Морские катамараны ПВХ

Морські катамарани TRAVEL MAX

Морські катамарани

TRAVEL MAX - найбільші катамарани, вироблені компанією BOATHOUSE. Вони виготовлені з німецької пятислойной ПВХ тканини, морський ламінованої фанери, алюмінію і високоякісних комплектуючих. Дуже безпечна і надійна «рамна» конструкція, із захистом балонів по всій довжині, великі балони, діаметром 65 см, - свідчить про хороших морехідних якостях цих катамаранів. Вони прекрасно підходять для подорожей в будь-яких водних акваторіях: від середніх і гірських річок до великих водойм і моря.

Морські надувні катамарани

ТРЕВЕЛ МАКС - це великі, комфортабельні та безпечні водні «позашляховики».

     Завдяки швидкій і легкій збірці, прекрасної остійності і прохідності, вони ідеально підходять для морської риболовлі, дайвінгу і багатоденних подорожей. Цьому сприяє дуже широкий кокпіт (ширина жорсткого настилу - 130 см, а використовувана ширина човна - більше 2-х метрів), діаметр балонів 65 см, абсолютно рівна жорстка палуба з не ковзаючим покриттям, самоотлівние кокпіти (непотоплюваного конструкція) і величезний вологозахищений рундук в носі човна, розміром 180 см на 120 см. Велика вантажопідйомність і місткість дозволяють з комфортом розміститися пасажирам і всьому їх спорядження.

     Катамарани TRAVEL MAX, незважаючи на свої розміри, як і всі моделі BOATHOUSE, відрізняються прекрасною гидродинамикой і відмінними технічними і експлуатаційними характеристиками. Перерахуємо лише основні їхні переваги:

 • - легка і швидка збірка;
 • - велика вантажопідйомність;
 • - жорсткість конструкції і абсолютна безпека;
 • - відмінна прохідність і морехідні якості;
 • - економічність;
 • - комфортабельність;
 • - величезна внутрішній простір;
 • - можливість жити на воді;
 • - хороша керованість і швидкість;
 • - відмінна остійність, курсова стійкість і схожість на хвилю;
 • - величезний вибір моделей і додаткового устаткування для риболовлі, відпочинку і подорожей.

Морські моторні катамарани

TRAVEL MAX, навіть найбільші моделі, досить легко пересуваються на малопотужних, а значить економічних і недорогих моторах. Вони використовують весь діапазон швидкості, досягаючи 17 - 18 км на годину на двигуні 5 - 6 к.с. з одним капітаном. Причому, кожен наступний пасажир буде зменшувати швидкість всього на 1 км на годину і менше. Все катамарани ТРЕВЕЛЕР мають чотири гермовідсіків, самоотлівние клапана в кокпіта і рундуку, посилений транец для мотора, потужністю до 15 л.с., що не стосується води днище, жорстку, не що ковзає палубу і захист всієї нижньої частини балонів. Це дозволяє не звертати уваги на камені і корчі, а перевернутися на катамарані, при ширині 259 см, взагалі нереально, хіба тільки на великій хвилі.

Морські вітрильні катамарани

     На будь-яку модель ТРЕВЕЛ МАКС можлива установка вітрильного спорядження, виробленого нашою компанією. Вибір дуже великий, але перевагу потрібно віддавати спорядження зі шверт і щоглою від 4 до 5 м. Причому вітрилом легко управляє навіть новачок. І ціни на вітрильне спорядження дуже низькі.
     Катамарани TRAVEL MAX ідеально підходять як для морської риболовлі, так і для комфортного відпочинку і подорожей всією сім'єю або компанією. Можна загоряти й купатися, ловити рибу і полювати, готувати і приймати їжу, подорожувати і жити на воді. За кілька хвилин надувається спеціальний настил з ПВХ, який лягає на жорсткий настил, і ставиться якісна двошаровий намет 210 см шириною, надійно закріплена до човна. Якщо цього мало, можна додати від однієї до шести! бічних платформ, перетворивши свій катамаран в великий комфортабельний круизер, в якому з комфортом разместяться більше 20 чоловік! Адже загальна корисна площа такого Ботхауса може досягати більше 40 м2, а вантажопідйомність - 3,5 т! Це цілий плавучий острів 8,5 м на 6,4 м. Спати на воді в якісних, надійно закріплених наметах не вогко і холодно !, як припускають скептики, а дуже комфортно - тепло, м'яко та затишно. І важливо - цілком безпечне.

     Також, TRAVEL MAX дуже вигідно використовувати в комерційних цілях. Цьому сприяє велика вантажопідйомність і пасажиромісткість, приголомшлива економічність і відмінна ціна.
     Завдяки своїй жорсткої конструкції, катамаран йде на двох, захищених знизу, гідродинамічних суцільних балонах, не торкаючись днищем води, з мінімальним опором. На одному літрі бензину можна пройти до 20 км!
Катамарани TRAVEL MAX - справжні мандрівники: дуже економічні, комфортабельні і безпечні: в автономному режимі можна подорожувати хоч все літо і пройти тисячі кілометрів, що не поповнюючи запаси їжі і палива.
 
«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».
$2201,0 $1760,8
$2636,0 $2108,8
$2832,0 $2265,6
$3130,0 $2504,0
$3322,0 $2657,6
$3526,0 $2820,8
$3764,0 $3011,2
$3941,0 $3152,8
$4012,0 $3209,6