Сплавний прогулочний надувний катамаран Sea Fisher 550А

  • 09.05.2018
  • : 0
  • 5136
  • 0
   Відкрили сезон 1 травня на новому човні - катамаран Sea Fisher 550А. Встановили на нього двигун 9.9 л.с. з дистанційним управлінням і баком, а значить - рульова консоль, ехолот, утримувач вудилища, якір, якірний ролик і крісло капітана. Це усе в короткому капітановому кокпите. А великий кокпит обладнали, як кают-компанію: чотири крісла і столик. Великий тент закриває увесь човен. Попереду величезний захищений рундук. Ну і, звичайно, лафет Кияшко.

Сплавний катамаран

Сплавний прогулочний надувний катамаран Sea Fisher 550А

   Катамаран вийшов легкий для такої довжини - у зборі менше 150 кг І на причепі перевозиться легко, і спуск на воду дуже легкий. За часом - не більше 15 хв.
На неодружених оборотах за течією швидкість 5-6 км в годину. Мотора майже не чути, приємний басовитий звук, ніяких вібрацій(2 циліндри!), і під тентом дуже комфортно.
Цього року сильні розливи, тому риболовля не вдалася. Зате отримали масу задоволення від пейзажів і від катамарана. Зручні крісла і столик з підсклянниками створюють відчуття дорогого катера. Адже увесь бюджет склав близько 7000! Це з мотором і лафетом!

   Прогулочний катамаран для сплаву і риболовлі
Тент навесні можна не ставити, - під ним реально було прохолодне. Але в спеку це буде порятунок. Мале осідання дозволяє ходити по мілководдю, а додатковий захист нижньої частини балонів дозволяє всякі вільності: наїхати на колоду, з розгону сісти на мілину, лазити по очерету і т. д.
Склад нашої команди - я, дружина і двоє хлопченят. Вони ще маленькі, тому після обіду уклали їх спати прямо під столиком.))) 2 дитячих спальних місця - 50х90см. Може улягтися і дорослий: голова на одному балоні, а ноги на іншому. Якщо перебрав хтось в хорошій компанії.))) Усяк. Постелили на настил флисики...
   Відпочили, походили з різною швидкістю, в різних місцях. Можна зробити наступні висновки. Прекрасний сімейний човен для відпочинку і для риболовлі. Дуже економічна, комфортабельна і абсолютно безпечна. Але любителям поганяти вона не підійде. Максимальна швидкість проти течії у нас була 20 км в годину, а за течією - 24 км в годину. Як для нас - цього більш ніж достатньо. Для себе ми визначили, що основна швидкість пересування(економічна і комфортна) 10 - 15 км/год. Вітер не дме, мотор не стомлює, устигаєш все розглянути, і за кермом не напружуєшся. Між іншим, це швидкість того, що біжить.
   До цього катамарана у нас був РИБ 4,5м з мотором 50 л.с., так от він міг ходити зі швидкістю до 9 км в годину - із вже задертим носом, або на глісері - 35 - 50 км в годину. Тобто або повзеш, або летиш. А ходити і бігати? А грошей скільки коштує?! Один мотор дорожче за увесь наш катамаран в повній комплектації і з лафетом! Продали. Купили те, що хотіли.
В-общем, тепер уся сім'я задоволена і готова до відпочинку і риболовлі кожні вихідні. Чого і вам бажаємо!

 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)