Сплавний катамаран з мотором Сі Фішер 550А

  • 19.08.2017
  • : 0
  • 8445
  • 0

З кінця липня до початку серпня 2017 року пройшла навігація по Десні, в результаті якої була випробувана велика бічна платформа - 210 см на 205 см, прикріплена до основного човна Сі Фишер 550А ліворуч до переднього кокпиту. Таким чином, додатковий балон і балони човна спереду були на одному рівні. Відразу скажу, ніяких сюрпризів таке розташування не принесло. Все надійно, відмінно відчуваються габарити(загальна ширина 370 см), ніяких конфліктів навіть на хвилі, і хороший огляд навіть при постійно розкладеному наметі. Заходили в усі, навіть найвужчі протоки.

Надувний моторний катамаран

Сплавний катамаран з мотором Сі Фишер 550А

     Сі Фишер 550А був оснащений чотирма кріслами на тумбі і столиком, двома доладними кріслами і великим тентом "максі", мотором Сузуки 6 л.с. і баком на 12л, утримувачем вудилища і якірним роликом з якорем, великою бічною платформою з наметом і двома додатковими рундуками. Детально про оснащення і планування маленького Ботхауса можна подивитися у відео на нашому ютубканале. Екіпаж складався з 2-х дорослих і 2-х дітей.
     Пройдено за 12 днів близько 300 км( 2 - 3 ходових години в день), витрачені 18 л бензину, 90 л води, і багато їжі ))). Загальне завантаження човна складало близько 500 кг Усі ночі спали в наметі на човні. Було дуже м'яко, тепло і затишно. Риболовля була продуктивна і майже щодня з капітанового кокпита.

Сплавний надувний катамаран


  У нас не було завдання здолати якомога більше км. Завдання стояло одна - відпочити і випробувати цю конструкцію. Вдень ми зупинялися в тіні дерев, що нависають над водою, а на ніч - або якорились в найкрасивіших місцях, або сідали на мілину безлюдних островів і пляжів. Якщо чесно, то здоровішого відпочинку навряд чи можна знайти. 100ремени на свіжому повітрі, чиста вода, сонце, пісочок, безлюдні і найкрасивіші місця. І ще важливо - так відпочивати набагато вигідніше, ніж просто жити повсякденним життям!

   По конструкції Ботхауса - немає анінайменших претензій. Вона витримала шквал з силою вітру до 20 м/с, проливний дощ, хвилю до 40 см, і краш-тест від маленьких матросиків ))).
По місткості, поміщається все - бензин, вода і продукти для автономного плавання до 20 днів. Передній рундук вмістив навіть більше, ніж ми думали. Так що в човні було повно вільного місця. Виміри по навігаторові показали: крейсерська швидкість проти течії - 7 - 8 км в годину(максимальна - 11 км в годину при повному завантаженні), за течією - 10 - 11 км в годину(максимальна - 15 км в годину).

Сплавний катамаран з мотором

     Дуже добре показала себе конструкція бічної платформи в парі з переднім і заднім рундуками - туди спокійно поміщаються шість 20-літрових пляшок з водою, і різна мелочевка. Великий тент просто рятував нас від спеки, і добре захищав нас в дощ. Дуже зручні столик з 4-мя підсклянниками, що обертається, і доладні крісла. Готували прямо в човні і знаходилися в ній 90сего часу. І хоча корисна площа складала майже 12 кв.м., але для далекого плавання не хапало сандэка -еще одного відкритого переднього кокпита. Тому, будь у нас Сі Фишер 680В з такой-же бічною платформою - був би повний шоколад!
    Зі всього вище сказаного можна зробити висновок: ця конструкція є повністю виправданою, навіть, можна сказати - досконалою для середніх і великих річок і водосховищ, для сім'ї - до 4 чоловік.
Це справжній Ботхаус, хоч і "міні", доступний за ціною, абсолютно безпечний, дуже економічний і комфортабельний.

Сплавний катамаран з мотором Сі Фішер 550А
Сплавний катамаран з мотором Сі Фішер 550А
Сплавний катамаран з мотором Сі Фішер 550А
Сплавний катамаран з мотором Сі Фішер 550А
Сплавний катамаран з мотором Сі Фішер 550А
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)