ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Александр Нколаев
5
SUP KAT FisherФ надувна дошка для риболовлі
Добрый день. Это Александр из Николаева. Это уже третья лодка, купленная мною у вас.
Двумя предыдущими довольны. Никаких проблем нет. Очередной комплимент  Читати відгук повністю
 
 

Надувні катамарани для риболовлі FISHER

Надувні катамарани для риболовлі FISHER

     Човни надувні, названі FISHER - спеціально призначені для риболовлі та полювання. Завдяки катамарани будовою, всі переваги якого описані в розділі «Про катамаранах», вони мають можливість долати великі відстані з мінімальними витратами і з максимальним комфортом.

 

 Надувні човни від виробника

 

При створенні модельної лінійки ФІШЕР, були враховані всі достоїнства і недоліки кільових і плоскодонних надувних човнів для риболовлі.

 Перелічимо основні вимоги рибалок і мисливців до сучасної надувному човні для риболовлі та полювання: 

1. Легка і швидка збірка.  

 Човни FISHER збираються дуже просто і швидко, значно легше і швидше кільових човнів - від 10 до 25 хвилин, в залежності від моделі. Наприклад, Фішер 380 збирається за 12 хвилин, а Фішер 780 збирається однією людиною за 25 хвилин.

2. Надійність і безпеку.

 Всі човни ФІШЕР виготовлені з високоякісної німецької ПВХ тканини і мають додатковий захист балонів знизу. Реда і стабілізатори надають відмінну курсову стійкість, а катамаран будова забезпечує відмінну остійність і прекрасну схожість на хвилю. Чотири гермовідсіків, самоотлівние клапана в кокпіта, жорстка конструкція - все це елементи вашої безпеки.

3.Легкість ходу і установка недорогих, легких і економічних моторів.

 Завдяки своїй будові, човни ФІШЕР не стосуються днищем води, навіть при повному завантаженні, а йдуть тільки на цільних балонах з відмінною гидродинамикой. Тому вони дуже легко і швидко пересуваються навіть проти течії на веслах, досягаючи швидкості 8 км на годину (без урахування швидкості течії). А мотора, потужністю 5 - 6 к.с. цілком достатньо, щоб рухатися зі швидкістю більше 20 км на годину. У катамарани будови є ще одна особливість - швидкість човна ніяк не залежить від її довжини. Тому, найменша модель, довгою 310 см і найбільша - 780 см, йтимуть з однаковою швидкістю як на веслах, так і на найлегших моторах. У це важко повірити, але це так: чим довше корпус, тим менше опір, яке компенсується великою вагою човна. І ще один важливий момент: всі моделі ФІШЕР можуть використовувати весь діапазон швидкості - від троллинговой до максимальної. Тут немає перехідного режиму при розгоні, і човен на будь-якій швидкості йде рівно, не задираючи ніс. Тому, і вплив кожного додаткового пасажира на швидкість, незначно - від 2 до 3 км на годину.

4. Ергономіка і посадка, зручність рибалки і полювання.

Всі моделі даної серії оснащені рівним жорстким нескользящим настилом, по якому можна спокійно пересуватися. Надувні човни для риболовлі Fisher мають водонепроникний передній рундук, об'ємом 160л, використовується для речей і спорядження, або для риби. Індивідуальні надувні крісла або поворотні пластикові рибальські крісла дозволяють тривалий час з комфортом перебувати всередині човна і пересуватися. Величезний вибір обладнання для рибного лову і відпочинку допоможе вам обладнати човен на свій розсуд, в залежності від виду рибної ловлі або полювання. Ширина кокпіта підібрана ідеально для риболовлі та полювання: розмістивши на бортах все необхідне обладнання, воно виявляється в зоні вашої досяжності.

5. Прохідність, використання в різних місцях.

 Надувні човни для полювання і риболовлі Фішер за своєю конструкцією, мають катамарани будова, тому, їх можна назвати водними «позашляховиками». Вони здатні проходити по зарослих місцях водойм - розсуваючи рослинність балонами і пропускаючи її під днищем, яке не стосується поверхні води. Човни ФІШЕР можна використовувати на гірських річках з порогами і перекатами. Якщо ж на «велику» воду вас застав шторм, човни ФІШЕР і тут не підведуть. Незважаючи на невеликий діаметр балонів - 41 см, вони мають непотоплюваним, жорстку і дуже остійності конструкцію. Особливо гарні на хвилі великі моделі. Одним словом, надувні катамарани FISHER можуть проходити там, де звичайним човнам робити нічого, а це особливо цінно як для полювання, так і для риболовлі.

6. Ціна та економічність.  

 Спочатку, катамарани дорожче кільових човнів, тим більше плоскодонних. Але коли підходить питання вибору мотора, тоді все стає на свої місця. Якщо на кільову човник, довжиною 3,0 - 3,6 м, ви будете вибирати моторчик, потужністю 10 к.с., а ще краще - 15 к.с. (Потрібен запас потужності щоб вивести на глиссирование човен з двома - трьома людьми і багажем), то надувні човни з мотором ФІШЕР, навіть найбільші, досить двигуна, потужністю 5 - 6 к.с .. І ось тоді загальна вартість човна з мотором буде однозначно на користь Фішера. За економічності - навіть порівнювати нема чого. Нормальний витрата палива у кільових човнів близько 10 л на 100 км, а у катамаранів ФІШЕР - близько 5 літрів.

     Але є ще один цікавий момент. Майже всі рибалки та мисливці рибалять або полюють поодинці або удвох. Чому? Все тому, що в звичайних надувних човнах, найпоширенішого розміру - близько 3-х метрів, зручніше рибалити максимум удвох, а деяким і вдвох тісно. А вибрати човен побільше - проблематично, тому що вона буде важка, і мотор потрібен ще потужніший «п'ятнашки», а значить ще дорожче і важче .... З катамаранами БОТХАУС - ситуація зовсім інша. З великого вибору моделей можна підібрати човен з трьома або навіть з чотирма кокпіта, а значить на трьох або чотирьох, де у кожного буде свій, за своїм бажанням обладнаний кокпіт з поворотним рибальським кріслом. Взагалі, за рівнем комфорту катамарани FISHER набагато перевершують звичайні надувні човни. Їх можна оснастити і ходовими тентами, і пластиковими меблями, і навіть столиком, не кажучи вже про рибальському та іншому обладнанні. А моторчик - все той же легкий і економічний - 5 - 6 к.с.!

 Надувні човни в Україні реєстрація на які займає час і певні витрати, для рибалок і мисливців все одно є необхідним атрибутом в їх житті, тому наші човни, які не потребують реєстрації заощадять Ваш дорогоцінний час для відпочинку.

 Надувні човни купити в інтернет магазині «Boathouse.ua» ви можете в Харкові, замовити доставку в Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Маріуполь, Вінницю, Ужгород, Москву, Санкт-Петербург. Ціна від виробника! Спеціальні пропозиції для партнерів і торгових представника.

«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».
$619,00
Порівняти
Надувний човен ПВХ Fisher 320 - найменша модель з усього модельного ряду надувних човнів для риболовлі. Внутрішня довжина рівного жорсткого настилу - 132 см, а використовувана ширина човна - 125 см. Човен може вмістит..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Размер упаковки, см: 130*40*30 : Ширина жесткого настила, см: 75 : Длина лодки 316 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$702,00
Порівняти
 Fisher 380 - дуже популярна модель з усього великого модельного ряду надувних човнів для риболовлі. Внутрішня довжина рівного жорсткого настилу - 197 см, а використовувана ширина човна - 125 см. Човен повноцінно дв..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Размер упаковки, см: 130*45*30 : Ширина жесткого настила, см: 75 : Длина лодки 381 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$829,00
Порівняти
Fisher 450 - ідеальна човен для двох професійних рибалок або мисливців.  Дуже жорстка конструкція і хороша довжина дозволяють безпечно і комфортно переміщатися по водних просторах річок. Кокпіт розділений на дві ..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина жесткого настила, см: 75 : Размер упаковки 130*45*35 : Длина лодки 449 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$914,00
Порівняти
    Fisher 510A - середньорозмірних надувний човен, з діаметром балонів 42 см. Ареал її використання - від малих або гірських річок - до великих річок і озер. Капітанський кокпіт в довжину має 132 см, а пе..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина жесткого настила, см: 75 : Размер упаковки 130*50*35 : Длина лодки 514 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$914,00
Порівняти
Надувна рибальська човен   Надувний човен FISHER 510B абсолютно ідентична моделі 510 А. Тому, все, що написано про модель 510 А і в загальному описі всього модельного ряду FISHER, відноситься і до Фішер 510..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина жесткого настила, см: 75 : Размер упаковки 130*50*35 : Длина лодки 514 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$989,00
Порівняти
Надувний човен FISHER 580 - досить велика і містка човен, що має два однакових кокпіта, довгою по 197 см кожен. Використовувана ширина човна - 125 см - дозволяє дуже вільно себе почувати, і при цьому, легко діставати ..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина кокпита, см 75 : Размер упаковки 130*50*40 : Длина лодки 579 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$1045,00
Порівняти
     Надувний човен FISHER 581 - це ідеальні надувні човни характеристики, яких дозволяють комфортно себе почувати трьом професійним рибалкам або мисливцям.  Дуже жорстка конструкція і відмінна дов..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина кокпита, см 75 : Размер упаковки 130*50*40 : Длина лодки 582 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$1121,00
Порівняти
Надувний човен Fisher 650A вже виходить за рамки звичайної надувного човна для риболовлі та полювання. Капітанський кокпіт в довжину складає 132 см, середній - теж 132 см, а передній - 197 см. Використовувана шири..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина кокпита, см 75 : Размер упаковки 130*60*40 : Длина лодки 647 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$1121,00
Порівняти
Човен для риболовлі ПВХ Fisher 650B абсолютно ідентичний моделі 650А. Тому, все, що написано про модель 650А і в загальному описі всього модельного ряду FISHER, відноситься і до Фішер 650В. Єдина їх відмінність - в роз..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина кокпита, см 75 : Размер упаковки 130*60*40 : Длина лодки 647 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$1121,00
Порівняти
Надувний човен Fisher 650C має катамарани будова і діаметр балонів 42 см. Не дивлячись на це, ареал її використання необмежений: від малих річок - до великих озер. Ця модель абсолютно ідентична моделям 650А і 650В..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина кокпита, см 75 : Размер упаковки 130*60*40 : Длина лодки 647 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$1205,00
Порівняти
Надувний човен FISHER 710А - великий надувний човен, яка має жорстку конструкцію і катамарани будова. Незважаючи на свою назву, це вже не просто човен для риболовлі та полювання. Довжина - більше 7 м, яка використовуєтьс..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина жесткого настила, см: 75 : Размер упаковки 130*60*45 : Длина лодки 712 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$1205,00
Порівняти
     Надувний човен ПВХ Fisher 710В конструктивно абсолютно ідентична моделі Fisher 710А. Різниця укладено в розташуванні поперечних шпангоутів, які надають жорсткість корпусу. На Фішер 710В капітанський і..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина жесткого настила, см: 75 : Размер упаковки 130*60*45 : Длина лодки 712 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$1205,00
Порівняти
Надувний човен для риболовлі Fisher 710C конструктивно абсолютно ідентична моделі Fisher 710А. Різниця укладено в розташуванні поперечних шпангоутів, які надають жорсткість корпусу. На Фішер 710C капітанський ..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина жесткого настила, см: 75 : Размер упаковки 130*60*45 : Длина лодки 712 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$1238,00
Порівняти
     Fisher 711 - великий надувний човен, можна сказати, єдина в своєму роді.  Весь внутрішній простір розділено шпангоутами на 4 однакових кокпіта, довжиною по 132 см, обладнаних відпливними клапа..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина жесткого настила, см: 75 : Размер упаковки 130*60*50 : Длина лодки 716 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42 
$1255,00
Порівняти
     Надувні човни для риболовлі  Fisher 780 - найбільша, а значить сама містка і комфортабельна човен з усієї модельної лінійки FISHER. Все в цьому човні повнорозмірні: три ізольованих кокпіта по ..
Используемая ширина кокпита, см: 125 : Ширина жесткого настила, см: 75 : Размер упаковки 130*60*50 : Длина лодки 777 : Ширина лодки 150 : Диаметр баллонов 42