ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Алексей и Виктория
5
STREAM 360
Мы с женой полюбили походы на байдарках, ходили много лет в группах на каркасных байдарках, и в 2018 году решили приобрести свои собственные для самостоятельных  Читати відгук повністю
 
 

Переваги катамаранів BOATHOUSE


Усі моделі БОТХАУС багатофункціональні і можуть бути використані як для риболовлі і полювання, так і для подорожей і щоденного відпочинку.

- Усі човни БОТХАУС відрізняються вишуканим дизайном і втіленням передових технологій.

- Катамарани БОТХАУС мають прекрасну гідродинаміку і тому дозволяють встановлювати самі недорогі і слабомощные двигуна, використовуючи максимум їх потужності.

- Усі човни БОТХАУС дуже економічні, на одному літрі палива можуть пройти від 20 до 32 км, залежно від моделі, тому і експлуатаційні витрати мінімальні.

- Завдяки своїй будові, катамарани БОТХАУС використовують увесь діапазон швидкості при русі, особливо найкомфортніший, - від 10 до 20 км в годину, що для усіх човнів, що глісирують, просто неможливий.

- Будь-яка модель БОТХАУС дуже легко і швидко збирається. Завдяки своїй будові, настил знаходиться вище за серединну лінію балона, тому він просто вкладається у вже зібраний човен і фіксується страхувальною стрічкою.