SUP надувна дошка для серфінгу - новинка від Boathouse

  • 24.07.2017
  • : 0
  • 4680
  • 0
SUP - надувна дошка для серфінгу. Компанія Boathouse розробила для Вас нове - дошка для SUP - серфінгу. Це дуже популярний вид відпочинку на водному просторі. САП ось Ботхаус є конструкцією надувних балонів пов'язаних між собою жорстким настилом, на якому можна і коштують, - як в класичному SUP - серфінгу, так і сидіти для відпочинку або придбання необхідної навички. Катання на SUP - дошці звичайно вимагає певних навичок.
SUP - новинка от Boathouse
 

SUP - серфінг

Принцип грунтований на звичайному серфінгу, тільки не треба чекати хвилю, у Вас є довге весло спеціальної конструкції, для почергового веслування в правої і лівої сторони. Після вже упевненого освоєння SUPа, Ви зможете контролювати його хід не перекидаючи весло з боку на сторону, а балансуючи вагою свого тіла.

SUP - надувна дошка для серфінгу

SUP від Ботхаус оснащений двома багажними відділеннями - спереду і ззаду, куди можна скласти речі, упаковку сапа і пуститься в невелику подорож по річці. Сплав на SUP- дошках також дуже захоплюючий. Злегка незвично подорожувати стоячи, але це здорово і незвично як для тіла, так і для мозку, не кажучи вже про ті відчуття, які Ви випробуєте навчаючись стати на дошку))). Трохи детальніше про SUPе ми розповімо в наших подальших публікаціях.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)