Коммерческие катамараны для прогулок, экскурсий, дайвинга

Комерційні катамарани TRAVEL XXL

Катамарани TRAVEL XXL створені на базі катамаранів TRAVEL MAX. Основне їх призначення - використання в комерційних цілях для перевезення людей і вантажів. Вони також відмінно підходять для відпочинку на воді великими компаніями. Як класно провести корпоратив і влаштувати вечірку на борту TRAVEL XXL ... Прекрасний і запам'ятовується відпочинок!

     Акваторія використання TRAVEL XXL - не обмежена: вони підходять як для моря, так і для будь-яких річок. Метрову хвилю ці катамарани проходять играючись. На основні балони, діаметром 67 см, надійно закріплені додаткові балони, діаметром 32 см зі зміщенням назовні. Таким чином, сидінням є основні балони, вкриті килимовим покриттям, а спинкою - додаткові балони. Посередині можна поставити столики і крісла. Безпека - теж на дуже високому рівні: у базовій комплектації 6 гермовідсіків, самоотлівная непотоплюваного конструкція катамарана, кращі високоякісні матеріали, захист знизу по всій довжині, навіть випасти з катамарана досить складно - потрібно дуже постаратися!

     Ширина жорсткого настилу в алюмінієвому профілі зі стрингерами і з покриттям - 135 см. Таким чином, внутрішня використовувана ширина катамарана - 235 см, а довжина палуби - до 593 см. Габаритна ширина - 299 см, а довжина - до 860 см. У передній частини знаходиться величезний вологозахищений рундук, об'ємом 500 л. Також, попереду знаходиться знімний трап для сходу на берег. Пасажиромісткість катамаранів TRAVEL XXL обмежується тільки вантажопідйомністю. Найбільший TRAVEL XXL 860 має вантажопідйомність 2100 кг, а пасажиромісткість - до 35 осіб. Осадка, при цьому, не перевищує 35 см. Це дозволяє проходити по мілководдю і висаджуватися прямо на берег.

     Для жорсткості корпусу застосовуються потужні поперечні шпангоути, а транец має максимальну товщину - 48 мм. У це важко повірити, але двигуна, потужністю всього 6 к.с. досить для впевненого і дуже економічного руху: з одним капітаном він розганяє TRAVEL XXL 860 до 18 км / год, з 10 пасажирами - 12 км / год, а з повним навантаженням - 8 км / год. У цьому заслуга цілісних балонів особливої ​​гідродинамічної форми. Якщо вам потрібен запас потужності і швидкості, то мотора 15 - 20 к.с. буде більше, ніж достатньо.

     Збираються катамарани TRAVEL XXL від 20 до 40 хвилин, в залежності від моделі, і їх легко переносять до води від 4 до 8 осіб. Їх також можна використовувати і для сімейного відпочинку, якщо потрібна велика площа. При необхідності їх можна обладнати не тільки тентом і меблями, але і рульової консоллю, биотуалетом, надувним настилом і наметом. Стійкий до ультрафіолету німецький ПВХ має температурний режим від - 50 до + 70 градусів. Тому, катамарани TRAVEL XXL можуть «жити» на воді постійно.

     «Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».

$3388,0 $2710,4
$3760,0 $3008,0
$4206,0 $3364,8
$4459,0 $3567,2
$4811,0 $3848,8