Так що це таке? Самохідна сіжа, чи човен?

  • 19.01.2024
  • : 0
  • 148
  • 0
Як усім звісно, для сезону рибальства треба готуватися заздалегідь. Тому ми пропонуємо дуже корисну, можна казати, унікальну річ, яку ми назвали  Minikat. Це тому, що насправді цей надувний човен і є катамаран, тільки маленький. Але наша ідея була такою, щоб зробити щось таке, що буде об’єднувати справжній човен для рибальства і зручну сижу для рибалок. Ті люди, які мають свої сижі на водоймах, краще нас знають всі недоліки і переваги своєї споруди. Спочатку, ми можемо дуже кратко доповісти головні за і проти.
 
Переваги. Ви маєте своє місце ловлі з твердою поверхнею, площею від 1 до 4 кв.м, на якому можна зручно розміститися для рибальства. Якщо ви постійно годуєте рибу, вона звикає до цього і збирається к місцю вилова. А головне, для чого будують сижі – це придвинутись к місцю, де знаходиться, чи пересувається риба. Намагаються як можна далі від берега закріпитися, або в тих містах, де незручний беріг – багато високої рослинності і заболоченості.
Недоліки. Після кожної зими – ретельний ремонт. А саме погане, що лід виштовхує опори з грунту і її може повесні знести льодохідом. На сижі рибалять на поплавочку, де які – на фідер. Для рибальства на спінінг – вона не потрібна. Рибу постійно треба загодовувати, щоб привадити. І ще, постійно є бажання пересунути свою сижу в інше краще містечко!))) Також, сезонні перепади рівня води…
 Люди, які рибалять на своїх човнах, теж, краще за нас знають всі переваги і недоліки. Тим більше, що дуже багато різноманітних човнів. Тому, ми не будемо утомлювати вас довгими розмовами. Одне можна сказати, що немає повністю задоволених своїми човнами. Краще перейдемо до наших  Мінікатамаранів.
Конструкція їх дуже проста: два асіметричних балона, на яких встановлені два транця, а між ними закріплюється жорсткий настил з морської фанери з проти ковзкою поверхнею. Звісно, є і захист балонів, і ручки для переноски та швартовки, і страхувальний фал,  і додаткові місця для різних речей. Но то все зручності. Головне – абсолютно рівна площа, вище поверхні води, шириною 90см і довжиною від 125см до 250см. Таким чином, це і гарна сижа для рибалок і зручний човен! На Minikat можна ставити, навіть карпові кресла, а пересувається він з мінімальним супротивом проти течії на електродвигуні. На твердої поверхні зручно стояти і кидати спінінг, навіть займатися нахлистовою риболовлею. За допомогою ехолота можна знайти ідеальне місце і стати на якір. Держаки вудочок, якір, ехолот і все, що завгодно – кріпиться на балонах, або транцях. Треба окремо підкреслити, що Minikat не перевертається, в ньому не затримується вода, він дуже гарно проходить по водній рослинності і збирається за декілька хвилин.
 
Сподиваємось, що Мінікатамарани сподобаються вам і обов’язково стануть вашими улюбленцями. Зараз триває акція, яка дозволяє придбати, або замовити в індивідуальній комплектації  Minikat по привабливій цені. Дякуємо нашим ЗСУ, що у нас є можливість працювати для Вас!
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)