ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Александр Николаев
5
SUP KAT FisherФ надувна дошка для риболовлі
Добрый день. Это Александр из Николаева. Это уже третья лодка, купленная мною у вас.
Двумя предыдущими довольны. Никаких проблем нет. Очередной комплимент  Читати відгук повністю
 
 

Морська човен SEAFISHER 610

$1263,00
Кількість:
Порівняти

Опис

SEA FISHER 610 - досить великий катамаран, довжиною 608 см, діаметр балонів становить 50 см, а габаритна ширина -186 см. Цей надувний катамаран має досить жорстку конструкцію, завдяки проміжному шпангоуту, переднього шпангоуту і Транці, в які впирається і фіксується жорсткий настил в алюмінієвому профілі, а збоку він затискається і фіксується балонами. СІ ФІШЕР 610 має два чотиримісних кокпіта, довжиною 196 см кожен. Насправді, човен не така вже й велика. Якщо із загальної довжини відняти виноси балонів, то вийде рівно 5 м довжини при використовуваної ширині в півтора метра і вазі 92 кг. У складеному стані вона знаходиться в трьох сумках і збирається за 20 - 25 хвилин. Але вона вже займає сходинку вище простий надувного човна для риболовлі та полювання. В якості додаткового обладнання на передній кокпіт встановлюється м'який надувний настил і подвійна намет, шириною півтора метра. Таким чином, виходить компактний, безпечний, економічний і комфортабельний круизер.

СІ ФІШЕР 610 володіє дуже легким ходом на найлегших і економічних моторах і навіть на веслах! На веслах він спокійно обганяє звичайну кільову триметрову човен, а швидкість на моторчик всього 2,5 к.с. становить 13 км на годину! Звичайно, якщо цей катамаран буде використовуватися для далеких подорожей, а значить - з повним навантаженням, то найгармонійніший мотор - чотиритактний, з довгою ногою, потужністю 5 - 6 к.с. На одному літрі палива ви пройдете 15 - 19 км. Такі чудові показники досягаються, завдяки цілісним гідродинамічним балонів і не стосується води днищу катамарана.

Акваторія використання СІ ФІШЕР 610 - необмежена. Це і великі водні простори, і малі річки з зарослими місцями і мілинами, і порожисті кам'янисті річки.

СІ ФІШЕР 610 має відмінну курсову стійкість, хороші швидкісні характеристики, зразкову поведінку на хвилі і дуже високу безпеку.

Взагалі, для всіх моделей БОТХАУС - безпека, відмінні ходові якості, економічність і комфортабельність - стоять в пріоритеті. Тому і СІ ФІШЕР 610 не став винятком: чотири гермовідсіків, п'ятишарова німецька тканина пвх, самоотлівние кокпіти, страхувальна леера, повний захист балонів знизу - редан по всій довжині, армований пвх тканиною і відмінна остійність катамарана. Саме тому, СІ ФІШЕР 610 можна сміливо називати водним позашляховиком.

Комфортабельність човна забезпечується абсолютно рівній жорсткій палубою, м'якими кріслами зі спинками, високим переднім шпангоутом, величезним вологозахищеним рундуком на 340 л, тентом від сонця і дощу, всіляких обладнанням для риболовлі та відпочинку, яким ви можете укомплектувати човен на свій розсуд.

 Створивши «корабель» своєї мрії, ви зможете повноцінно відпочивати, подорожувати, і навіть жити на воді з мінімальними поточними витратами SEA FISHER 610 втілить ваші мрії в реальність.

 

 

«Маючи BOATHOUSE - живеш із задоволенням».

Загальна характеристика

 Катамарани для морської риболовлі SEA FISHER, як зрозуміло з назви, човни для риболовлі на будь-яких водних просторах, в тому числі і морських. Надувні човни, завдяки своїй будові також чудово підходять для полювання і дайвінгу. Відмінна прохідність човна можливою завдяки тому, що навіть при повному навантаженні, днище човна знаходиться вище поверхні води. Тому, човен йде на двох цілісних гідродинамічних, повністю захищених знизу, балонах. Хороша схожість на хвилю, дуже легкий хід, відмінна остійність і курсова стійкість - ось відмінні риси цих моделей.

