ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Алексей и Виктория
5
STREAM 360
Мы с женой полюбили походы на байдарках, ходили много лет в группах на каркасных байдарках, и в 2018 году решили приобрести свои собственные для самостоятельных  Читати відгук повністю
 
 

Відгуки


01.06.2018.

Хочеться поділитися враженнями про нашу першу навігації на нашій новій транцевой байдарці-катамарані Спорт 625А. Ходили по Дінцю в розливи. Змінили каркасну байдарку на цей лайнер. У нас тепер двоє діток, і в каркасніков - ніяк. Та й вимоги до безпеки і комфорту вже інші. Розмістилися так: я на кормі, дружина посередині, а у діток попереду величезний, 190см довжиною, кокпіт, на бортах якого розмістилися 6 гермомешкі! Утворився супер манеж. Вони там і грали і навіть спали. На тиждень походу вмістилося все, взяли навіть іграшки та дитячий горщик!
     По керованості у нас ілюзій не було: можна йти на веслах тільки за течією. Проти вітру - треба напружуватися. Ширина байдарки 115 см ще дозволяє гребти веслом 240 см. Сидиш високо, зручні крісла, дуже комфортно. Як на джипі!
     Але ми ж купили моторчик! Як нам порадили - Сузукі 2,5 к.с. На холостих обертах мотора швидкість, як я один на веслі. Трохи вище холостих обертів - прекрасна швидкість - як удвох на каркасніков. Не думав, що нам так сподобається.
     Всім дуже сподобалося і подорож і байдарка. Зовсім інші відчуття, коли ти знаєш, що човен не перевернеться, що ти можеш заходити в будь-які місця, зупинятися - де захочеш, і прогнати з вітерцем. Сильно не ганяли - мотор на обкатці, але і цього вистачило з головою. Десь, половину шляху йшли на веслах, половину на моторі. Витратили за тиждень - 10 л бензину. З глузду з'їхати!
     Спасибі вам, перш за все, за поради, ну і за човен, звичайно!
Сім'я Гончарових.

28.05.2018.

Добрий день, компанія Ботхаус. Купував у вас човник і обіцяв відгук. Виконую обіцянку.))) Вибрав саме цю модель з кількох причин: вами вказаний легкий вага, цікава конструкція і швидка збірка. У мене це вже напевно десята човен, і ось що я можу вам сказати. Бобер дійсно виявився цікавою човником. Він набагато легше кілевушек, і збирається елементарно і швидко. Дуже гарне рішення переднього рундучком з жорстким дном. За швидкістю і керованості - дуже спортивні повадки (на моторі 15 конячок), швидкість дуже вражає. Напевно, за всіма цими показниками, Бобер буде кращий.
     Тепер, що не сподобалося. Настил книжкою трохи прогинається мод моєю вагою (105кг), якщо стаю посередині. Розумію, що за легку вагу човна доводиться трохи поступитися. І ще - занизькі кочета. Знову ж таки - для мене. Підозрюю, що для стандартних людей 70-80кг - в самий раз. Зроблю надставки на кочета 5см і на лавку у вас є пластикове поворотне крісло - буде те що треба. Ще у Бобра хороша ширина якраз працюють обидва борти (не треба тягнутися до вудок). І думаю купити для Бобра пятерочку. Брав такий мотор у товариша, витягує мене на глиссе легко. Це вражає.
Не треба тягати пятнашку. І з приводу розміру я теж вгадав. На риболовлю все одно в поодинці, а вага і збірка не напряжно. Зате багато місця, і дружину можу взяти з собою іноді.
     У загальному і цілому - я задоволений. Бажаю вам подальшого розвитку і цікавих човнів!
ВІКТОР.

14.03.2018.

Обіцяв вам написати свої враження про катамарані Sea fisher 610, купленим у вас в минулому році. У двох словах - все супер. Великий, місткий, безпечний до непристойності і дивно легкий хід. Як вам це вдалося - не знаю. На шістці втрьох - під двадцаточку! Якби на гвинт НЕ намотувалися водорості, можна лазити по таких місцях ... Все речі легко поміщаються в передній багажник. Класно. І збірка порадувала. Коли виїжджаємо з друзями, а у них кілевушка 360, так ми вже на воді, а вони ще пихтять))).
Недоліків, чесно, не бачу. Спочатку здавалося, що не глибокий кокпіт, але швидко звикли, розгойдування немає. Сидіти на поворотному кріслі низько, але цілком комфортно. Блешнити взагалі супер - хоч сидячи, хоч стоячи ... А! Ось, один недолік: на холостих для троллінгу зависока швидкість, тому просто опускаємо весла в воду, тоді - добре.
От і все. Дуже все катамараном задоволені. На порядок краще човна. Ви молодці!
Стас, Марго і інші)))

21.02.2018.

