Важлива інформація для покупців


Надувні човни ПВХ BOATHOUSE - особливості експлуатації.

Зібраний в спеціальну сумку надувний човен ПВХ BOATHOUSE поміщається, практично, у будь-який автомобіль. Розміри човнів в складеному стані від 95 см х 35 см х 30 см до160 см х 70 см х 60 см - залежно від моделі, вага - від 14 кг до 110 кг, а для повного складання - знадобиться від 5 до 30 хвилин. Термін експлуатації надувних човнів ПВХ BOATHOUSE - не обмежений, в середньому він складає 10-15 років, якщо дотримуватися основних правил експлуатації. Офіційний гарантійний термін - 3 роки(як на автомобіль) без обмеження пробігу.

Традиційні кільові надувні човни, до яких вже усі звикли, розраховані на потужний двигун, ціна якого в 3 - 5 разів вище за вартість самого човна. Потужний двигун потрібний, щоб кільовий човен вийшов на глісирування. Під слабкими двигунами вони ходять дуже повільно - до 8- 10 км/год, - позначається погана гідродинаміка. Катамарани BOATHOUSE принципово відрізняються іншим типом руху. Вони мають відмінну гідродинаміку балонів і при русі не торкаються днищем води, тому ви можете встановити двигун всього 2,5 л.з і йти із швидкістю 15 - 20 км/год, залежно від вибраної моделі. Відповідно і витрата палива в 3 - 4 рази менша, ніж у кільових човнів(на 1 л бензину можна пройти від 20 до 32 км). Є ще дуже важливий момент: якщо ви все ж зважилися на придбання звичайного кільового човна з потужним двигуном, то будьте готові до того, що ви зможете пересуватися зі швидкістю або до 8-10 км/год або від 20 км/год до 30 км/год. А найкомфортніший діапазон швидкостей на річці - від 10 км/год до 20 км/год - є для звичайного човна перехідним, і йти в цьому діапазоні вона просто не може. Катамарани BOATHOUSE спочатку проектувалися з використанням нових технологій і досягнень в гідродинаміці, тому їм доступна будь-яка швидкість в діапазоні від 3 до 30 км/год! Але не все, і не завжди пересуваються під мотором. Так от, коли у вас в руках весло або весла - особливо важлива гідродинаміка корпусу човна. І тут перевага катамаранного будови човнів БОТХАУС перед звичайними, особливо очевидно: це швидкість, прохідність, остійність, курсова стійкість і схожість на хвилю. На катамаранах BOATHOUSE ви легко і швидко йдете на веслах як за течією, так і проти течії, по хвилі і навіть по морю, по порогах і зарослих ділянках водойми - там де звичайним надувним човнам робити нічого.

   Якщо оцінити економічну сторону, то купити надувний човен BOATHOUSE в повній комплектації - з двигуном, ходовим аеродинамічним тентом, м'якими кріслами і устаткуванням для риболовлі - буде значно дешевший, ніж звичайний "голий" надувний кільовий човен з потужним мотором. Що ж до комфорту - тут і порівнювати нічого: комфорт, що надається човнами БОТХАУС порівняємо з комфортом катера. Тому і був вибраний девіз компанії :

"Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням".