Неперевіршена надувна байдарка для рибалок!

  • 11.01.2024
  • : 0
  • 258
  • 0
 
Дві моделі каркасно-надувних байдарок як найкраще підходять для рибальства. Це – Stream 300 і Stream 360. Всі, хто володіє цими байдарками, вважають їх найкращими для рибальства. До речі, найстарішим екземплярам вже 16 років! І люди не бажають їх міняти. А рибалять постійно, майже до самої зими! Ось які факти вони доводять, виходячи з багаторічної експлуатації.
По-перше, ці байдарки не перевертаються. І це правда. Нами було знято відео, де ми намагались перевернути «Стрім» на воді. Звісно, влітку! Підсумок такий: якщо дуже сильно схилитися за борт, можна випасти, але байдарка не перевертається. Самі розумієте, наскільки це важно для рибалок, які до самого льоду ходять на хижака. Це досягнення - завдяки катамаранному типу байдарки.
По-друге, в цих байдарках завжди сухо і тепло. Це також дуже важливо. Досягається це, тому що дно не торкається поверхні води, і в ньому зроблені відливні клапана. Тому вся вода, яка потрапляє всередину від риби, або дощу, - виводиться назовні.
По-третє, у Стримів дуже легкий хід і можна пройти де кілька кілометрів проти течії. Крім того, вони чудово йдуть по лататтях і іншій болотній траві, там де стандартні гребні човники не продеруться ніколи! Тому, на цих байдарках потрапляють в самі кращі для рибальства міста. Це також завдяки катамаранної будови. І ще важливо підкреслити, що байдарочне весло в трудно досяжних містах найбільш ефективніше за розпашні весла на гребному човні. Крім того, всі знають, що гребля дуже корисна для здоров’я і тримає фізичну форму в гарному стані.
В-четвертих, у  Stream 300 і Stream 360 є не тільки окремі передній і задній рундуки, а і місткі бокові вантажні кармани. Таким чином, всі речі, вудочки і здобич знаходиться в окремих містах, а не під ногами. Це дуже зручно.
І в-п’ятих, дуже легка і швидка збірка і легка вага. В середньому, збірка займає 5-10 хвилин, а важить байдарка близько 15кг. Є ще один приємний бонус: довжина байдарок дозволяє навіть полежати, відпочити на воді. Це дуже приємно, особливо влітку!
Но ми, як розробники конструкції і виробники, пішли далі. Було зроблено за 16 років випуску два рестайлингу. Були враховані всі побажання наших клієнтів. Навіть, зробили, як опцію, транець під електродвигун і тент від дощу і сонця!  Зараз, до нашої спільної перемоги, діє акція, по якій будь які моделі Stream можна замовити по дуже привабливій цені.
До речі, більші моделі, такі як Stream 425, 485 и 550 – ідеально підходять для водних походів і прогулянок. Ми також виробляємо і ще більші моделі, такі як 610, 675 і 680, але вони підходять для багатосімейних родин і потребують рулевого керування. Що не дуже зручно в де яких умовах. Тому, багатосімейні родини надають перевагу двум Стрімам меньшого розміру.
 
Зараз, коли в країні війна і заборона вихіда на човнах на воду триває, маленькі  і легенькі байдарки – то, що потрібно кожному, і для рибальства, і для відпочинку!
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)