ПРОПОЗИЦІЯ-ОПИТУВАННЯ ЗАРАДИ ПОЛІПШЕННЯ КОРИСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЧОВНІВ

  • 14.12.2023
  • : 0
  • 235
  • 0
Вітаємо всіх наших користувачів, діючих і потенційних! Слава Україні! З’явилася одна цікава думка і тому, дуже бажано, обговорити її з вами.
Ми виробляємо багато різноманітних човнів, у тому числі і великі катамарани, які називаються Travel Max та Travel XXL. Вони мають діаметр балонів 65см, ширину 260см і максимальну довжину 860см.

Різниця між ними в тому, що Travel XXL підготовлений до комерційного використання і має додаткові балони, діаметром 32см. Набагато більше ви можете дізнатися про це на нашому сайті. Але загальний конструктив у них однаковий. Головне, щоб при максимальному навантаженні днище не лягало на поверхню води. В цьому є багато переваг. Катамаран стоїть на воді на двох балонах і, завдяки цьому, має мінімальний супротив течії, і тому можна використовувати двигуни малої потужності для швидкого пересування. А це ще велика економія коштів! Ще одна з переваг – це само відтік всієї води, яка потрапляє всередину. Будь то злива, або рухання в шторми – всередині води не буде. Ця конструкція непотопляєма, а тому – дуже безпечна. Але в неї є і недоліки. Це обмеження по вантажопідйомності і недостатня глибина всередині. Так вантажопідйомність самого великого катамарана, довжиною 860см, обмежена 2100кг.

При цьому він може вмістити до 30 людей! А внутрішня глибина составляє 28см. 
 І ось головне запитання! Ми можемо змінити конструкцію таким чином, щоб дно катамарана опустити значно нижче середини балонів. Що це дасть? По-перше, значно підвищиться вантажопідйомність, майже в 2 рази і буде складати 4000кг! А на самому маленькому, розрахованому до 10 осіб – 1500кг! А по-друге, внутрішня глибина буде складати 42см, що буде дозволяти зручно сидіти на балонах, а всі речі розмістити всередині і в передньому великому рундуку. Тоді, майже цілий взвод військових в повній амуніції розміститься. Але буде значно нижче швидкість на слабкому двигуні і вода може накопичуватись всередині.

Ми, як виробники, будемо дуже вдячні вам за ваші думки і побажання на цей привід. Поради і думки бажано залишити на пошті boathouse.ua@gmail.com , або на вайбер, вотсап, телеграм, сигнал : +38 067 570 32 08. Заздалегіть вам вдячні! Дуже бажаємо, щоб наші човни були для вас безпечними, корисними і вдосконалішими! Героям Слава!
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)