ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Александр Николаев
5
SUP KAT FisherФ надувна дошка для риболовлі
Добрый день. Это Александр из Николаева. Это уже третья лодка, купленная мною у вас.
Двумя предыдущими довольны. Никаких проблем нет. Очередной комплимент  Читати відгук повністю
 
 
Балон надувний 45 см, "ніс-ніс"

Балон надувний 45 см, "ніс-ніс"

$135,00
Кількість:
Порівняти

Опис

Надувні балони ПВХ з високоякісної німецької тканини, конфігурації ніс-ніс, діаметром 45 см, - призначений для побудови сплавного катамарана для швидких порожистих річок. При виборі довжини надувного симетричного балона, необхідно враховувати два важливих моменти: по-перше, у катамарана з такою конфігурацією буде відсутній курсова стійкість, а по-друге, верхню площадку необхідно розташовувати не ближче 100 см від носа і від кінця балона (з обох сторін ). Це пов'язано з гідродинамічної формою, яка дозволяє пересуватися з мінімальними зусиллями і швидко змінювати курс. Також, це важливо для гарної схожості на хвилю і успішне переборення перешкод. Якщо встановити редан по всій довжині - курсова стійкість буде трохи краще, але все одно набагато нижче, ніж у асиметричного балона зі стабілізатором курсової стійкості.

Надувний балон 50см можна додатково укомплектувати балони ручками, кріпильними елементами, привальним брусом, захистом всієї нижньої частини і додатковими гермовідсіків. Це значно полегшить побудову катамарана, зробить його безпечніше і зручніше в експлуатації.

Загальна характеристика

Надувні балони для катамаранів, надувних човнів, байдарок, від компанії BOATHOUSE, виготовляються цільними з високоякісної ПВХ тканини німецького виробництва щільністю 750 і 900. Це досить складний і витратний спосіб, особливо при виготовленні великих балонів, довжиною 6 - 8 метрів. Але завдяки цій технології, балон має всього один шов, який знаходиться знизу і є найміцнішою частиною, тому що в ньому - потрійна тканину (застосовуються дві страхувальних стрічки - зверху і знизу шва). Пробити балон в цьому місці (знизу балона) майже неможливо, враховуючи ще й додатковий захист всієї нижньої частини балонів поверх потрійний тканини.  

     Конфігурація балонів може бути «ніс-ніс» або звичайна асиметрична. Балони «ніс-ніс» можуть застосовуватися для побудови катамарана для гірських річок, де не важлива курсова стійкість, а головне - хороша схожість на хвилю і прохідність, як передній, так і задньою частиною. Звичайна асиметрична форма балонів застосовується для побудови катамаранів і трімаранов з хорошою курсовою стійкістю. Але найголовніше, що всі балони БОТХАУС можна вважати еталонними по гідродинамічним показниками - малий кут атаки на воду, мінімальний опір і відмінна схожість на хвилю.

  Всі балони ідентичні серійно випускається моделями, які мають різний діаметр - 32 см, 38 см, 41 см, 45 см, 50 см і 55 см. Таким чином, 6 видів надувних балонів у двох конфігураціях можуть бути виготовлені будь-якої довжини (від 3 м до 8 м) і з будь-яким доп. обладнанням, яке значно полегшить завдання побудови, створить додаткові зручності і гарний зовнішній вигляд.

     Тому, використовуючи надувні балони БОТХАУС для побудови свого катамарана або тримарана, ви забезпечуєте своє майбутнє судно чудовими технічними та експлуатаційними характеристиками, підвищеною безпекою і надійністю. Яка конфігурація, який діаметр балонів і яка довжина вам більше підійде - в цьому ви визначитеся, аналізуючи інформацію на нашому сайті по моделі човна з аналогічним діаметром балонів. Якщо будуть виникати питання, наші фахівці допоможуть зробити вам відповідні розрахунки.

    Хороші ціни, відмінна якість, правильна конфігурація, а головне - відмінні гідродинамічні показники - основа будь-якого катамарана, дозволять вам побудувати дуже хорошу човен з відмінними швидкісними і ходовими характеристиками.

Специфікація

Балон надувний 45 см, "ніс-ніс"
Модель: 45
Виробник
Габаритные размеры, см:
Габаритные размеры 300-800
Диаметр баллонов,см:
Диаметр баллонов 45
Кол-во гермоотсеков, шт:
Кол-во гермоотсеков 1
Плотность ткани ПВХ:
Плотность ткани ПВХ 750
Грузоподъемность, кг:
Грузоподъемность 270 - 1000
Вес платформы в сборе, кг.:
Вес 4 - 11

Відгуки


Написати відгук
  • Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 2