Чесний відгук на надувний вітрильний катамаран

  • 11.10.2021
  • : 0
  • 1651
  • 0
   Чесний відгук власника надувного парусного катамарана SEA FISHER 550 від виробника катамаранів, байдарок і човнів BOATHOUSE. Модельний ряд Сі Фішер налічує 9 катамаранів для морської риболовлі, полювання і прогулянок, різної конфігурації і розмірів.

Вітрильний катамаран

   Вітрильні катамарани Ботхаус володіють відмінною курсовою стійкістю, легким ходом і найвищим рівнем безпеки і комфорту. Про морські вітрильних катамаранах SEA FISHER можна розповідати довго і дуже багато, при бажанні Ви можете подивитися ролики на нашому каналі Boathouse. Кожна модель парусного катамарана Ботхаус, без винятку, продумана і розрахована для будь-якого виду відпочинку на воді, серія Сі Фішер побудована на гідродинамічних балонах діаметром 55 см, що дозволяє використовувати наші надувні катамарани пвх на великих, відкритих акваторіях абсолютно безпечно.

Надувний вітрильний катамаран

   Адже навіть в стандартній комплектації надувні катамарани мають по 2 гермовідсіків на кожному балоні і при аварійному пошкодженні одного з відсіків, Ви спокійно підете до берега або безпечного ділянки, де можна провести ремонт, про це також є ролик на нашому каналі.

Вітрильний надувний ПВХ катамаран

   Вітрильний надувний ПВХ катамаран може бути укомплектований також бензиновим двигуном або електромотором, які встановлюються на стаціонарний транец катамарана. Також передбачені весла з кочетами, які виручать при самій неочікуваною ситуації! Замовляйте надувні катамарани для сплаву, риболовлі, водних прогулянок і подорожей на будь-який смак і бюджет.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)