Універсальна платформа на воді – як для військових, так і цивільних.

  • 24.12.2023
  • : 0
  • 167
  • 0
Ще до війни нами був розроблен катамаран Sundeck, що в перекладі означає «Сонячна палуба».  Його конструкція досить проста: абсолютно рівна палуба з морської фанери і алюмінія стоїть на алюмінієвих трубах, які закріплені на надувних балонах из німецькой пвх тканини. Таким чином, все якісно, надійно і безпечно. Була розроблена модельна лінійка катамаранів Сандек від 4,6м до 8,7м довжиною. Ширина у всіх однакова – 2,5м.

Для чого цей катамаран потрібен? Уявіть собі рівнесеньку площадку на воді с проти ковзною поверхнею, площею від 6 до 16 квадратних метрів. Це готова плавуча платформа, звісно з транцем під двигун, для майбутньої споруди. Планувалося будівництво на ній різних будиночків, бань і альтанки для відпочинку і рибальства. Але війна пропонує свої корективи. Тому ці плани були зупинени до мирного часу після перемоги. 

Основне питання було в надійності надувних балонів. Тому, вони виготовляються тільки з високоякісної німецької пвх тканини, додатковим захистом знизу і поділеними на де кілька гермо відсіків. Вантажопідйомність катамаранів Sundeck – від 600кг до 3000кг. Військові фахівці краще за нас знають, що можна розмістити на таких катамаранах. Треба підкреслити, що катамарани - значно безпечніші за звичайні човни, і не перевертаються навіть на великій хвилі чи при нерівномірно розміщеному вантажі. Також, вони потребують набагато слабкого, а значить – дешевшого двигуна для впевненого пересування. 


Якщо у вас будуть гарні пропозиції, наше виробництво виконає їх для вас. Чекаємо на замовлення! Скористуйтеся діючою акцією – 20% знижка на всі моделі! Слава ЗСУ!
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)