Перевезення 7 метрової байдарки на маленькому лафеті

  • 10.06.2020
  • : 0
  • 2715
  • 0
   Компанія БОТХАУС розробила спеціальну конструкцію байдарок, які можна перевозити не розбираючи повністю. У середній частині транцевой байдарки зроблені додаткові гермовідсіків, які роблять речі байдарку, ще безпечніше, збираючи які можна скласти байдарку навпіл. Таким чином навіть найдовшу п'ятимісну байдарку з транцем під мотор можна вмістити на найменший причіп.
   При цьому транспортування абсолютно безпечна і проста. Ще варто врахувати, що після сплаву на моторний байдарці з транцем Вам не потрібно достовайте її з води, мити, сушити, складати, просто під'їхали до берега, при чому не треба зовсім близько до води, зняли стягнуті ремені, розклали транцевую байдарку і докачати здуті гермовідсіків - ВСЕ Ви готові до подорожі.
перевезення довгої байдарки на лафеті
   У наступних відео дивіться: огляд транцевой байдарки на електромоторі, байдарка під мотором 2,5 і 6 к.с., і звичайно на веслах. Все відео зняті за участю транцевой байдарки під мотор STREAM 685, довгою відповідно 685 см. Подивіться цей цікавий цикл відео - багато нової, корисної інформації, яка здивує найвимогливіших і просунутих байдарочників.
 
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)