ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Алексей и Виктория
5
Надувна байдарка STREAM 360
Мы с женой полюбили походы на байдарках, ходили много лет в группах на каркасных байдарках, и в 2018 году решили приобрести свои собственные для самостоятельных  Читати відгук повністю
 
 

Про компанію


Компанія BOATHOUSE (БОТХАУС) - це виробнича компанія України, яка випускає байдарки, надувні човни, катамарани і більше 100 найменувань додаткового обладнання до них. Принципово нова, оригінальна конструкція була розроблена в 2012 році відомими конструкторами і з урахуванням останніх досягнень в човнової промисловості, з використанням сучасних високоякісних матеріалів. Конструкція виявилася настільки інноваційної та вдалою, що була визнана винаходом і запатентована нами на території України і Російської Федерації.

Головні особливості нової конструкції лягли в основу

всіх моделей BOATHOUSE

 

1
Катамаран будова з цільними гідродинамічними балонами, повністю захищеними знизу, з реданом і стабілізаторами курсової стійкості;
2
Вбудованими багажними відділеннями;
3
Чи не стосується поверхні води днище;

 

4
Самовідливні кокпіти та непотопляєма конструкція;

 

5
Жорсткий рівний настил, що впирається в балони і вбудовані каркасні елементи - транец і шпангоути.

Крім того, у всіх модельних лінійках застосовується безліч геніальних по своїй простоті рішень. Завдяки цьому, всі моделі BOATHOUSE мають відмінні технічні та експлуатаційні характеристики, дуже легко і швидко збираються і надають найвищий рівень безпеки та комфорту.

Команда компанії BOATHOUSE складається з ентузіастів і фахівців своєї справи, захоплених риболовлею, полюванням і туризмом. Ми відмінно знаємо теорію і практику виготовлення кращих надувних човнів, байдарок і катамаранів, а відповідно і всі достоїнства і недоліки цих конструкцій. Саме, на базі цього досвіду і знань, з урахуванням переваг і недоліків всіх відомих конструкцій, і були розроблені модельні лінійки байдарок STREAM, надувних транцевих байдарок SPORT, надувних човнів FISHER, великих човнів SEA FISHER, надувних катамаранів TRAVEL і величезних катамаранів TRAVEL-MAX.

Тепер кожен бажаючий зможе вибрати для себе ідеальну човен з 72 моделей і незліченних варіантів комплектації. А величезний вибір додаткового обладнання дозволить вам створити унікальну і неповторну човен, що відповідає найвищим вимогам.

Чому обирають компанію BOATHOUSE

Всі наші клієнти - це люди, серйозно захоплені риболовлею і полюванням, туризмом і дайвінгом, професійні мандрівники і люди з великим досвідом.
Акваторія використання наших човнів - безмежна: все річки, в тому числі і гірські, зарослі дрібні водойми і великі водосховища, гирла річок і море.
Гнучка система знижок, приємні ціни і безкоштовна доставка по всій Україні.
Використання у виробництві тільки якісних матеріалів, 3 роки гарантії і післягарантійне обслуговування.
Величезний вибір моделей і додаткового обладнання власного виробництва і перевірених брендів.
Ми надаємо найдокладніші технічні та експлуатаційні характеристики, фото і відео інструкції, будь-які консультації.
90% човнів, байдарок і катамаранів випускаються в індивідуальній комплектації, з огляду на всі побажання клієнта.
Постійно йде аналітична і конструкторська робота, розробляються новинки і публікуються результати випробувань з самими детальними даними.
Ведеться робота з клієнтами, аналізуються відгуки, враховуються всі їхні побажання і пропозиції, багато з яких впроваджуються у виробництво.
І, звичайно, самі моделі човнів, байдарок і катамаранів, які мають кращі технічні та експлуатаційні характеристики. Тільки БОТХАУС в легкій надувної конструкції зміг забезпечити абсолютну безпеку, комфортабельність, економічність і багатофункціональність - навіть можливість жити на воді!