 6 к.с., а на посилений - до 15 к.с .. Мотора, потужністю 5 - 6 к.с. цілком достатньо для швидкого та економного пересування. У катамарани будови BOATHOUSE є ще одна особливість: швидкість катамарана ніяк не залежить від її довжини. Тому, найменша модель і найбільша йтимуть з однаковою швидкістю під однаковою силовою установкою. І ще один плюс: катамарани FISHER використовують весь діапазон швидкості (від троллинговой до максимальної), без всяких перехідних режимів руху. Тому, і вплив кожного додаткового пасажира дуже незначно - швидкість знижується всього на 1 - 2 км / год.

Катамаран ПВХ для риболовлі

6. Гарна прохідність і економічність.

Катамарани FISHER є водними позашляховиками, причому, дуже економічними. На 1 л палива можна пройти до 30 км! Вони можуть ходити там, де звичайні кильові або плоскодонні човни не проходять. Це і порожисті річки, і зарослі рослинністю місця водойм, і великі водні простори. Завдяки своїм ходовим якостям і конструктивними особливостями, катамарани FISHER ніколи не підведуть вас навіть в найскладніших ситуаціях.

7. Комфортабельність і великий вибір додаткового оборудованія.Катамаран ПВХ для риболовлі

На FISHER встановлюються персональні зручні крісла, столики, тенти від сонця і дощу, обладнання для риболовлі та відпочинку, вітрильне спорядження, бічні платформи з наметами! Якщо ви вирішили провести на рибалці тиждень або навіть всю відпустку, просто додайте до свого катамарану одну або кілька (в залежності від кількості людей на борту) бічні платформи з наметами. І тоді ви можете з неймовірним комфортом рибалити, подорожувати і жити на воді скільки завгодно. За кілька хвилин ставиться якісна двошаровий намет прямо на катамаран або на бічну платформу. Ночувати на воді дуже комфортно - тепло, м'яко та затишно. При цьому, ви перебуваєте в повній безпеці. З катамараном FISHER ви купуєте повну незалежність від місць стоянок на березі. А маршрути вибирайте самі!

    «Маючи BOATHOUSE (БОТХАУС) - живеш із задоволенням».

$1325,0 $1060,0
$1554,0 $1243,2
$1724,0 $1379,2
$1877,0 $1501,6
$1974,0 $1579,2
$2122,0 $1697,6
$2308,0 $1846,4
$2405,0 $1924,0
$2462,0 $1969,6