Уже в кінці сезону придбав у вас SUP-KAT, але встиг трохи його обкатати. Стоячи звичайно можна навчитися на ньому плавати, але потрібно спеціальне весло. Але і мені незрозуміло навіщо, якщо сидячи дуже зручно гребти звичайним байдарковим. Купував його для риболовлі. Відразу скажу - річ! Те що легенький і миттєва збірка це одне, а то що пролажу по таких місцях - ні на одному човні туди не заходив. Думав і балони продірявлю. Але слава богу ... Потім коли вийшов на місце, спокійно стаю і кидаю куди потрібно. Здорово. Спробував і на електоромоторе - шикарна швидкість і з каяком по стійкості не порівняти. Але для плавнів і заростей мотор марний, а на веслі просто відмінно. І склянки для вудилищ є де закріпити. Дуже задоволений. Дякуємо. Те що я хотів.
Віктор.

18.02.2018.

Добрий день, Ботхаус! Як і обіцяв, кілька слів про вашу, вірніше нашої транцевой байдарочке Спорт 560. відкатав на ній сезон - ніяких проблем не було. За рік 37 днів провели на воді! Абсолютний наш рекорд!
Розповім, як оптимально в ньому розміщуватися. У моєму кокпіті -Мотор на транце і я з сином (7 років), а в передньому - дружина з донькою (4 роки) та іграшки. Місця вистачає цілком. Дуже зручні надувні сидіння зі спинками. А діти сидять на паролончіке - так нижче і їм зручніше.
Якщо катаємося на один день, всі речі і «термосок» поміщаються попереду в рундук. Проти течії йдемо на моторчик (Сузукі 2,5 к.с.), а назад повертаємося на веслах. Що на моторі, що на веслах, швидкість відмінна. Купаємося часто прямо з байдарки - вона дійсно не перевертається. І спінінговать відмінно.
2 рази ходили в тижневі походи. На борту, як ви і радили, розміщували 4 великі герми. Влазило все. Навіть брали те, що не дуже було потрібно, з запасом.
Що цікаво, кілька разів бачили рибнагляд або інспекцію, думали причепляться за реєстрацію. Але ми їх з нашим «дирчик» не зацікавили. Байдарка все-таки!
На Дніпро в хвилю до 50 см виходили без проблем, нічого не заливало. Спочатку побоювалися, виявилося - даремно.
З недоліків, хоч ви і просили, нічого сказати не можу. Все добре, навіть відмінно! Молодці!
Сім'я Бєляєва.

15.02.2018.

     Хочемо висловити подяку компанії Боатхаус. Куплений у вас катамаран Seafisher 800 все літо прожив на воді на Дніпрі. Майже щотижня на вихідні ми сім'єю відпочивали на ньому. Мотора 6 к.с. дійсно виявилося досить, хоча були великі сумніви. Швидкість кілометрів 15 на годину і цілком вистачає потужності йти навіть з наметом проти сильного вітру. У наметі втрьох з дитиною дуже класно спати, і сухо, і тепло. Але між балоном і настилом ми ще заклали щілину пледіком. Сильний вітер не зносить ні намет, ні тент, ні човен з курсу. Добре. Зручні крісла і столик. Взагалі - майже все добре. Підкачувати трохи компресором кожні 3 тижні. Але самий для мене прикол (хоча я не жмот), на два дні нам вистачає 10л бензину. А катаємося дуже інтенсивно. До цього у мене був каютний катер з мотором 150 сил, так за вихідні йшла майже бочка палива.

Можу сказати, що задоволення від катамарана не менше, аніж від катера. Більше релаксу, что-ли ... А ціна і по витраті - в 20 разів вигідніше. Рекомендую всім. А зимове зберігання катера ... а катамаран восени помив, зібрав і все. За сезон не було жодного проколу.

Є один недолік: якщо тенти на стоянці не складати, то від дощу по серединній збираються калюжі. Один раз тент впав на бік - довелося потім лагодити. Коли ми в човні, вода від руху йде по сторонам, а ось коли човен на причалі ... Треба посередині поставити отливной клапан, як в днище, і трубочку за борт. В іншому все було добре. Дякуємо.

