Катамаран для будь-якого виду риболовлі

  • 08.02.2021
  • : 0
  • 3560
  • 0

Катамаран для риболовлі

   Міні катамаран MINI KAT призначений для любителів риболовлі та полювання. Надувний рибальський міні катамаран дуже компактний і легкий, поміщається в багажник будь-якого автомобіля. Збірка займає не більше 10 хвилин. Міні катамаран ПВХ підійде для будь-якого виду риболовлі: поплавковою, спінінгові, матчевої, нахлистовою, фідерної і навіть короповій, але для короповій риболовлі ми розробили спеціально орієнтований катамаран, який скоро пройде випробування і на нашому каналі Ви все побачите.

Міні катамарани ПВХ

   MINI KAT випускається в двох версіях короткий і подовжений з індексом XL. Огляд обох також на каналі BOATHOUSE. Катамаран для риболовлі має жорстку рівну палубу з нековзним покриттям і верхнім розташуванням, що дає два повноцінних квадратних метра вільного місця. Де можна розташуватися з максимальним комфортом самому і розкласти се необхідні аксесуари для риболовлі або полювання.
   Рибальський міні катамаран оснащений транцем і переднім шпангоутом для установки бензинового двигуна або електромотора, про всяк випадок в комплекті є каячное весло, щоб завжди можна було дістатися до берега. Всі наші катамарани для риболовлі, полювання, сплаву, подорожей, водних прогулянок абсолютно безпечні, економічні та комфортні, адже список додаткового обладнання здивує навіть найвимогливіших клієнтів.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)