Дуже корисна річ - як для військових, так і цивільних - Mobile beach

  • 07.12.2023
  • : 0
  • 228
  • 0
Слава Україні! Дорогі друзі, продовжуємо доповідати вам про наші розробки, які ми не встигли опублікувати на нашому сайті в повному обсязі, з фото і відео. Одна з таких нових розробок – Mobile beach (мобільний пляж). Чому ми так його назвали? Тому що, надувна платформа, поставлена на балони, може використовуватися як причіп до човна, так і бути самохідною. На сайті є самий маленький Mobile beach 220 – це його довжина – 220см, а ширина – 160см. Тому, якщо бажаєте, можете ознайомитись з ним. Є гарні фото, але відео ми не встигли зняти. Проклята війна… А познайомимо ми вас з великим Mobile beach, довжиною 440см!
 
     Mobile beach 440 – має таку ж конструкцію, як і 220. Шириною він також 160см і стоіть платформа на балонах, діаметру 21см. Але можна іі поставити і на балони 32см. Тоді буде не так зручно залазити на неі з води, але набагато підвищіть вантажопідємність. В мирний час Mobile beach 440 планувався використовувати у наступних випадках.
     Як причіп до човна з боковим кріпленням, або тягнути його позаду. Уявіть собі рівнесеньку платформу на воді, площею 7 квадратних метрів і вантажопідйомністю близько 1500кг! Це вам і справжній пляж, і вантажна платформа, і місце для відпочинку, або рибальства, і, навіть, ночівля! На  Mobile beach 440 можна поставити дві 3-х містні палатки. А якщо одну, то залишиться ще багато місця! Окрім того, на  Mobile beach 440 можна встановити навісний транець і пересуватися самостійно на електродвигуні.
     Виникає питання, як його можна використовувати під час війни? Перш за все, як рятувальну платформу чи вантажну платформу. Якщо він буде встановлений на балони, діаметром 32см, його максимальна вантажопідйомність буде більше 1500 кг! По всьому периметру проходить страхувальний фал, за який можна держатися, або кріпити вантажі. Балони створюють мінимальний супротив у воді, але при навантаженні до 240 кг, поки платформа не буде касатися поверхні води. Якщо потрібна буде тверда поверхня, можна зверху покласти морську фанеру з протиковзскою поверхнею. На березі можна здути балони і розкласти Mobile beach на любій багнюці – буде сухо і мякенько відпочивати.
     Збирається Mobile beach 440 дуже швидко – треба накачати 3 гермовідсіка (2 балона і платформа). Він компактний у складному стані і важить усього 35кг. Віготовляється тільки з високоякісних матеріалів і німецькой пвх тканини для човнів. Зараз, до нашоі ПЕРЕМОГИ діє акція, тому Mobile beach 440 можна придбати за 1450 доларів, звісно, в гривнях, по курсу НБУ. Сподіваємось, що вам сподобається ця новинка, тим більше, що вона унікальна по своїм властивостям! Як кажуть – аналогів немає. Героям слава!
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)