Боковые платформы для катамарана

Бічні платформи для човнів

Боковая платформа для лодки ПВХ   Бічна платформа являє собою майданчик, розміром 2,05 м на 1,55 м (мала бічна платформа) або 2,05 м на 2,05 м (велика бічна платформа). Майданчик зроблена з Лонжерон надувного настилу з човнової ПВХ тканини, висотою 10 см. Вона має хорошу подовжню жорсткість, але досить м'яка і комфортна для тіла, - ідеально підходить для установки намету 2 + 1 або 3 + 1. Надувний настил кріпиться на каркасні алюмінієві труби, які, в свою чергу, кріпляться до додаткового балону і до борту основного катамарана. Перша і п'ята труба кріпиться болтами до шпангоутам, а проміжні труби - друга, третя і четверта - на борт катамарана через пвх-кріплення. Таким чином, досягається жорсткість всієї конструкції.
     На каркасні труби може бути встановлений і жорсткий настил з вологостійкої «морський» фанери 12мм в алюмінієвому профілі. Розмір жорсткого настилу буде 205см х 131см (мала платформа) або 205см х 186см (велика платформа). Жорстку бічну платформу зручно використовувати для рибалки і для установки на ній шезлонгів для відпочинку.
     Ця конструкція не нова, вона йде корінням глибоко в старовину, коли полінезійці, індонезійці та інші народи, долали великі відстані на своїх човниках з бічної платформою з бамбукових або дерев'яних палиць, і встановленим на ній куренем або навісом. Сучасні матеріали і нові технології дозволили відтворити цю геніальну, по своїй простоті, і практичну конструкцію і зробити її набагато легше, безпечніше і комфортніше. Днем бічна платформа використовується для відпочинку: на ній можна засмагати і купатися, можна ставати в повний зріст і ловити рибу, або просто використовувати як вантажну платформу. А на ніч, буквально за 5 хвилин, встановлюється якісна двошаровий намет, з одним входом з катамарана. Залежно від розмірів платформи, намет може трьох-місцева або чотиримісна. Вона надійно кріпиться до платформи так, що ні сильні вітри, ні проливні дощі не зможуть перешкодити вашому відпочинку. Абсолютно безпечно.
     Бічні платформи розроблені для всіх модельних рядів Boathouse - від транцевих байдарок до великих морських катамаранів. Єдине, чим вони відрізняються один від одного - додатковим балоном, діаметр якого повинен бути такий-же або трохи менше основного катамарана. Ідеально, якщо додатковий балон має таку ж довжину, як і основний катамаран. Виходить тримаран. Додатково до бічної платформі може бути зроблений передній і задній відкритий рундук з пвх, на який зручно розмістити воду в 20л пляшках, гермомешкі і інші речі, які не бояться дощу. Комбінацією настилів і рундуків досягається максимальний комфорт, великий життєвий простір і правильна развесовка судна.
     Бічних платформ може бути від однієї до шести, в залежності від моделі катамарана. Наприклад, на Sea Fisher 390 (один великий кокпіт) можна встановити одну або дві, малих або великих бічних платформи (по одній або по обидва боки катамарана). А на Sea Fisher 800 можна встановити від однієї до шести, малих або великих бічних платформ. Правильніше за все, і частіше за все, бічні платформи розташовують по лівому борту основного катамарана. Виходить тримаран, який має оптимальну ширину для ходіння по будь-яким річках і водоймах. Це дійсно зручно, тому що капітан сидить на моторі по правому борту, ніщо не заважає управлінню і огляду, і не втрачається зв'язок з водною стихією. Намети, зібрані на ніч на бічних платформах, можна і не розбирати для подальшої подорожі. У капітана прекрасний огляд вперед, назад і по правому борту. А ліву сторону контролює хтось із членів екіпажу, сидячи попереду. Крім того, вам шкода ловити рибу можна з основного катамарана з правого борту або з бічної платформи з жорстким настилом.
     Процес складання бічних платформ гранично простий. Вони йдуть вже в зібраному вигляді з каркасними трубами в сумці-чохлі. Необхідно розв'язати чохол, розкрутити платформу (и) на будь-якій рівній майданчику, накачати балон, і накачати настил або настили насосом. Потім з'єднати з основним катамараном. Усе. Якщо у вас бічна платформа з жорстким настилом, потрібно буде закріпити його шести або восьми болтами до каркасних трубах. Таким чином, ви можете для риболовлі або відпочинку на один день використовувати тільки один катамаран, а коли зібралися в подорож - додали бічні платформи і вперед! У незвідані далі і найкрасивіші місця за відмінною риболовлею і незабутніми враженнями!
     Завдяки гідродинамічним балонів особливої ​​форми, бічні платформи зменшують швидкість руху всього на 1 - 3 км на годину. Відповідно, і витрата палива не набагато більше. Але які переваги надає вам BOTHOUSE (плавучий будинок)! Перш за все, це можливість подорожувати і жити на воді з комфортом, не залежати від місць стоянок на березі. Ночувати в наметах на бічних платформах абсолютно безпечно і дуже комфортно - сухо, м'яко і тепло. Можна стати на якір на відкритій воді в красивому місці, де можна добре порибалити.

Можна вибрати острівець або мілину посеред води, а можна зупинитися на дикому пляжі. Таких місць на будь-якій річці або водоймі досить, а дістатися до них можна тільки по воді. А скільки часу і сил економиться на пошук відповідного місця для стоянки на березі, на розбивку і збірку табору - нудна і одноманітна робота. Примхи погоди тепер ніяк не вплинуть на ваш відпочинок і ваш настрій: коли будинок завжди поруч, а катамаран під навісом, ви ні про що не турбуєтеся. І, звичайно, подорож на Boathouse, дарує вам зовсім інші відчуття - безпеки, затишку і повної свободи. Це найкращий відпочинок на 200% вкладених коштів!

«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».

$778,0 $622,4
$842,0 $673,6
$929,0 $743,2
$955,0 $764,0
$1030,0 $824,0
$1117,0 $893,6
$1226,0 $980,8
$1255,0 $1004,0