 Надувні човни SEA FISHER, як і всі моделі BOATHOUSE, мають вишуканий дизайн і сучасне катамарани будова, яке забезпечує відмінні ходові якості. Човни СІ ФІШЕР мають дуже легким ходом на веслах і на моторах малої потужності. Вони відрізняються хорошою прохідністю по зарослих місцях водойм, мілинам і порожистих річках. Незважаючи на великий діаметр балонів - 50 см, у човнів СІ ФІШЕР маленький кут атаки на воду, тому і гідродинамічні показники дуже хороші. Завдяки цьому, на веслах човен йде 6-7 км на годину, на двигуні 2,5 к.с. - 14 км на годину, а на 5 к.с. - 20 км на годину. Причому, на всіх моделях, незалежно від їх довжини, швидкісні показники однакові. Ніяких чудес в цьому немає - чим довше корпус, тим менше його опір у воді. І ще, катамарани будова дозволяє використовувати весь діапазон швидкості - від троллинговой до максимальної - без всяких перехідних режимів, тут їх просто немає. Відповідно, і економічність на найвищому рівні: на 1 л бензину можна пройти більше 20 км. Це в два рази більше показників звичайних кільових човнів.

Морські човни для риболовлі

Морські човни для риболовлі СІ ФІШЕР, ширина яких становить 186 см, ширина жорсткого настилу - 87 см, а використовувана ширина човна - 150 см, яка дозволяє вільно сидіти поруч один з одним. Передні звіси балонів складають 120 см, з яких 100 см використовуються під вологозахищений рундук. Рундук у човни просто величезний - 340 л об'єму, як багажник автомобіля. Великі задні виноси балонів - 90 см, обладнані інтерцепторами, необхідні для правильної розваговки і для досягнення відмінних ходових і швидкісних характеристик. Завдяки заднім виносам балонів, навіть при різкому розгоні, ніс човна не задирається вгору, а значить зберігається безпеку і відмінна керованість в будь-яких режимах руху.

 Надувні човни Boathouse, серії Sea Fisher складається з високого переднього шпангоута (40 см) з бічними багажними кишенями, абсолютно рівного жорсткого нековзкого настилу з фіксаторами на балонах, веслами з нержавіючими кочетами, страхувальної леєрах по всій довжині і транця, товщиною 30 мм. У великих моделей є додаткові шпангоути, які забезпечують жорсткість конструкції. Уже в базовій комплектації човен має надувні крісла зі спинками, чотири гермовідсіків, самоотлівние клапана, інтерцептори в кормовій частині, Реда, стабілізатори курсової стійкості, привальний брус, додатковий захист балонів знизу і ручки для буксирування, перенесення і швартування. Все це забезпечує підвищену безпеку і комфортабельність човна.

Човни з пвх SEA FISHER не мають аналогів серед конкурентів і мають як мінімум 12 перевагами морських човнів перед своїми надувними побратимами:
- легка і швидка збірка (від 10 до 28 хвилин, в залежності від довжини моделі);
- найвищий рівень безпеки;
- підвищена прохідність і необмежена акваторія використання;
- можливість використання легких моторів і відмінні швидкісні показники;
- економічність і низькі експлуатаційні витрати;
- комфортабельність;
- легкість в управлінні і відмінні ходові якості;
- величезна внутрішній простір з рівною палубою;
- можливість подорожувати і жити на воді;
- величезний вибір моделей - від 3,5 м до 8 м завдовжки;
- хороша ціна покупки: човен + мотор + Дод.устаткування;
- великий список додаткового обладнання для риболовлі, полювання, активного відпочинку та подорожей, дозволяє повною мірою реалізувати ваші бажання і мрії, створити унікальний човен саме для Вас.

 Надувні човни ціна Надувні човни ціна яких виправдана якістю виконання і застосовуваних матеріалів, а також величезною кількістю цікавих опцій - ходові тенти, пластикові столики, поворотні рибальські крісла, надувні настили, бічні платформи і навіть намети, що дозволяють рибалити, полювати, або просто подорожувати, тижнями живучи на човні в повному комфорті.  

 Купити надувний човен в Харкові, а також замовити доставку в Київ, Одесу, Маріуполь, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Миколаїв, Вінницю, Москву, Санкт-Петербург ви можете на сайті виробника "Boathouse.ua".

 

«Маючи БОТХАУС - живеш із задоволенням».

