SUP міні катамарани для риболовлі, полювання, сплаву

  • 09.03.2019
  • : 0
  • 4959
  • 0

SUP міні катамаран - риболовля, полювання, сплав

До 2019 року компанія Boathouse зробила рестайлінг моделей SUP-KAT. Міні-катамарани були по достоїнству зустрінуті споживачами. Як ми і очікували, найбільшу популярність вони отримали в пляжних прокатах і для риболовлі в плавнях і інших важкодоступних місцях. Для зимової риболовлі - народ ще не усвідомив усієї корисності міні-катамарана, особливо в плані безпеки.
 Це нова тема - необхідно зняти відео ролик. 95% відгуків клієнтів - позитивні. Особливо подобається легка вага і швидка збірка, відмінна прохідність і легкий хід. А на море відзначають 100% позитивних емоцій - подобається всім. Причому, хто не вміє користуватися SUP, той просто катається як на каяку. Особливо олічной відчуття на хвилях.
SUP міні катамарани для риболовлі, полювання, сплаву

SUP для риболовлі

 Легкий транец встановлювався раніше тільки на SUP-KAT-S. Але так як модель "F" (з жорстким настилом у вигляді верхньої рівного майданчика, розміром 125 см х 62 см) теж полюбилася рибалкам, то і на неї теж стали встановлювати легкий транец під електромотор. Вірніше, навіть не транец, а подвійний поперечний шпангоут, але його цілком вистачає для електродвигуна. А так як є електродвигун, то потрібен і акумулятор. Тому, задню багажну майданчик на обох моделях зробили жорсткою для закріплення на ній акумулятора. Таким чином, сам кокпіт залишився абсолютно вільним.
 Для кращої курсової стійкості були збільшені в розмірах стабілізатори курсової стійкості, і замість великої наклейки BOATHOUSE - дві маленькі на борту. Ціна збільшилася незначно і залишається дуже привабливою. Виготовляються міні-катамарани тільки з німецької ПВХ тканини і морської ламінованої фанери. Все розраховано на довгу і безпроблемну експлуатацію в будь-яких умовах.
SUP міні катамарани для риболовлі, полювання, сплаву
SUP міні катамаран, надувна дошка для риболовлі, полювання в плавнях. Купити SUP дошку
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)