Новий катамаран для рибалок, який ми ще не показували!

  • 29.01.2024
  • : 0
  • 107
  • 0
     У 2022 році ми планували зробити фото і відео зйомки дуже цікавого катамарану, який називається Minikat XXL. Але, на жаль, не встигли цього зробити. Хоча і зробили декілька одиниць, які пройшли первинні тестування. Катамаран Minikat XXL самий великий з модельного ряду міні катамаранів. Він в 2 рази більше самого маленького Minikat. Ось його головні характеристики: загальна довжина – 435см, ширина – 148см, діаметр балонів – 38см, розмір жорсткого настилу – 250см на 83см, вантажопід’ємність – 340кг. Таким чином, ми маємо рівнесеньку площу над водою, використовуваними розмірами 250см на 125см, з двома транцями і окремим місцем для речей.
 
     Як показали випробування, міні катамаран XXL дуже зручний для двох рибалок з гарним спорядженням. Збірка його дужа проста і зручна, 5-10 хвилин – і ви вже на воді. Майте на увазі, що сидіти над водою, а не в воді, як в звичайному човнику, набагато зручніше. Особливо треба підкреслити, що катамаран не перевертається і має 4 окремих гермовідсіки. А завдяки тому, що дно не торкається поверхні води, він чудово проходить по водній рослинності. Таким чином можна знайти найкращі міста для рибальства на водоймище. Все оснащення кріпиться на балони і транці, а сидіти можна з великим комфортом навіть в берегових кріслах! Міста вистачає для всього. Виготовляється катамаран тільки з німецької пвх і морської фанери. Тому, термін експлуатації – дуже довгий. Компанії Ботхаус вже 15 років, і наші, навіть, перші катамарани досі ходять по водоймищам, а власники не бажають їх змінювати! Що для нас зовсім не вигідно.)))
     Зараз Minikat XXL можна придбати, або замовити в необхідній вам комплектації по дуже гарним цінам – у нас діє акція «До Перемоги!». Minikat XXL зараз можна придбати за 887 доларів. Для тих, хто думає, що цей катамаран для одного надвеликий (партнер чомусь не зміг…), то можемо сказати – ні. На воді він, як пушинка – такий легкий у нього хід. А стягнути його у воду можна без проблем: є 4 ручки і захист нижньої частини балонів. Як кажуть професіонали – «багато човна не буває». Якщо ви виїхали на відпочинок родиною, то місця досить покататися для всіх!
 
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)