Специфікація

Морська човен SEAFISHER 610
Модель: SEA FISHER 610
Виробник
Використовувана ширина човна
Використовувана ширина човни, см 155
Габаритные размеры, см:
Ширина жесткого настила, см: 87
Размер упаковки 165х55х40
Длина лодки 610
Ширина лодки 186
Диаметр баллонов,см:
Диаметр баллонов 50
Кол-во гермоотсеков, шт:
Кол-во гермоотсеков 4
Плотность ткани ПВХ:
Плотность ткани ПВХ 900
Вес лодки, кг:
Вес лодки без настила, кг: 54
Вес настила, кг: 36
Вес упаковки: лодка настилом кресла насос рем.комплект сумка 94
Вес лодки в сборе 90
Грузоподъемность, кг:
Грузоподъемность 840
Пассажиро-вместимость, чел:
Пассажиро-вместимость 8
Осадка при полной нагрузке, см:
Осадка при полной нагрузке 28
Объем переднего рундука, л:
Объем переднего рундука 350
Количество длина кокпитов:
Количество и длина кокпитов 2х197
Макс. мощность двигателя, л.с.:
Макс. мощность двигателя 10
Макс. мощность двигателя (c усиленным транцем)л.с.:
Макс. мощность двигателя (c усиленным транцем) 20
Размер багажного отделения, см:
Размер багажного отделения 130х90
Толщина транца, мм:
Толщина транца, мм: 24
Толщина усиленного транца, мм:
Толщина усиленного транца, мм: 48

Комплектація

1. Корпус з надувними балонами, транцем і переднім шпангоутом - 1.

2. Гермоотсекі - 4.

3. Інтерцептори - 2.

4. Промежуточний шпангоут - 1.

5. Передній вологозахищений рундук, об'ємом 340л - 1.

6. Алюмініевая труба - 1.

7. Боковие багажні кишені з люверсами - 2.

8. Паели в алюмінієвих профілях - 6.

9. Отлівние клапана - 8.

10. Крепленія настилу на балонах - 12.

11. Фіксатори настилу - 2.

12. Прівальний брус - 2.

13. Редан в носовій частині - 2.

14. Защіта Реда ПВХ тканиною - 2.

15. Стабілізатори курсової стійкості - 2.

16. Защіта балонів по всій довжині - 2.

17. Страховочная леера - 2.

18. Ручкі для буксирування і перенесення - 2.

19. Ручкі для швартування і перенесення - 2.

20. Весла з нержавіючими кочетами і веслодержателямі - 2.

21. Наклейкі BOATHOUSE - 3.

22. Сіденье надувне - 0.

23. Кресло надувне туристичне - 0.

24. Кресло надувне капітана - 0.

25. Чехол для човна - 1.

26. Сумка для настилу і устаткування - 1.

27. Ножной насос на 6л - 1.

28. Рем.комплект - 1.

29. Пакет документів - 1.

 Додаткове обладнання з установкою на човен.

1. Гермовідсіків (1 шт) - 15.

2. Посилений транец (потужність двигуна до 15 к.с.) - 37. 

3. Бічні бризковики на короткий кокпіт - 46. 

4. Бічні бризковики на довгий кокпіт - 55. 

5. Посилений захист нижньої частини балонів (за 1 м.п.) - 4,5. 

6. Бризговик в носі човна - 23. 

7. Додаткові ручки-качки для перенесення і швартування (2 шт) - 7. 

8. Додаткові весла з нержавіючими кочетами і веслодержателямі - 43. 

9. Сидіння надувне - 19. 

10. Крісло надувне туристичне - 40. 

11. Крісло надувне капітана - 61. 

12. Крісло пластикове поворотне - 110. 

13. Крісло рибальське поворотне - 115. 

14. Стіл пластиковий в зборі овальний (750 * 450) - 130. 

15. Стіл пластиковий в зборі прямокутний (700 * 400) - 130.

16. Надувний настил (1970 * 890 * 140) - 135.

17. Намет подвійна з боковим входом і кріпленнями на човен - 205.

18. Намет подвійна з фронтальним входом, виходом і кріпленнями - 310.

19. Тент алюмінієвий аеродинамічний 140см * 180см - 149.

20. Тент алюмінієвий аеродинамічний 280см * 180см - 205.

21. Кріплення для ехолота - 41.

22. Кріплення для датчика ехолота - 14.

23. Кріплення для вудилища - 46.

24. Кріплення для вудилища на транец - 17.

25. Тримач вудилища на транец - 10.

26. Кріплення - підстаканники (на 6 склянок) - 51.

27. Набір склянок з нержавійки (6 шт) - 34.

28. Драбина алюмінієва складна для купання - 135.

29. Якірний ролик - 10.

30. Качка пластикова - 3.

31. Кріплення на борт (багажу) - 7.

32. Електропомпа - 18.

33. Якір-гриб 3,7 кг - 17.

