Міні катамаран або плавуча сіжан BOATHOUSE

  • 08.01.2021
  • : 0
  • 1581
  • 0

Міні катамаран

   Міні катамаран або плавуча сіжан для риболовлі від компанії BOATHOUSE - це універсальний надувний міні катамаран ПВХ, створений практично для будь-якого виду рибної ловлі.
   Рибальський міні катамаран побудований на балоні 38 см, має рівну жорстку палубу з морської фанери з нековзним покриттям і верхнім розташуванням. Таким чином у Вас повноцінне рівне місце, близько 2 кв/м, для розташування всіх рибальських аксесуарів.

Міні катамаран для риболовлі

   На катамарані для риболовлі можна вільно розташувати коропове крісло для комфортного відпочинку і риболовлі. Ширина міні катамарана і верхнє розташування палуби дає Вам можливість пересуватися по кокпіту абсолютно безпечно, міні кат навіть не крениться при цьому. Рибальський міні катамаран задовольнить любителів попловочной, матчевої, фідерної, спінінгові, нахлистової рибалки, а також можна спробувати і коропову!
   Детальніше про моделі міні катамаранів для риболовлі Ви можете ознайомитися на сайті виробника. Щороку з 1 жовтня до 1 березня компанія BOATHOUSE надає знижку 5% на весь модельний ряд катамаранів для сплаву, подорожей, риболовлі, полювання і активного відпочинку на воді. Слідкуйте на новинками на нашому you tube каналі.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 29.1 TOP (opencartadmin.com)