Імітація пробоїни надувного балона катамарана

  • 15.09.2021
  • : 0
  • 1411
  • 0
   У цьому відео ми симітіруем пробоїну надувного балона катамарана, човни або байдарки BOATHOUSE. У першому варіанті гострим металевим предметом будемо наносити удари в привальний брус - нижня точка надувного балона катамарана.
   Удари наносили як під прямим кутом так і під гострим - результат однаковий - пробити гідродинамічний балон, на якому побудований # катамаран неможливо. Більш того під привальним брус йде тришарова проклейка тканиною пвх, з якої зроблений надувний катамаран.
   Тому наша порада якщо Ви плануєте або вже використовуєте свій катамаран для риболовлі, сплаву, прогулянок, подорожей в екстремальних умовах, оптимальним рішення буде замовити установку додаткового захисту нижньої частини балонів, шириною по 6 см в кожну сторону. Це дозволить звести до мінімуму можливість пошкодження балонів катамарана ПВХ.
   У другій частині пробивали саму тканину ПВХ - під кутом 90 градусів, тканину пошкодити досить легко, а ось під кутом, що імітує рух катамарана представляється практично неможливо. Предмет ковзає по ПВХ тканини, лише залишаючи невеликі подряпини, які не впливають на цілісність балона для катамарана.
    Також Ви побачите яким чином проводитиметься аварійні ремонт пробоїни, так би мовити в польових умовах. Це досить просто і швидко.
Імітація пробоїни надувного балона катамарана
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)