Як подорожувати на байдарках з великим комфортом?

  • 21.02.2024
  • : 0
  • 212
  • 0
      Всі звикли до традиційних байдарок, каркасних і надувних. Подорожі на них цікавлять багатьох людей. Але, спробувавши цей вид активного і дуже цікавого відпочинку, вони усвідомлюють недоліки і бажають покращити цей дивовижний відпочинок. Основні незадоволення – це низький рівень комфорту, низький рівень безпеки, неможливість повернутися в точку відправки проти течії і залежність від місць стоянок на березі річки. Є ще незручності, але ми не будемо на них зосереджуватися. Наша ціль інша: привернути вашу увагу на зовсім інші байдарки – транцеві байдарки Sport, які пропонують набагато вищий рівень комфорту і безпеки, і зроблять майбутні подорожі річками - найкращим відпочинком!
  
     Головне, чим відрізняються транцеві байдарки Спорт від традиційних байдарок – це наявність транця і катамаранна будова. Завдяки цьому байдарки Спорт не перевертаються, навіть якщо всі будуть купатися з одного борту. Вони дуже легко йдуть проти течії, навіть з самим маленьким двигуном. Дозволяють використовувати один двигун для двух-трьох байдарок, застосувавши бокове кріплення. Таким чином, по течії можна подорожувати на веслах, а потім, скріпивши дві - три байдарки, дійти проти течії під двигуном до місця початку сплаву.
     Зараз ми виконуємо один дуже цікавий проект для людей, які багато подорожували на різних байдарках і човнах. І бажаємо поділитися ним з Вами. Сподіваємось, буде цікаво. Первинне завдання було таке: комфортна і безпечна подорож річками двох родин, в кількості 6 людей, з можливістю перенесення через перешкоди, незалежність від місць на березі і повернення в точку відправки під одним двигуном, де залишилися автомобілі. А ще, бажано, мати можливість пересуватися водосховищами, Дніпровськими і Дністровськими.  До речі, таке бажання можуть мати багато хто, але воно здається неможливим. Але тільки не з компанією Boathouse!
     Після введення усіх даних, вирішили зробити таким чином. Головні човни - дві транцеві тримісні байдарки Спорт 561, з кріслами і веслами. Mobile beach 440, який має свої ходові балони, і на якому можна встановити два тримісних намета. І обрали економічний двигун - Сузукі 4такт., потужністю 6 к.с., якого буде досить для впевненого пересування усього цього флоту проти течії. Виглядає це так: дві байдарки по боках, а посередині розташовується мобільний пляж, який швидко кріпиться карабінами до бортів байдарок і має мінімальний супротив течії. До речі, в такому вигляді можна йти і на веслах, тільки в правій байдарці люди гребуть правою стороною, а в лівій – лівою. Але це розташування краще підходить для пересування під двигуном, який встановлюється на будь-яку байдарку. Тільки уявіть собі цю споруду – 5,5м довжиною і 4м шириною. Майже 20 квадратів корисної площі на воді. Дуже круто!  
 
     Нарешті, що ми маємо: усі шестеро людей подорожують в комфорті і в повній безпеці. У кожного своє відділення з м’яким кріслом з високою спинкою, на кожного – майже по два гермо відсіки і неможливість перевертання. Окремо кожна байдарка, як і мобільний пляж, важить до 50 кг в спорядженому стані, що дозволяє легко переносити їх через перешкоди. На платформі можна встановити намети і стати на ніч біля берегу, на мілководді, або стати на якір в найкращому місті. А якщо є бажання стати на ніч на березі, щоб посидіти біля костра – мобільний пляж виноситься на беріг - рівна площа для наметів готова. Повна свобода вибору і незалежність від берега і обставин! А на великій воді транцеві байдарки Спорт показали себе дуже гарно. За 12 років виробництва – тільки гарні відгуки. І останнє, що треба вказати, що увесь цей флот в зібраному вигляді розміститься в багажнику середнього автомобіля. Стосовно збірки – теж дивовижна річ: якщо користуватися електропомпою, збірка двох байдарок і платформи триватиме 20-30 хвилин!
      Сподіваємось, ця нова концепція вам сподобалась. Подорожі річками – один з найкращих відпочинків, а в такому вигляді - він стає просто неперевершеним! І хоча війна триває, вся Україна сподівається на нашу спільну повну перемогу. І тому вже зараз мріємо і плануємо мирне гарне життя!  
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)