ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Алексей и Виктория
5
STREAM 360
Мы с женой полюбили походы на байдарках, ходили много лет в группах на каркасных байдарках, и в 2018 году решили приобрести свои собственные для самостоятельных  Читати відгук повністю
 
 

Катамаран ПВХ SEA FISHER 610

$1263,00
Кількість:
Порівняти

Опис

SEA FISHER 610 - досить великий катамаран, довжиною 608 см, діаметр балонів становить 50 см, а габаритна ширина -186 см. Цей надувний катамаран має досить жорстку конструкцію, завдяки проміжному шпангоуту, переднього шпангоуту і Транці, в які впирається і фіксується жорсткий настил в алюмінієвому профілі, а збоку він затискається і фіксується балонами. СІ ФІШЕР 610 має два чотиримісних кокпіта, довжиною 196 см кожен. Насправді, човен не така вже й велика. Якщо із загальної довжини відняти виноси балонів, то вийде рівно 5 м довжини при використовуваної ширині в півтора метра і вазі 92 кг. У складеному стані вона знаходиться в трьох сумках і збирається за 20 - 25 хвилин. Але вона вже займає сходинку вище простий надувного човна для риболовлі та полювання. В якості додаткового обладнання на передній кокпіт встановлюється м'який надувний настил і подвійна намет, шириною півтора метра. Таким чином, виходить компактний, безпечний, економічний і комфортабельний круизер.

СІ ФІШЕР 610 володіє дуже легким ходом на найлегших і економічних моторах і навіть на веслах! На веслах він спокійно обганяє звичайну кільову триметрову човен, а швидкість на моторчик всього 2,5 к.с. становить 13 км на годину! Звичайно, якщо цей катамаран буде використовуватися для далеких подорожей, а значить - з повним навантаженням, то найгармонійніший мотор - чотиритактний, з довгою ногою, потужністю 5 - 6 к.с. На одному літрі палива ви пройдете 15 - 19 км. Такі чудові показники досягаються, завдяки цілісним гідродинамічним балонів і не стосується води днищу катамарана.

Акваторія використання СІ ФІШЕР 610 - необмежена. Це і великі водні простори, і малі річки з зарослими місцями і мілинами, і порожисті кам'янисті річки.

СІ ФІШЕР 610 має відмінну курсову стійкість, хороші швидкісні характеристики, зразкову поведінку на хвилі і дуже високу безпеку.

Взагалі, для всіх моделей БОТХАУС - безпека, відмінні ходові якості, економічність і комфортабельність - стоять в пріоритеті. Тому і СІ ФІШЕР 610 не став винятком: чотири гермовідсіків, п'ятишарова німецька тканина пвх, самоотлівние кокпіти, страхувальна леера, повний захист балонів знизу - редан по всій довжині, армований пвх тканиною і відмінна остійність катамарана. Саме тому, СІ ФІШЕР 610 можна сміливо називати водним позашляховиком.

Комфортабельність човна забезпечується абсолютно рівній жорсткій палубою, м'якими кріслами зі спинками, високим переднім шпангоутом, величезним вологозахищеним рундуком на 340 л, тентом від сонця і дощу, всіляких обладнанням для риболовлі та відпочинку, яким ви можете укомплектувати човен на свій розсуд.

 Створивши «корабель» своєї мрії, ви зможете повноцінно відпочивати, подорожувати, і навіть жити на воді з мінімальними поточними витратами SEA FISHER 610 втілить ваші мрії в реальність.

 

 

«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».

Загальна характеристика

Катамрани ПВХ

Катамаран ПВХ для риболовлі      SEA FISHER - це катамарани пвх для рибалок, сплавів та подорожей за будь-якими водними просторами, в тому чисі та морским. Завдяки своїй строгості, вони також великолепно ходять по малому та гіркому рекам. Відмінна проходимость досягає тем, що навіть при повному навантаженні днище не має достовірності води. Точно, катамаран ідеально розташований на двох цільних, повністю захищених знімках і сбоку балонах, з мінімальним сопротивлением. У виробничій компанії Boathouse застосовуються лише найсучасніші та надійні матеріали: німецькі тканини ПВХ, найкраща фурнітура, морська фанера та алюміній. Все розраховано на довгу безпроблемну експлуатацію в складних умовах.

      Катамарани пвх SEA FISHER мають відмінний дизайн і сучасні строгі особливості гідродинамічної форми, які забезпечують чудові ходові якості. Вони обладають спокійно легким ходом на веслах і на моторах малої потужності. Відличаються безпечні поведені на волнах і хороших прохідмостях по заросших місцях водоемів і породистих рекам. На всіх моделях SEA FISHER, незалежно від їх довжини, швидкістні показники на моторах одинакової потужності - однакові. Нічого іншого дивного в цьому нема: у катамаранів водоізоляційний тип руху. Значить, чим довше корпус, тим меншим є його опір у воді. І ще, катамарана будова дозволяє використовувати весь діапазон швидкості - від тролінгової до максимальної - без усяких перехідних режимів. Причому, навіть при резких розгонах, носа катамаран ніколи не піднімає вище рівня очей.

