Недорогой відпочинок - водні подорожі


водный отдых                                         ВІДПОЧИВАТИ - ДЕШЕВШЕ, НІЖ ПРАЦЮВАТИ!

Всі ми хочемо цікаво і комфортно відпочивати. А що може бути краще подорожі? Тільки водна подорож! Милуєшся новими прекрасними видами, купаєшся, загоряєш, ловиш рибу, вибираєш на нічліг найчистіші і красиві місця .... Мрія! Відпочинок на березі однозначно не може цього забезпечити. З кожним роком відпочиваючих стає все більше, а хороших місць - все менше. Далеко не всі дбайливо ставляться до природи, і як результат - витоптані засмічені місця, кострища, а громадські туалети по всіх кущах ?! Та й що робити на одному місці більше 3-х днів?

катамаран пвх для сплава

     Ми пропонуємо вирішення цієї проблеми раз і назавжди - подорожі по будь-яким водних просторах на комфортних і безпечних катамаранах Boathouse. Не просто сплави по річках, а саме подорожі! У чому відмінності? Давайте розберемося.

     Самий популярний і доступний на сьогодні відпочинок на воді - сплав на байдарках. Деякі сплавляються на надувних човнах, рідше - на плотах. Саме слово «сплав», передбачає рух за течією річки, як правило, на веслах. Сплав - прекрасний активний відпочинок, але є певні труднощі, з якими все стикаються.

катамаран для водных путешествий

- Потрібно знайти і оплатити транспорт, який доставить вас і всі речі до місця сплаву.

- Необхідно точно розрахувати відстань і час, протягом якого ви збираєтеся його пройти. А якщо кілька днів буде дощ? Варіантів немає, доведеться йти за планом.

- Ще потрібно знайти, домовитися і оплатити транспорт, який вас забере у точці закінчення сплаву.

- Щоденний пошук місця для ночівлі на березі, розбиття табору, вивантаження речей, пошук дров і інші клопоти. Все це дуже швидко набридає, а якщо ще комарі або дощ ....

сплав на катамаране

Ці проблеми частково вирішуються, якщо ми купуємо групові тури на байдарках. Але чи всіх влаштовують такі умови? Різношерста компанія, постійний шум і метушня, поруч стоять намети на стоянці, легко перевертається байдарки, відсутність елементарного комфорту, пекуче сонце чи дощ ....

А, вибачте, вмитися, помитися, туалет ??? Тому, найбільше поширені сплави вихідного дня. Чи можна якось потерпіти всі ці незручності кілька днів заради самого сплаву.

славной катамаран с мотором

Але, головне питання - а навіщо? Якщо можна раз і назавжди вирішити проблему літнього відпочинку, купивши катамаран Boathouse! Для чого тоді ми працюємо? Ось як ми уявляємо собі справжній відпочинок.

     Буде дуже зручно, якщо катамаран і все обладнання до нього буде зберігається у вас в звичайному легковому причепі. Залежно від кількості людей і ваших можливостей, з усього різноманіття моделей, можна підібрати для себе ідеальний варіант. Давайте розглянемо середній по величині і вартості варіант.

катамаран для сплава

     Склад команди - двоє дорослих і троє дітей. Катамаран Sea Fisher 610 з подвійною бічною платформою по лівому борту і двома наметами на ній. У передньому кокпіті розміщується кают-компанія на 5-6 чоловік і камбуз - стіл, крісла, газова піч і газовий фумігатор. Всі продукти і посуд зберігаються в передньому рундуку, а речі - в наметах. У капітанському кокпіті - встановлений двигун Сузуки 6 к.с., бак, 2 крісла, біотуалет, сходи для купання, якір і власники вудилищ. І, звичайно, весь катамаран закритий тентом від сонця і дощу і висвітлюється світлодіодними ліхтарями на сонячних батареях. До речі, двигун можна встановити не бензиновий, а електричний. Потрібно лише на тент закріпити сонячні панелі для зарядки акумуляторів, а замість бака поставити два акумулятора по 100А.

