Надувна підлога для човна

     Надувна підлога для човна є технологічно складну, але дуже надійну і довговічну конструкцію. За своєю конструкцією - це Лонжерон матрац високого тиску, виготовлений з німецької човнової тканини ПВХ, щільністю 750, і з застосуванням тієї ж технології, що і при виготовленні човнів.

За рахунок поздовжньо розташованих лонжеронів, надувний підлогу для човна пвх мають велику подовжню жорсткість, - що значно розширює їх область застосування. Їх можна використовувати на катамаранах, укладаючи їх на рамну конструкцію, при цьому, за ним можна вільно ходити. Сидіти і лежати на них дуже комфортно, тому їх доцільно використовувати у вигляді сандека (сонячної палуби), або як настил під намет.

 Надувна підлога для човна

     Саме тому, вони виготовляються і використовуються компанією БОТХАУС на бічних платформах і безпосередньо всередині човнів моделей TRAVEL і SEA FISHER під намет. Висота настилів підібрана таким чином, що утворюється разом з балонами майже рівнмайданчик. Спати на них - одне задоволення. Збирається надувний настил за хвилину, а в складеному стані займає мінімум місця.                                                                                                                                                                                                                       

     І на березі надувні настили дуже практичні, - не треба вибирати сухе рівне місце або розчищати його для підстилки. Палички, шишки, ямки і волога просто не будуть відчуватися. А в разі забруднення, надувні настили миються простою водою - дуже практично. Також, надувні настили зручно використовувати і як водні матраци. Полежати, позагарать на воді люблять багато. Плавучість (вантажопідйомність) надувних настилів дуже пристойна. Наприклад, настилу 197см на 95см, вона становить 180 кг.

Купити підлогу для надувного човна в інтернет-магазині «Boathouse.ua» по самій вигідною ціною можна в Харкові, Києві, Дніпропетровську, Одесі, Маріуполі, Львові, Івано-Франківську, Запоріжжі, Санкт-Петербурзі, Москві.

 Основні переваги надувних настилів БОТХАУС - це їх надійність, довговічність і багатофункціональність. Десятки років експлуатації, а головне - створення максимально комфортних умов своїм власникам.
«Маючи БОТХАУС - живеш із задоволенням».