ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Алексей и Виктория
5
STREAM 360
Мы с женой полюбили походы на байдарках, ходили много лет в группах на каркасных байдарках, и в 2018 году решили приобрести свои собственные для самостоятельных  Читати відгук повністю
 
 

Тент подвійний ходовій 280х100 (STREAM)

$181
Кількість:
Порівняти

Опис

Тент ходової подвійний на байдарку, веслову човен 280Х100
 
    Аеродинамічний тент 280см на 100см призначений для установки на байдарки STREAM, але може встановлюватися і на інші байдарки і каное. Дві основних стійки і чотири розтяжки абсолютно не заважають веслування і огляду. Але головне, байдарки СТРИМ, обладнані цим тентом, практично, не мають парусність. Тобто, аеродинамічний опір тенту настільки мало, що при бічному вітрі зберігається відмінна курсова стійкість Стрім.

Тент для гребний човни, байдарки

     Необхідно відзначити відмінну захист членів екіпажу в полуденну спеку, але від приємного ранкового і вечірнього сонечка, тент не затінює. Завдяки ПВХ тканини, навіть найсильніший злива не проб'ється через тент, за винятком дощу з сильним боковим вітром. Якщо ж на вашому шляху зустрівся низький міст або інші перешкоди, тент укладається на байдарку за хвилину. А якщо ви вирішили порибалити і тент заважає вам робити верхні закидання, - він складається у вигляді вертикальної радарної арки, що не займає місце в човні.

     У будь-якому випадку, аеродинамічний тент значно підвищує комфортабельність і сприяє отриманню максимального задоволення від водного туризму і рибалки, від кожної водної прогулянки!

 

«Маючи БОТХАУС - живеш із задоволенням».

Загальна характеристика

     Компанія BOATHOUSE виробляє аеродинамічні тенти від сонця і дощу нової сучасної конструкції - з алюмінієвих труб і ПВХ тканини. Дана оригінальна конструкція тентів, є власною розробкою компанії БОТХАУС. Особливість тентів БОТХАУС - в їх аеродинамічних властивостях. Тобто, вони не створюють вітрі перешкод - «не парусят". Це досягається тим, що безпосередньо сам тент з тканини ПВХ утворює рівну горизонтальну площину з майже нульовою парусністю, - вітром "зачепитися" просто нема за що.

     Ще одна характерна особливість тентів БОТХАУС - якщо тент заважає рибалці або прийняття сонячних ванн, то він за хвилину складається у вигляді радарної арки, як на катерах, і залишається на човні в вертикальному положенні, абсолютно вам не заважаючи. Звичайно, його можна і покласти на човен при проходженні низьких мостів. Для цього потрібно просто відкрутити два баранчика на підпірних стійках. Майже всі човнові тенти при складанні просто лягають на човен, але будь-який лежачий тент займає місце і завжди заважає.

     Є ще одна перевага тентів БОТХАУС - вони абсолютно не заважають веслування і огляду околиць. Слід зазначити з практики, що в будь-яку погоду тент відмінно виконує свої функції, і човен з ним виглядає набагато солідніше, респектабельнее. Він прекрасно захищає від палючого сонця, але не від приємного ранкового або вечірнього. Також добре тент захищає і від дощу. Звичайно, якщо цей дощ не супроводжується сильним боковим вітром. Крім того, особливо в далекому поході, труби і мотузки тенту використовуються для сушки рушників і одягу. Але особливо добре захищають тенти під час жари, що виснажує - це просто порятунок.

     Незважаючи на легкість і великі розміри, все тенти БОТХАУС є ходовими і здатні витримувати штормові вітри (перевірено неодноразово на практиці). Справа в тому, що в конструкції застосовані яхтові методи - системи трикутників, які прекрасно розподіляють навантаження. А так як аеродинамічний опір тентів мінімально, ось і виходить прекрасний результат.

     Не тільки в далеких походах, а й на риболовлі, в спеку і негоду, аеродинамічні тенти БОТХАУС набагато підвищують комфортабельність човни і допомагають в досягненні головного завдання - отримання максимального задоволення від риболовлі, відпочинку і подорожі. Це і є головне завдання і, власне, основна мета нашої компанії:

 

 

«Маючи будь-яку модель BOATHOUSE - живеш із задоволенням».

Специфікація

Тент подвійний ходовій 280х100 (STREAM)
Модель: 280Х100 (STREAM)
Виробник Boathouse
Габаритні розміри, см:
Габаритні розміри 280х100 (см)
Висота 115 (см)
Щільність тканини ПВХ:
Щільність тканини ПВХ: 630
Діаметр алюмінієвих труб, мм:
Діаметр алюмінієвих труб, мм 20 (мм)
Вага платформи в зборі, кг .:
Вага 3,5 (кг)

Комплектація

1. Конструкція з алюмінієвих труб, діаметром 20мм, з'єднувальні елементи на болтах і заклепках, і ПВХ тканину 280см на 100см - 1 шт.

2. Підстава тенту - 4 шт.

3. Болти-баранчики - 4 шт.

4. Бічні мотузки з фіксаторами - 2 шт.

5. Натяжні мотузки з фіксаторами - 4 шт.

6. Подпорочние мотузки з фіксаторами і кріпленням на борт - 2 шт.

7. Пакувальний чохол - 1 шт.

Відгуки


Написати відгук

Рекомендуємо