Катамаран для риболовлі з педальним приводом

  • 20.09.2021
  • : 0
  • 622
  • 0

Катамаран для рибалки

   Педальний привід був встановлений на надувній катамаран для рибалок, полювання та водних прогулок серії SMART FISHER. У даному відео ми показуємо вам просто та зручно виробляти установку рульового управління для надувного катамарана пвх.

Надувний катамаран для риболовлі

   Сама серія катамаранів для рибалок SMART FISHER відноситься до категорій легких надувних катамаранів, що володіють великою маневреністю, підвищеною прохідністю, завдяки надійній захищеній нижній частині балонів з первинної бруси, а також малим весом та дуже швидким складанням - одним особистим #катамаран збирається за 15 хвилин!

Рибальский катамаран

   Серія надувних катамаранів для рибалок та полювання СМАРТ ФІШЕР від компанії -виробника BOATHOUSE включає в себе 9 моделей. Установка педального приводу орієнтована на популярну модель SMART FISHER 395 - це повноцінний двомісний катамаран. Каждая модель надувного катамарана володіє хорошою швидкістю, курсовою стійкістю, повною безпекою, комфортом та, відповідно, економічністю.
Катамаран пвх для риболовлі
   Унікальне будівництво катамарана для рибалок дозволяє використовувати весь спектр потужності двигуна, від низьких до високих оборотів, без підтримки в швидкісному режимі та потребі теплової енергії. Так двигуна в 6 л. С. Повністю впорядковують для комфортного переміщення на рибалку, охоту або водну прогулку або подорожі.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)