      Габаритна ширина всіх моделей SEA FISHER становить 186 см, ширина жорсткого настилу - 87 см, діаметр баллонів - 50 см, використовувана ширина лодки (до страхової ліри) - 155 см. Така ширина дуже зручна для рибалки і дозволяє двоїм дорослим людям вільно сидіти рядом один з одним. У передній частині, за високим шпангоутом розміщується непромокаємий великий рундук на змійці, об'ємом 350 л. За транцем, толщєю 24мм, розташовані інтерцептори з пвх тканин, які виконують функцію гасителя бризг і додають підємної сили кормі. Якщо необхідно встановити транцові колеса, в інтерцепторах роблять прорези.

Надувний катамаран ПВХ  Внутрішня частина SEA FISHER обладнана боковими багажними кишенями, абсолютно рівним жорстким настилом в алюмінієвому профілі з нековзною поверхнею, фіксаторами настилу на балонах, транце і шпангоутах, веслами з нержавіючими кочетами, відпливними клапанами і страхувальної леєрах по всій довжині. Крісла можна встановлювати будь-які - надувні, катерні, складні, на поворотній опорі і, навіть, рибальські берегові. Уже в базовій комплектації SEA FISHER має чотири гермовідсіків, Реда, стабілізатори курсової стійкості, привальний брус, захист балонів знизу і ручки для буксирування, перенесення і швартування. Все це забезпечує додаткову безпеку непотопляемой конструкції катамарана. Якщо SEA FISHER з максимальним навантаженням повністю накриє хвилею, він все одно буде залишатися на поверхні (тобто запас плавучості), а відливні клапана поступово випустять всю воду назовні. І навіть, якщо вся команда сяде на один борт, катамаран чи не перевернеться. Це якість особливо важливо для дайвінгу та підводного полювання.

     Існує, як мінімум, 10 переваг катамаранів SEA FISHER перед кільовими човнами:

  • - проста і швидка збірка (від 10 до 25 хвилин - 8-ми метрова модель);
  • - найвищий рівень безпеки;
  • - підвищена прохідність і велика акваторія використання;
  • - відмінні швидкісні показники на веслах, моторах малої потужності і під вітрилом;
  • - економічність і низькі експлуатаційні витрати;
  • - легке і безпечне управління і відмінні ходові якості;
  • - великий внутрішній простір з абсолютно рівною палубою;
  • - можливість рибалити, займатися дайвінгом, підводним полюванням, сплавлятися, подорожувати і, навіть, жити на воді;
  • - величезний вибір моделей від 4 м до 8 м завдовжки;
  • - комфортабельність і надійність.​Катамаран ПВХ для морской рыбалки

      Величезний список додаткового обладнання для риболовлі, активного відпочинку та подорожей, дозволяє повною мірою реалізувати ваші мрії і бажання, створити свою ідеальну човен. У числі найцікавіших опцій - ходові тенти, надувні настили, намети, рундуки, зручні крісла, столики, бічні платформи з наметами, вітрильне спорядження. Чим краще оснащена човен, тим вище її комфортабельність, і тим приємніше буде відпочинок.

      Надувні катамарани пвх, ціна яких виправдана якістю виконання і застосовуваних матеріалів, а також величезною кількістю цікавих опцій - ходові тенти, пластикові столики, поворотні рибальські крісла, надувні настили, бічні платформи і навіть намети, що дозволяють рибалити, полювати, або просто подорожувати, тижнями живучи на човні в повному комфорті.

      Купити надувний катамаран пвх в Харкові, а також замовити доставку в Київ, Одесу, Маріуполь, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Миколаїв, Вінницю, Москву, Санкт-Петербург ви можете на сайті виробника "Boathouse.ua".

«Маючи БОТХАУС - живеш із задоволенням».

