Швидкісний глисуючий човен BOATHOUSE

  • 02.10.2021
  • : 0
  • 1976
  • 0

Швидкісний човен

   Серія швидкісних човнів для риболовлі BOBER від компанії виробника надувних катамаранів, байдарок і човнів BOATHOUSE дуже скоро з'явиться у продажу. Основна відмінність глисуючих рибальських човнів Бобер від всіх моделей надувних катамаранів - це висока швидкість, причому вона зберігається на будь-яких силових установках, а унікальна конструкція надувного швидкісного човна дозволяє використовувати на 100% все режими двигуна без провалів!

Швидкісний надувний човен

   Про швидкісні характеристики на випробуваннях предсерийной моделі швидкісний надувного човна з двигуном 9,9 к.с. ви можете подивитися в ролику на нашому каналі Boathouse, в цьому відео ми покажемо поведінку гліссірующей швидкісний надувного човна на веслах і під мотором 6 к.с.

Швидкісний глисуючий човен

   Швидкісний надувний човен пвх BOBER має рівне днище airdeck, регульовані лавки на напрямних (за бажанням можна укомплектувати м'якими накладками для більшого комфорту), надувні балони гідродинамічної форми, діаметром 55 см, з мінімальним кутом атаки на воду, вбудованим транцем, товщиною 48 мм, що допускає використання бензинового двигуна потужністю 30 л.с., також на транце передбачено місце для втановлення елекромотора.
Швидкісний човен для риболовлі
   При випробуваннях швидкісна глиссирующих човен показала відмінну керованість, курсову стійкість, відсутність кренів при різких маневрах, які не задирає ніс при швидкому старті, що в сукупності демонструє чудову безпеку швидкісний гіссірующей рибальського човна.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)