     Отже, у відпустку! Склали в машину продукти і речі для подорожі, причепили причіп і вперед!

Можна вибрати будь-яку річку в Україні - наприклад, Дніпро, Сіверський Донець, Сейм, Десна і т.д .. Можна поїхати в Польщу, Фінляндію, Хорватію .... Куди хочете!

катамаран под мотор

Вибрали? Поїхали. Приїхали на місце. Зібрали на березі катамаран. Та все це збирається протягом 2-х годин. Стягнули в воду (балони катамарана захищені знизу по всій довжині), склали продукти і речі. Все, ми готові до подорожі! Забули про машину? Ставимо її на стоянку, або на базу відпочинку, або у двір приватного будинку. Завжди можна знайти щось поблизу і домовитися.

     Починається подорож вгору за течією, якщо по річці. У другій половині подорожі будемо сплавлятися за течією. Рухаємося, майже безшумно, на малих обертах або взагалі безшумно на електромоторі. Нікуди не поспішаємо, починаємо відпочивати. Куди поспішати, якщо у нас навіть 2 спальні під боком! М'які крісла і все необхідне обладнання створюють дуже комфортні умови для відпочинку. Зупиняємося на піщаних мілинах купуватися на бистрині, спостерігаємо за рибками, птахами і звірятами, рибалимо в найцікавіших місцях. Вранці - тиша, кава, вудка, туман над водою .... Щовечора свіжа вуха, вино, сигара, красива музика .... У нашому розпорядженні найкращі рибальські місця, найчистіші природні пляжі, безлюдні острови. А як здорово спати в якісній наметі над водою, яке повітря і вид з вікна! Від комарів прекрасно захищає газовий фумігатор. Зупиняємося тільки в найкрасивіших місцях. М'яко, сухо, тепло і абсолютно безпечно. Дощик або пригрів нас теж не хвилює - ми під надійним захистом тенту.

надувной катамаран пвх

Це не казка і не реклама - це звичайний відпочинок на катамаранах Boathouse!

     Днів 9 ми піднімаємося вгору за течією, а потім, 6 днів сплавляємось до місця початку нашої подорожі. Що примітно, подорож вниз за течією сприймається, як буд-то по нових місцях - інший кут огляду. Про природу і риболовлі можна говорити нескінченно, але то що ми бачимо з води, - дикі пляжі і острови, бистрини і мілини з прозорою водою, найглибші місця і вири, затоки і притоки, - все це ніколи не побачиш з берега. І все це в нашому розпорядженні! Просто захоплення! За оздоровчому впливу на організм, такий відпочинок - один з найкращих.

     Але все колись закінчується. Розбирання займає трохи більше 2-х годин, тому що акуратно складати в причіп все краще сухим і чистим. Не треба буде мити катамаран перед наступним подорожжю. Все повантажили, сіли в свою машину, і поїхали додому. Ні від кого не залежимо!

За сезон оптимально робити 2 подорожі (навігації) по 15 днів. У такому режимі катамаран і все обладнання прослужить вам 10-15 років. А скільки красивих місць в різних країнах можна подивитися! Для довідки: у багатьох європейських країнах з мотором 6 к.с. можна пересуватися без перешкод. Виняток становлять внутрішні закриті водойми Австрії, Швейцарії та ряду інших країн. Але якщо катамаран обладнаний електромотором - у вас немає перешкод!

Семейный отдых на воде

Особливу увагу ми приділяємо безпеці, надійності і комфорту. Це найважливіші критерії в подорожах і сплавах. Крім первісної вартості катамарана і обладнання, все подорожі для вас будуть обходиться дешевше звичайних міських буднів. Відпочивати - дешевше ніж працювати! Це правда, це реально! А як же паливо для подорожі? Якщо у вас буде встановлено чотиритактний двигун внутрішнього згоряння 6 к.с., ви в спокійному режимі будете витрачати, в середньому, 2 - 3 л бензину за 5 ходових годин на день. Якщо електромотор - ніяких витрат взагалі! А якщо поставити наш «латинський» вітрило, то можна перетинати моря!

«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».