Ми поновили роботу!

  • 30.11.2023
  • : 0
  • 198
  • 0
     
Шановні наші кліенти! Ми вибачаємось за довгу перерву – війна тому винна. Хочу подякувати нашим ЗСУ, за те що у нас є можливість потроху відновлювати діяльність. Героям слава! Виробництво Bothouse як було розташовано у Харкові, так і залишається. Дуже бажаємо розповісти про те, що не встигли запропонувати Вам перед війною.
     Останні наші розробки, які ми не встигли повністю донести, це Mobile beach, Mini kat і швидкісний легкий катамаран Bober. Саме з останнього ми і почнемо доповідь. Середню модель Bober  - Bober 395 ми встигли до війни викласти на сторінках нашого сайту. Уся інформація, фото і відео є, тому не будемо на цьому зупинятимось. А ось Bober 335 і Bober 455 – не були представлені. Тому почнемо з маленького - Bober 335.
       Bober 335 – це такий «порше родстер» між надувних човнів. Він дуже безпечний, швидкий і комфортний. Великі виноси балонів назад, хоча і додають габаритної довжини, но мають велике значення. Вихід на глісирування – миттєвий, при цьому катамаран не робить «свічку», а ровно і дуже швидко виходить на максималку. На моторі 6 к.с. вона складає 30 км/г, а на моторі 15 к.с. – 42 км/г!  Це дуже швидко для легкого човна. Навіть під ногами у вас надувна палуба з аердека.  Тому збірка катамарана дуже легка і швидка. 
     Основні технічні характеристики Bober 335: довжина – 335см, ширина – 186см, діаметр балонів – 50см, вага – 44 кг. Попереду, за високим шпангоутом, розташован величезний сухий рундук, об’ємом 330л. На широкій лавочці можна встановити м’які крісла, як на справжньому катері. Ширина катамарана дозволяє сидіти поруч, не торкаючи один одного плечима. З додаткового обладнання можна встановити ходовий тент, обладнання для рибальства, додаткові фальшборти, якщо ви будете використовувати його на великих водосховищах, або на морі. Треба підкреслити, що Bober не перевертається, навіть якщо всім сісти на один борт. Безпеку додають цілих 5! гермоотсіків.
     Можна зробити наступні висновки. Bober 335 – найбільш безпечний та швидкий човен серед легких човнів. До речі, є у нього один мінус – ціна. На жаль не виходить зробити якісне і дешеве. Але переваг у нього набагато більше!
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)