Надувний катамаран з бічної платформою для сплаву, навігації SEA FISHER 610

  • 25.03.2020
  • : 0
  • 3321
  • 0

Надувний катамаран з бічної платформою для сплаву

   Як безпечно і цікаво відпочити в цьому році? У нас в Україні величезна кількість, річок, водосховищ, озер і є море - що ще потрібно для захоплюючого, насиченого активного відпочинку? Сплав на катамарані або байдарці завжди подарує Вам море позитивних вражень, погляньте навіть на знайомий берег з води і побачите його як зовсім незнайоме місце).

Надувний моторний катамаран

   Сплав на надувних катамаранах BOATHOUSE гарантує комфортний відпочинок і повну безпеку Вам і Вашим пасажирам. Конструктивно надувні катамарани для сплаву Ботхаус побудовані таким чином, що і неможливо перевернути, тобто Ви можете пірнати і купатися прямо з борту катамарана, що не причалюючи до берега і шукати більш- менш чисте місце - заякорилися і вперед!
  Нижня частина балонів надувних катамаранів надійно захищена привальним брусом, що дає можливість проходити навіть у важкодоступні місця, куди відповідно дістатися можуть далеко не всі, а Ви зможете! Так само балони розділені на окремі гермовідсіків, тому якщо все ж Ви допустимо пробили один гермовідсіків, Ви безпечно можете дістатися до берега і зробити ремонт пробоїни - ремкомплект завжди входить в базову комплектацію катамарана.
   А про додаткове обладнання для наших катамаранів, покликаних забезпечити Вам максимальний комфорт, можна писати дуже багато, тому ми краще розповімо про це в окремому відео.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)