Катамараны для сплава

Катамарани для сплаву TRAVEL

     Катамарани TRAVEL - найбільші надувні човни, вироблені компанією BOATHOUSE. Вони виготовлені з німецької пятислойной ПВХ тканини, морський ламінованої фанери і алюмінію. Дуже безпечна і надійна «рамна» конструкція, із захистом балонів по всій довжині, свідчить про «позашляхових» якостях цих катамаранів. Вони прекрасно підходять для подорожей в будь-яких водних акваторіях: від середніх і гірських річок до великих водойм і моря.

 Катамарани ТРЕВЕЛ - це великі комфортабельні і безпечні водні «позашляховики».
 Завдяки швидкій і легкій збірці, прекрасної остійності і прохідності, вони ідеально підходять для полювання і риболовлі, дайвінгу і багатоденної подорожі. Цьому сприяє дуже широкий кокпіт (ширина жорсткого настилу - 130 см, а використовувана ширина човна - 190 см), діаметр балонів 55 см, абсолютно рівна жорстка палуба з не ковзаючим покриттям, саме відливні кокпіти і величезний рундук в носі човна, розміром 180 см на 105 см. Велика вантажопідйомність і місткість дозволяють з комфортом розміститися пасажирам і всьому їх спорядження.

Катамарани ТРЕВЕЛ, незважаючи на свої розміри, як і всі моделі БОТХАУС, відрізняються прекрасною гидродинамикой і відмінними технічними і експлуатаційними характеристиками. Перерахуємо лише основні переваги:

 • - легка і швидка збірка;
 • - велика вантажопідйомність;
 • - жорсткість конструкції і абсолютна безпека;
 • - підвищена прохідність;
 • - економічність;
 • - комфортабельність;
 • - величезний життєвий простір;
 • - можливість жити на воді;
 • - хороша керованість і швидкість;
 • - відмінна остійність, курсова стійкість і схожість на хвилю;
 • - величезний вибір моделей і додаткового устаткування для риболовлі, відпочинку і подорожей.

     Катамарани ТРЕВЕЛ, навіть найбільші моделі, легко пересуваються на веслах. На малопотужних, а значить економічних і недорогих моторах, вони використовують весь діапазон швидкості, досягаючи 19 км на годину на двигуні 5 к.с. з однією людиною. Причому, кожен наступний пасажир буде зменшувати швидкість всього на 1-1,5 км на годину. Все катамарани ТРЕВЕЛ-МАКС мають чотири гермовідсіків, самоотлівние клапана в кокпіта, посилений транец для мотора, потужністю до 10 л.с., що не стосується води днище, жорстку, не що ковзає палубу і захист всієї нижньої частини балонів. Це дозволяє не звертати уваги на камені і корчі, а перевернутися, при ширині 240 см, взагалі нереально.

     Катамарани TRAVEL ідеально підходять для комфортного відпочинку і подорожей всією сім'єю або компанією. Можна загоряти й купатися, ловити рибу і полювати, готувати і приймати їжу, подорожувати і жити на воді. За кілька хвилин надувається спеціальний настил з ПВХ, і ставиться якісна двошаровий намет 3 + 1, надійно закріплена до човна. Якщо цього мало, можна додати одну або дві бічних платформи, перетворивши свій катамаран в великий комфортабельний круизер, в якому з комфортом разместяться 7 дорослих і троє дітей! Адже загальна використовувана площа такого Ботхауса може досягати 20 м2, а вантажопідйомність - майже 2т! Спати на воді в човні дуже комфортно - тепло, м'яко та затишно. А головне - цілком безпечне.

     Завдяки своїй жорсткої конструкції, катамаран йде на двох, захищених знизу, гідродинамічних балонах, не торкаючись днищем води, з мінімальним опором. На одному літрі бензину можна пройти більше 20 км. Катамарани ТРЕВЕЛ дуже економічні - в автономному режимі можна подорожувати хоч все літо і пройти тисячі кілометрів, що не поповнюючи запаси їжі і палива.

     «Маючи BOATHOUSE (БОТХАУС) - живеш із задоволенням».

$1918,0 $1534,4
$2286,0 $1828,8
$2483,0 $1986,4
$2752,0 $2201,6
$2918,0 $2334,4
$3101,0 $2480,8
$3301,0 $2640,8
$3468,0 $2774,4
$3560,0 $2848,0