Сім'я Дмитренко.

22.11.2017.

     Два роки стежу за вашою компанією. Дуже динамічно розвиваєтеся - молодці. Але для риболовлі не наважувався купити у вас катамаран Фішер, а ось коли з'явився Бобрьонок - то що мені потрібно. Взяв 290 модель. Для риболовлі одному - то що треба. І можу внучку покатати.

На велику воду я не виходжу, тому для мене були важливі вага, легка збірка, оптимальна ширина і жорсткий настил. Ваш Бобрьонок за цими показниками - поза конкуренцією. Але я не очікував від нього такої прудкості на п'ятірці (у мене Ямаха 5). Просто літає - адреналін виробляється. І ціну дуже хорошу зробили.

Відмінний Бобрьонок (шикарне назва). Поки дуже задоволений. Дякуємо.

17.11.2017.

Легкий швидкий хід, відмінна прохідність, легка вага, швидка збірка і комфорт. Стійкість на найвищому рівні, все пересування в човні можна робити абсолютно не побоюючись, що вона накренитися або перевернеться - супер! При пересуванні на веслах навантаження не відчувається ні за течією, ні проти, ходив на електромоторі, також швидкість практично однакова. Відмінна човен для риболовлі, рекомендую рибалкам всіх напрямків! Спасибі виробникам !. Олег Олександрович.

16.10.2017.

     Дуже задоволений вашої човном - Фішер 450. Або, вірніше, катамараном. Думав, що для двох буде завелика, але виявилося - в самий раз. Ще й двох хлопчаків можна взяти покататися. Що сподобалося найбільше: збірка - в два рази швидше кілевушкі, вездеходность - по лататтям і плавнях, відмінний передній багажник, стійкість на хвилі. І ще, то що можна вибирати будь-яку швидкість руху, а не так, як на кілевушке - або повзеш, або на глиссе. Мого моторчика 5 к.с. цілком вистачає, щоб йти удвох за 20 км на годину. Це просто супер. Єдине зауваження, при такій швидкості і бічному вітрі бризки залітають в передню частину човна, доводиться зміщуватися назад. Може, щось можна з цим зробити, і тоді катамаранчік буде ідеальним. А взагалі, це мій перший катамаран, і ви маєте рацію, що у такої будови набагато більше переваг. Ще б і ціни були меншими човнових ...

Упевнений, що тоді б все пересіли на ваші катамарани. Успіхів!

Олег, Дніпро.

13.10.2017.

     Хочемо поділитися своїми враженнями після тижневого походу на байдарці-катамарані Спорт 500. Ходили удвох з дружиною по Псла. На подив, вмістилося все - в рундук близько 100л речей, дві герми по 120л, намет та інше. По-перше, зібрали байдарку за 15 хвилин! І ще через 15 хвилин вже відчалили! А друзі на каркасніков ще були в творчому процесі складання. Хоча швидкість нашого Спорту трохи менше каркасної байдарки, але вони нас так і не наздогнали. Зустрілися вже на домовленої стоянці.

     Відчуття від сплаву зовсім інші. Коли ти не можеш перекинутися і не боїшся топляков, і можеш полежати позасмагати на середині річки, а на мілинах просто купатися з борту, сплав проходив як якийсь релакс відпочинок. Шалений. А як класно рибалити, коли тобі не потрібно ловити рівновагу ...

     На наступний день по ходу ми довго порівнювали поведінку каркасніков друзів і нашого Спорту. Визначили, що курсова у нашій байдарки краще, а швидкість менше десь на 1 км. А от щодо парусність - незрозуміло. Начебто вона повинна бути, але її майже немає. Загадка. Швидше за все, це результат роботи стабілізаторів в передній і задній частині.

По комфорту, з безпеки і по прохідності коли порівнювали, іржали до сліз. У підсумку таки перевернули дружбаків.)) Якщо серйозно, то і говорити нема про що - у нас повний люкс.

     Плануємо на наступний рік поставити якийсь маленький моторчик і стартувати з одного місця - спочатку вгору, потім на веслах вниз - неприємно напружують закидання на сплави.

     Залишилися дуже задоволені нашою новою байдаркою-катамараном. Дружина ще більше, ніж я. До речі, друзі теж будуть брати таку ж. Відкат якийсь нам буде?))) Ботхаусу СПАСИБО!

     Сергій і Люда.