Специфікація

Катамаран ПВХ SEA FISHER 610
Модель: SEA FISHER 610
Виробник
Використовувана ширина човна
Використовувана ширина човни, см 155
Габаритные размеры, см:
Ширина жесткого настила, см: 87
Размер упаковки 165х55х40
Длина лодки 610
Ширина лодки 186
Диаметр баллонов,см:
Диаметр баллонов 50
Кол-во гермоотсеков, шт:
Кол-во гермоотсеков 4
Плотность ткани ПВХ:
Плотность ткани ПВХ 900
Вес лодки, кг:
Вес лодки без настила, кг: 54
Вес настила, кг: 36
Вес упаковки: лодка настилом кресла насос рем.комплект сумка 94
Вес лодки в сборе 90
Грузоподъемность, кг:
Грузоподъемность 840
Пассажиро-вместимость, чел:
Пассажиро-вместимость 8
Осадка при полной нагрузке, см:
Осадка при полной нагрузке 28
Объем переднего рундука, л:
Объем переднего рундука 350
Количество длина кокпитов:
Количество и длина кокпитов 2х197
Макс. мощность двигателя, л.с.:
Макс. мощность двигателя 10
Макс. мощность двигателя (c усиленным транцем)л.с.:
Макс. мощность двигателя (c усиленным транцем) 20
Размер багажного отделения, см:
Размер багажного отделения 130х90
Толщина транца, мм:
Толщина транца, мм: 24
Толщина усиленного транца, мм:
Толщина усиленного транца, мм: 48

Комплектація

1. Корпус з надувними балонами, транцем і переднім шпангоутом - 1.

2. Гермоотсекі - 4.

3. Інтерцептори - 2.

4. Промежуточний шпангоут - 1.

5. Передній вологозахищений рундук, об'ємом 340л - 1.

6. Алюмініевая труба - 1.

7. Боковие багажні кишені з люверсами - 2.

8. Паели в алюмінієвих профілях - 6.

9. Отлівние клапана - 8.

10. Крепленія настилу на балонах - 12.

11. Фіксатори настилу - 2.

12. Прівальний брус - 2.

13. Редан в носовій частині - 2.

14. Защіта Реда ПВХ тканиною - 2.

15. Стабілізатори курсової стійкості - 2.

16. Защіта балонів по всій довжині - 2.

17. Страховочная леера - 2.

18. Ручкі для буксирування і перенесення - 2.

19. Ручкі для швартування і перенесення - 2.

20. Весла з нержавіючими кочетами і веслодержателямі - 2.

21. Наклейкі BOATHOUSE - 3.

22. Сіденье надувне - 0.

23. Кресло надувне туристичне - 0.

24. Кресло надувне капітана - 0.

25. Чехол для човна - 1.

26. Сумка для настилу і устаткування - 1.

27. Ножной насос на 6л - 1.

28. Рем.комплект - 1.

29. Пакет документів - 1.

 Додаткове обладнання з установкою на човен.

1. Гермовідсіків (1 шт) - 15.

2. Посилений транец (потужність двигуна до 15 к.с.) - 37. 

3. Бічні бризковики на короткий кокпіт - 46. 

4. Бічні бризковики на довгий кокпіт - 55. 

5. Посилений захист нижньої частини балонів (за 1 м.п.) - 4,5. 

6. Бризговик в носі човна - 23. 

7. Додаткові ручки-качки для перенесення і швартування (2 шт) - 7. 

8. Додаткові весла з нержавіючими кочетами і веслодержателямі - 43. 

9. Сидіння надувне - 19. 

10. Крісло надувне туристичне - 40. 

11. Крісло надувне капітана - 61. 

12. Крісло пластикове поворотне - 110. 

13. Крісло рибальське поворотне - 115. 

14. Стіл пластиковий в зборі овальний (750 * 450) - 130. 

15. Стіл пластиковий в зборі прямокутний (700 * 400) - 130.

16. Надувний настил (1970 * 890 * 140) - 135.

17. Намет подвійна з боковим входом і кріпленнями на човен - 205.

18. Намет подвійна з фронтальним входом, виходом і кріпленнями - 310.

19. Тент алюмінієвий аеродинамічний 140см * 180см - 149.

20. Тент алюмінієвий аеродинамічний 280см * 180см - 205.

21. Кріплення для ехолота - 41.

22. Кріплення для датчика ехолота - 14.

23. Кріплення для вудилища - 46.

24. Кріплення для вудилища на транец - 17.

25. Тримач вудилища на транец - 10.

26. Кріплення - підстаканники (на 6 склянок) - 51.

27. Набір склянок з нержавійки (6 шт) - 34.

28. Драбина алюмінієва складна для купання - 135.

29. Якірний ролик - 10.

30. Качка пластикова - 3.

31. Кріплення на борт (багажу) - 7.

32. Електропомпа - 18.

33. Якір-гриб 3,7 кг - 17.

34. Якір-гриб 4,8 кг - 18.

35. Якір-гриб 6,2 кг - 20.

36. Рятувальний жилет (10 кг - 30 кг) - 18.

37. Рятувальний жилет (30 кг - 50 кг) - 21.

38. Рятувальний жилет (50 кг - 70 кг) - 24.

39. Рятувальний жилет (70 кг - 90 кг) - 27.

40. Рятувальний жилет (90 кг - 110 кг) - 29.

41. Рятувальний жилет (110 кг - 150 кг) - 32.

Відгуки (1)

Рейтинг 5/5


Написати відгук

Рекомендуємо