ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Александр Николаев
5
SUP KAT FisherФ надувна дошка для риболовлі
Добрый день. Это Александр из Николаева. Это уже третья лодка, купленная мною у вас.
Двумя предыдущими довольны. Никаких проблем нет. Очередной комплимент  Читати відгук повністю
 
 
Балон надувний асиметричний 65 см

Балон надувний асиметричний 65 см

$210,00
Кількість:
Порівняти

Опис

Надувні балони для катамарана з високоякісної німецької ПВХ тканини, діаметром 65 см, мають відмінну гидродинамикой і хорошою курсовою стійкістю. Для ще кращої курсової стійкості, застосовується редан в носовій частині балона, захищений ПВХ тканиною, і стабілізатор курсової стійкості в задній нижній частині. Балони надувні для морських лодкок і катамаранів вже в базовій комплектації мають додатковий захист нижньої частини по всій довжині балонів. У базовій комплектації балони виготовлені з німецької тканини ПВХ, щільністю 750. Необхідно відзначити, що міцність тканини ПВХ надає внутрішній корт зі скловолокна. Внутрішній корт у тканини, щільністю 750, 900 і 1100 - однаковий, і тому, на розрив тканини, показники 750 ПВХ тканини і 1100 ПВХ тканини - однакові. Відмінна гідродинаміка балонів і великий діаметр передбачає будівництво великого катамарана з необмеженим ареалом використання.

 Розрахунок вантажопідйомності можна провести за такою формулою: катамаран з чотириметровими надувними балонами матиме максимальну вантажопідйомність 692 кг, а кожен наступний метр катамарана додає 282 кг вантажопідйомності. З максимальної вантажопідйомності необхідно відняти вагу майданчики і всього устаткування. Для гарної схожості на хвилю і правильної розваговки, верхню площадку потрібно розташувати на відстані 120 см від носа і 90 см від кінця балонів. І ще одна порада: при плануванні майбутнього катамарана не беріть за основу максимальну вантажопідйомність. Якщо загальне навантаження буде 70 - 80% від максимальної вантажопідйомності, ви отримаєте найкращі результати з безпеки, комфорту та економічності.

Особливу увагу потрібно звернути на пропоноване додаткове обладнання. Воно дозволить Вам сконструювати унікальне, безпечне, економічне і морські й судно. Відмітна особливість балонів Ботхаус, а значить і катамаранів, побудованих на цих балонах - це відмінні швидкісні і ходові якості.

Загальна характеристика

Надувні балони для катамаранів, надувних човнів, байдарок, від компанії BOATHOUSE, виготовляються цільними з високоякісної ПВХ тканини німецького виробництва щільністю 750 і 900. Це досить складний і витратний спосіб, особливо при виготовленні великих балонів, довжиною 6 - 8 метрів. Але завдяки цій технології, балон має всього один шов, який знаходиться знизу і є найміцнішою частиною, тому що в ньому - потрійна тканину (застосовуються дві страхувальних стрічки - зверху і знизу шва). Пробити балон в цьому місці (знизу балона) майже неможливо, враховуючи ще й додатковий захист всієї нижньої частини балонів поверх потрійний тканини.  

     Конфігурація балонів може бути «ніс-ніс» або звичайна асиметрична. Балони «ніс-ніс» можуть застосовуватися для побудови катамарана для гірських річок, де не важлива курсова стійкість, а головне - хороша схожість на хвилю і прохідність, як передній, так і задньою частиною. Звичайна асиметрична форма балонів застосовується для побудови катамаранів і трімаранов з хорошою курсовою стійкістю. Але найголовніше, що всі балони БОТХАУС можна вважати еталонними по гідродинамічним показниками - малий кут атаки на воду, мінімальний опір і відмінна схожість на хвилю.

  Всі балони ідентичні серійно випускається моделями, які мають різний діаметр - 32 см, 38 см, 41 см, 45 см, 50 см і 55 см. Таким чином, 6 видів надувних балонів у двох конфігураціях можуть бути виготовлені будь-якої довжини (від 3 м до 8 м) і з будь-яким доп. обладнанням, яке значно полегшить завдання побудови, створить додаткові зручності і гарний зовнішній вигляд.

     Тому, використовуючи надувні балони БОТХАУС для побудови свого катамарана або тримарана, ви забезпечуєте своє майбутнє судно чудовими технічними та експлуатаційними характеристиками, підвищеною безпекою і надійністю. Яка конфігурація, який діаметр балонів і яка довжина вам більше підійде - в цьому ви визначитеся, аналізуючи інформацію на нашому сайті по моделі човна з аналогічним діаметром балонів. Якщо будуть виникати питання, наші фахівці допоможуть зробити вам відповідні розрахунки.

    Хороші ціни, відмінна якість, правильна конфігурація, а головне - відмінні гідродинамічні показники - основа будь-якого катамарана, дозволять вам побудувати дуже хорошу човен з відмінними швидкісними і ходовими характеристиками.

Специфікація

Балон надувний асиметричний 65 см
Модель: 65
Виробник
Габаритные размеры, см:
Габаритные размеры 400-900
Диаметр баллонов,см:
Диаметр баллонов 65
Кол-во гермоотсеков, шт:
Кол-во гермоотсеков 1
Плотность ткани ПВХ:
Плотность ткани ПВХ 900
Грузоподъемность, кг:
Грузоподъемность 600 - 2300
Вес платформы в сборе, кг.:
Вес 8 - 20

Відгуки


Написати відгук
  • Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 2