SUPKAT – це не дошка для катання, це набагато більше!

  • 22.12.2021
  • : 0
  • 1780
  • 0

Міні катамаран

  SUPKAT – це не дошка для катання, це набагато більше! SUPKAT - це міні катамаран, який дозволить усім любителям водного активного відпочинку отримати задоволення відразу в декількох площинах.

Мінікат для риболовлі

   Надувний міні катамаран SUPKAT дозволить Вам поховати стоячи, підтримуючи хорошу фізичну форму, покататися і сплавитися як на байдарці, встановивши надувне сидіння і взявши байдаркове весло і звичайно ж на міні катамарані можна рибалити в найважчих місцях, а значить маловідвідуваних. А там, як відомо, завжди риби більше, а людей менше!
Надувний міні катамаран
   Мінікат має додатковий захист нижньої частини балонів - це перевага проходження по мілководді, очерету, закоряженим місцям, при цьому днище не стосується водної поверхні, так що пошкодити надувний рибальський катамаран досить складно!

Безпечний надувний катамаран

   А безпека – головний параметр відпочинку на воді. Варто ще згадати про жорстке рівне поле з нековзною поверхнею, на якій комфортно стояти і босоніж і у взутті будь-якої пори року! Вода не потрапляє на пайоли, тому ноги та речі завжди сухі!
   Замовити та купити міні катамаран SUPKAT Ви можете на офіційному сайті виробника.
   Гарантія на наші катамарани 3 роки!
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)