Комерційний катамаран пвх для прогулянок, екскурсій TRAVEL XXL

  • 23.12.2019
  • : 0
  • 2648
  • 0
   Комерційний надувний катамаран для водних екскурсій і прогулянок, транспортування дайверів у віддалені, цікаві місця TRAVEL XXL від компанії виробника BOATHOUSE побудований на балоні 67 см, має ширину кокпіта 234 см, оснащений рівним жорстким підлогою з морської фанери з нековзним покриттям, а також фальшбортами, що робить його конструкцію абсолютно безпечною і непотопляемой.
   Розміщення пасажирів на бортах комерційного катамарана на м'якому ковролине таке ж комфортне як і на устанавлімваемих м'яких кріслах, фальшборти виконують в даному випадку функцію спинок для підтримки попереку. Сонцезахисний тент перекриває абсолютно всю довжину кокпіта з пасажирами і капітаном, а його аеродинамічна конструкція не має парусність і не надає опору при русі надувного катамарана на великій воді.
   Серія комерційних катамаранів ТРЕВЕЛ XXL включає в себе 5 моделей, найменша з яких довжиною 6 м з пасажиро місткістю до 20 осіб, а найбільший надувний катамаран TRAVEL XXL 860 - 8,5 м, з пасажиро місткістю 36 осіб. Безпека і комфорт наших катамаранів перевірена часом і підтверджена нашими клієнтами. Комплектіція будь-якого катамарана компанії BOATHOUSE приємно здивує будь-якого, навіть самого вимогливого клієнта. Залежно від призначення, наші консультанти порадять чому саме необхідно укомплектувати Ваш катамаран, для максимально цільового використання. Телефонуйте, цікавтеся, замовляйте наші катамарани - порадуйте себе і своїх клієнтів комфортним і безпечним відпочинком на водних просторах.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)