34. Якір-гриб 4,8 кг - 18.

35. Якір-гриб 6,2 кг - 20.

36. Рятувальний жилет (10 кг - 30 кг) - 18.

37. Рятувальний жилет (30 кг - 50 кг) - 21.

38. Рятувальний жилет (50 кг - 70 кг) - 24.

39. Рятувальний жилет (70 кг - 90 кг) - 27.

40. Рятувальний жилет (90 кг - 110 кг) - 29.

41. Рятувальний жилет (110 кг - 150 кг) - 32.

Доп обладнання

Додаткове обладнання з установкою:

1. Гермовідсік - 12.

Гермовідсік

2. Посилений транец (макс. Потужність двигуна - 15 к.с.) - 37.

Посилений транец для надувного човна

3. Бічні бризковики на короткий кокпіт - 46.

Бічні бризковики на короткий кокпіт

4. Бічні бризковики на довгий кокпіт - 55.

Бічні бризковики на довгий кокпіт

5. Посилений захист нижньої частини балонів, за1п.м - 6,5.

Додатковий посилений захист нижньої частини балонів

6. Бризговик в носі човна - 23.

Бризговик в носі човна

7. Додаккові ручки-качки (2шт.) - 7.

 Бічні ручки-качки (2шт.)

8. Весла з нерж.уключінамі і веслодержателямі - 43.

 Весла з нерж.уключінамі і веслодержателямі

9. Сидіння надувне - 19.

Сидіння надувне

10. Крісло надувне туристичне - 40.

Крісло надувне туристичне

11. Крісло надувне капітана – 61.

Крісло надувне капітана

12. Крісло пластикове поворотне  – 110.

Крісло пластикове поворотне

13. Крісло рибальське поворотне – 115.

Крісло рибальське поворотне

14. Стіл пластиковий в зборі овальний (750*450) – 130.

Стіл пластиковий в зборі овальний

15. Стіл пластиковий в зборі прямокутний (700*400) – 130.

Стіл пластиковий в зборі прямокутний

16. Надувний настил (1970 * 890 * 140) - 135.

Надувний настил

17. Намет подвійна з боковим входом і кріпленнями на човен - 205.

Намет подвійна з боковим входом і кріпленнями на човен

18. Намет подвійна з фронтальним входом, виходом і кріпленнями - 310.

Намет подвійна з фронтальним входом, виходом і кріпленнями

19. Тент алюмінієвий аеродинамічний 140см * 180см - 141.

Тент алюмінієвий одинарний 140см*180см

20. Тент алюмінієвий аеродинамічний 280см * 180см - 195.

Тент алюмінієвий подвійний 280*180

21. Кріплення для ехолота c поворотним механізмом - 41.

Кріплення для ехолота

22. Кріплення для датчика ехолота - 14.

Кріплення для датчика ехолота

23. Кріплення для вудилища - 46.

Кріплення для вудилища

24. Кріплення вудилища пластикове на транец - 17.

Крепление для удилища на транец

25. Тримач вудилища на транец - 10.

Крепление для удилища на транец

26. Кріплення - підстаканники (на 6 склянок) - 51.

Кріплення - підстаканники (на 6 склянок)

27. Набір склянок з нержавійки (6 шт) - 34.

Набір склянок з нержавійки (6 шт)

28. Драбина алюмінієва складна для купання - 135 .

Лестница алюминиевая складная для купания

29. Якірний ролик - 10.

Якірний ролик

30. Качка пластикова - 3.

Качка

31. Кріплення на борт (багажу) – 7.

Кріплення на борт (багажу)

32. Електропомпа - 18.

Електропомпа

33. Якір гриб 3,8кг - 17.

Якір-гриб 3,7 кг

34. Якір гриб 4,7кг - 18.

Якір-гриб 4,2 кг

35. Якір-гриб 6,2 кг - 20.

Якір-гриб 6,2 кг

36. Рятувальний жилет 10кг-30кг - 18.

Рятувальний жилет

37. Рятувальний жилет 30кг-50кг - 21.

Рятувальний жилет

38. Рятувальний жилет 50кг-70кг - 24.

Рятувальний жилет

39. Рятувальний жилет 70кг-90кг - 27.

Рятувальний жилет

40. Рятувальний жилет 90кг-110кг - 29.

Рятувальний жилет

41. Рятувальний жилет 110кг-150кг - 32.

Рятувальний жилет

Відгуки (1)

Рейтинг 5/5


Написати відгук

Рекомендуємо